Що вони хочуть?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Рішення суду, про яке так багато кричать Пашкевич, Гаврилюк, прихильники Поповича та ін., аж ніяк не відкриває дорогу Валерію Федоровичу до мерської посади. Сьогодні, після озвучених Пашкевичем на останній сесії планів відсторонення Сабова від посади та обрання без його участі секретаря ради, у багатьох прихильників Поповича «відкрилися очі». Вони, нарешті, зрозуміли, що не їхній кумир, а саме обраний таким чином секретар ради буде керувати містом до проведення чергових виборів. Розуміючи, що стати секретарем ради може стати людина Іващенка, наприклад, Скиба, найрозумніші прихильники Поповича вже заявляють — якщо не Попович, нехай буде Сабов.

Таким чином, людям, під яких не захотів «лягти» Сабов, скоріше не вдасться створити єдиний фронт боротьби проти нього і привести до влади у Василькові «зручну» для них людину.

Що вони хочуть?.: 5 комментариев

 1. Неля 25.07.2014 at 01:41

  Как пауки в банке. Противно

 2. мдяяя 25.07.2014 at 08:36

  дерибан они хотят, денег-денег, а сабов мешает, потому что с ними не поделится

 3. Nazar 25.07.2014 at 09:58

  Да гаврелюк робив и робить на иващенка, от воны сабова и топлять а скибу ворюгу тянуть!!!!

 4. Громадянин 27.07.2014 at 00:13

  Якщо не Попович, то не Пашкевич точно. Недокомуніст, продажна та підла людина. Кинув своїх однопартийців,........ гроші, передбачені для членів ДВК. За це і був з ганьбою виженутий з компартії. Техник літака з претензією на Генерального секретаря КПРС. Нехай розповість, що це неправда.

  • мдяяя 27.07.2014 at 10:15

   вин розповисть, брехать — не мешки ворочать, как в КПУ врал, так и тут будет, щас прибежит под ста своими никами и начнётЬ, пусть только расскажет, как ложился под сабадаша на выборах-2013, как названивал ему и лизал-лизал... как бегал на прием, как последний холуй... интересно, к кому теперь после многолетнего холуйства у разных господ, он пойдет... предателей нигде не жалуют, тем более такие ..............., как С.П.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.