Що з водою?.. (оновлено 06.05)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

 06.05.   Станом на сьогодні ситуація з водопостачанням у місті стабілізувалася. Свідченням цього є значне зменшення звернень  до комунальників щодо  відсутності води в помешканнях васильківців. 

Як нам стало відомо, нещодавно був ліквідований великий порив трубопроводу у дворі приватного будинку, в якому ніхто довгий час не проживає. Про витік води з цього подвір"я повідомили мешканці сусідніх будинків.

Сприяло покращенню водопостачання і суттєве зниження температури повітря, яке, очевидно, привело до зменшення відбору води для поливу городів та газонів...

04.05.   Останні дні у місті перебої з водопостачанням. Що нам сьогодні вдалося з"ясувати. Всі свердловини працюють в нормальному режимі. Аварій і поломок на водогоні не має. Внаслідок аномально високої температури дбайливі господарі, рятують майбутній урожай і щедро поливають свої городи водою з мережі. Правдивість цієї інформації можна буде перевірити вже на початку наступного тижня, коли підуть дощі.

Що на перспективу? Як нам повідомили, з бюджету інших рівнів планується виділити декілька мільйонів гривень для завершення комплексу робіт на водогоні з Пісок до центру міста...

Що з водою?.. (оновлено 06.05): 2 комментария

 1. Артезианец 06.05.2018 at 16:43

  Если в кране нет воды...

  Говорили Сабадашу, ну не надо брать на работу Гофмана и К... А он сделал по-своему. Теперь пожинаем плоды ...

 2. вода 08.05.2018 at 12:50

  Ну, адмін, і що з водою?

  І дощ був, прохолода настала, а напору, як не було, так і не має.

  І, мене, дійсно «радує» турбота міської влади щодо збагачення води різними елементами з таблиці Менделєєва.

  Такий приємний вигляд має, що аж зрадів. Пиво тече!!!

  Ні. Не пиво.

  Вода, а в ній мазут та іржа.

  Ви, адміне, мені нагадуєте того персонажа з фільму та його слова «В Багдаді все спокійно», коли мова йде про міську владу.

  www.youtube.com/watch?v=NlB7hQc9k2s

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.