Що робити з «наливайками»?..(оновлено)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«...На автобусній зупинці біля першого під»їзду нашого будинку (№31, вул. Грушевського — адм.) цілодобово працює магазин, де продаються спиртні напої. У вечірній та нічний час відвідувачі цього магазину регулярно порушують спокій мешканців нашого будинку, оскільки розпивати спиртні напої та спілкуватись вони залишаються під вікнами будинку.

Варто зазначити, що це спілкування полягає в тому, що люди голосно говорять, матюкаються, сваряться, б"ються, включають голосно музику, розбивають скляні пляшки та справляють прямо під вікнами свої природні потреби.

Все це порушує права мешканців нашого будинку і не дає можливості нормально жити за наявністю такого торгівельного пункту."

Оскільки робота магазину на автобусній зупинці «Центральна аптека», що знаходиться на прилеглій до будинку №31 по вул. М.Грушевського території, спричиняє порушення громадського порядку та порушує наші права, просимо Вас вжити заходів по припиненню діяльності даного торгового пункту.

Підписи.

P.S. На нашу думку, громадська позиція мешканців будинку заслуговує на повагу і варта наслідування. Разом з ними чекаємо відповіді на це звернення від заступника міського голови Л.Перепелиці, яку обов"язково оприлюднимо...

 

Як нам стало відомо, мешканці одного з будинків по вул. Грушевського звернулися до міської влади з проханням вжити заходів щодо закриття «наливайки» поблизу їхнього будинку. (Більш детально про це читайте у нас найближчим часом)...

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.