Що вони хочуть?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В останні дні цього року у Василькові «намалювалась» опозиція до міської влади. Як кажуть «зародилась» вона  після зустрічі осіб, які раніше мали змогу значно поправити свій матеріальний стан за рахунок комунальної власності.

Після того, як міським головою васильківці обрали Володимира Сабадаша, можливість збагачуватись таким чином у них зникла. Саме це, на думку багатьох, спонукало відомих у місті дійових осіб до об"єднання для боротьби з ненависним їм міським головою.

Маючи неоднозначну репутацію у Василькові, вони не бажають «світитися», адже в такому випадку мешканці Василькова одозначно стануть на сторону Сабадаша.

Мабуть, виходячи саме з таких міркувань, їх «спікерами» стали, як багато хто вважає. депутат міськради Микола Неділько та адміністратор місцевого «Сільпо» Андрій Шевченко.

Правда, обидва «спікери» також особливого авторитету у місті не мають...

 

Що вони хочуть?.: 11 комментариев

 1. Дон Корлеоне 31.12.2017 at 19:11

  Так, ні для кого не таємниця, що дехто з так званої опозиції свого часу добряче збагатилися за рахунок васильківської громади але чи дає це право меру Сабадашу продовжувати їхню традицію і грабуючи міський бюджет збагачуватися собі?

 2. admin 31.12.2017 at 20:41

  Дону Корлеоне — так назвіть хоч парочку головних з тих «дехто». Чи «кішка тонка»?..

  • Дон Корлеоне 31.12.2017 at 21:35

   Семенець, Мосійчук, Слончак, Іващенко... достатньо?

 3. admin 31.12.2017 at 21:43

  Дону Корлеоне — достатньо! Це ж ядро опозиції до Сабадаша!..

  • Дон Корлеоне 01.01.2018 at 14:20

   Хто ядро? Ну Семенець і Слончак можливо й намагаються протиставити себе Сабадашу а Мося з Івахою до чого?

 4. admin 01.01.2018 at 14:26

  Дону Корлеоне — Іващенко ні до чого. Підопічна Мосійчука Таня Омельченко намагається бути головною опозиціонеркою в раді...

 5. Патріот 02.01.2018 at 00:04

  Омельченко не стане головною опозіціонеркою до влади бо вона боягузка по натурі, вона навіть не здатна тримати дисципліну в своїй фракції, голосують хто як хоче, а не так як велить Мосійчук. Та взагалі , вона надто схильна до зрадництва., багато уваги Ви їй приділяєте на своєму сайті.

 6. Павка Корчагин 02.01.2018 at 16:21

  С 2 по 15 января в Василькове работает проверка Прокуратуры и Департамента экологии, которые вплотную занялись проверкой очистительных сооружений города.

 7. Комментатор 04.01.2018 at 00:13

  Вже бачу Колю Неділько, який, відстоюючи інтереси свого зарплатодавця, буде розповідати на сесії міської ради та на якомусь «ДерьмоТВ» про те, що повітря на Пісках пахне виключно французькими духами, що ніяких важких металів та сильних фосфатних сполучень в екосистемі Василькова немає, що відсоток онкозахворювань серед населення міста, дякуючи очисним спорудам від Феня, зведений практично до мінімуму і т.ін. Такий собі фекальный адвокат.

 8. Громада 05.01.2018 at 00:30

  Так звану опозицію яка вболіває за свій власний бізнес а не за розвиток міста та нерозбазарювання майна громади давно всі знають і зневажають за їх жадібність та бездуховність за їх презирлеве ставлення до васильківців за знищення та прихватизацію парків міста та земельних ділянок. Люди кажуть мером Сабодажа В.І. обрано більшістю виборців і задоволені його роботою. Тому недалекоглядна опозиція хай краще на сесіях вирішує питання на користь громади а не прогулює сесію 19.12.17 де затверджувався місцевий бюджет. Громада слідкує хто прогулявши сесію починає прискіпуватися до мера по бюджетним питанням. Сором. Шановні прогульщики поясніть громаді де ви завіялися?

 9. Громада 05.01.2018 at 00:47

  Громада знає прогульщиків а саме

  Радикальна партія:

  Євменов В.В. Кацара В.І. Омельченко Т.Л. Фіалко О.М.

  СВОБОДА:

  Коваленко Ю.І. Кривша Я.А.

  БАТЬКІВЩИНА:

  Слончак О.О. Сергієнко С.О.

  Позафраційні:

  Неділько М.М.

  Нешановні прогульщики депутати за те що хотіли зірвати важливу сесію щодо затвердження бюджету міста громада вас знає поіменно і дасть вам належну оцінку за ваше відношення до неї.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.