Що скаже Костинський?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За інформацією, достовірність якої ми наразі перевіряємо, 7 жовтня ц.р. відбулося засідання Центральної контрольно — ревізійної комісії ВО «Батьківщина». Серед іншого в порядку денного засідання мала б бути доповідь члена комісії Григорія Костинського про результати розгляду скарги мешканців Василькова на «діяльність» голови місцевого осередку та одноіменної фракції у міськраді від цієї політсили Олександра Слончака.

Як відомо, Г. Костинський під час візиту до Василькова публічно заявив, що буде зроблено все для того, щоб О. Слончак не був головою місцевої організації.

На цей час про прийняте комісією рішення по Слончаку нічого не відомо.

На нашу думку, у разі, якщо це питання буде «замилюватись», електоральні втрати у Василькові для партії Юлі Тимошенко неминучі, як і втрата авторитету Г. Костинського серед мешканців міста...

Що скаже Костинський?.: 3 комментария

 1. Антивирус 09.10.2017 at 16:45

  Купил кулек попкорна......Жду с нетерпением вестей ........

  Ставлю тысячу «зелени»(есть желающие ответить?), что :

  а)вестей не будет б)сашку оставят головою в) В БЮТе сегодня глубоко н...ть на электоральные втраты,ведь выборы еще не скоро. А у электорального силоса(это у юльков так об избирателях отзываются) память на зрады ,как у мушек каких-то дрозофил, не больше 2 минут...... г)Костинський уже забыл,где находится той Васюльков, но крепко помнит сколько поимел с этой «проверки».

 2. Патріот 09.10.2017 at 17:20

  А Костинський скаже : «Вибачте, взяв бабульки та нічого вдіяти не можу! Бабло перемагає...»

 3. Антивирус 12.10.2017 at 20:24

  Так что же сказал Костинский? Или проверка затянулась или им сказанное опубликовать нельзя по причине «крышу снесет»?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.