Що робити з «Тепломережею»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Початок опалювального сезону в Україні показав, що теплогенеруючі підприємства, які перебувають у комунальній власності, в умовах постійно зростаючих цін на газ та низької платоспроможності населення вже не можуть забезпечити надійне теплопостачання, подачу підігрітої води населенню, об"єктам соціальної сфери та іншим споживачам цих послуг.

У зв"язку з цим на підтримку фінансово-господарської діяльності таких підприємств з місцевих бюджетів виділяються значні кошти, які можна було б використати для вирішення кардинальних проблем населених пунктів.

Реорганізація існуючої системи надання цих послуг є непростою справою, але досвід минулого року показує, що її потрібно вирішувати якнайскоріше.

Як повідомив  міський голова Володимир Сабадаш, у Василькові перші кроки в цьому напрямку будуть зроблені вже в цьому місяці...

 

Що робити з «Тепломережею»?.: 2 комментария

  1. Володимир 01.02.2019 at 23:39

    Старі котельні — це атавізм, для кожного багатоповерхового будинку потрібне окреме індивідуальне рішення щодо модернізації системи обігріву. Гріти землю кілометровими теплотрасами і створювати мешканцям багатоповерхівок непідйомні борги, спалюючи в старих котельнях неймовірні об'єми газу — це шлях в прірву, не кажучи вже за маси заведених і «вдячних» газовим і тепломережевим реформаторам людей. Без капітальних модернізацій систем опалення не обійтись, так, це дорого, але не дорожче тих боргів, які ростуть в геометричній прогресії. Тут або рух вперед, або загнивання в старих схемах З невідворотним крахом.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.