Що скаже Крикунов?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Щось толкове про затримання Іващенка правоохоронними органами в одній з арабських країн може сказати лише Крикунов. Як ніхто інший,  і як розумна людина, він може передбачити, що довготривале «мовчання» прихильників Сергія Григоровича з цього приводу може мати певні наслідки для деяких васильківських «олігархиків» та інших осіб. Очевидно, скаже. Бо у нього немає монополії на зазначену інформацію — не скаже  Олександр Володимирович, скажуть інші...

Отже, краще сказати першому.

Що скаже Крикунов?.: 9 комментариев

 1. Катерина 06.10.2016 at 10:04

  Крикунов — сам іуда. Скільки вони разом продали земельки... Афірюга

 2. vnp 06.10.2016 at 12:45

  Єдиного не розумію. П’ять колонок на одну тему.

  Що скаже Крикунов, а що скаже «Пупкін»?

  Та яка різниця?

  Це як в тому фільмі « — Если ты от меня что-то утаишь, я тебя убью. Если забудешь что-нибудь, я тебя убью. Ты хорошо меня понял? Если нет, я тебя убью! Как ты видишь у тебя не много шансов остаться в живых.»

  (Карты, деньги, два ствола).

  Він не він? Вона не вона.

  Навіщо взагалі про це писати?

  Для чого?

 3. admin 06.10.2016 at 14:23

  vnp — тема не одна, а декілька. Причому всі мають свій особливий підтекст. Тим, хто добре орієнтується в хитросплетіннях «васильківської політики», цього пояснювати не потрібно. Для інших, в т.ч. і для вас, доступніше про це ми напишемо дещо пізніше...

 4. vnp 06.10.2016 at 14:52

  Ну да, богема.

  Що ж, давайте доступніше, для нас недолугих.

  Тоді вже напишіть, які ж загрози для міста та жителів несе ця подія, чи не подія.

  Чи може це інтересно його кредитоорам або дебеторам? Тоді Ви, не хвилюйтесь. Во5и самі розберуться.

 5. Крикунов 07.10.2016 at 00:18

  Палыч, да хай кажуть хто, що хоче, а мы грибочки выращиваем и «васильківськими олигархіками» не интересуемся.

 6. admin 07.10.2016 at 00:38

  vnp — в найбільш доступній формі про це на відео — «Васильків інфо», розміщене вчора дописувачем"Зри в корень" в темі "Так посадили Іващенка, чи ні?..

 7. admin 07.10.2016 at 10:02

  Крикунову — Олександре Володимировичу. Кажуть, що з грибочками також не дуже.

 8. Антивирус 07.10.2016 at 10:55

  Я-просто пацсталом!!! В городе неизвестно что с началом отопительного сезона, суперэкономфонари, на которые грохнули пипец сколько денег, по утрам не функционируют и народец на раннюю работу наощупь топает, с жэком завал, — а допысувачи про Эмираты смакуют :и кого там за яицы взяли и кто ж кинул народ Украины ради одного гражданина, но такого, блт, блызького...и грыбочкы как венец дискурса.

  Люди-человеки ! — что с вами?

 9. Крикунов 10.10.2016 at 23:46

  Палыч, очень хорошо с грибочками. Недавно нехорошие люди забрать хотели, но не отдал никому. Было бы плохо, не раззевали бы рот на мои грибочки. А, то поганцы так и хотели грибочки мои свиснуть. А, вроде бы родственники уважаемых людей, а чужие грибочки жить не дают. Не отдам грибочки. Палыч, только сейчас одним и занят, как грибочки жадным поганцам не отдать. Больше ничего сказать не могу. У каждого своя задача. Моя сечас — грибочки никому не отдать. Свою выполняю.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.