Що нового у Василькові? (Анонс від «Рідного міста»)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+
  • Вчителям та іншим працівникам бюджетної сфери не виплатили грошове забезпечення до Великодня.
  • 13 квітня у Печерському районному суді м.Києва відбудеться засідання по оскарженню постанови про відкриття кримінальної справи проти депутата Васильківської міської ради В’ячеслава Савчука. Нагадаємо, що проти Савчука і міського голови Сергія Іващенка 27 грудня минулого року порушена кримінальна справа за фактом вимагання хабара у розмірі 190 тисяч гривень від місцевого підприємця. Сам Іващенко через свого адвоката – депутата міської ради В'ячеслава Мартинюка вже намагався оскаржити цю постанову, але суд відсторонив Мартинюка, так як останній проходить по цій справі, як свідок і відхилив оскарження Іващенка, яке подавав вже інший адвокат – Вадим Золотухін.

Депутат Васильківської міськради, В'ячеслав Савчук

Васильківський міський голова, Сергій Іващенко

Депутат Васильківської міськради, представник Іващенка в Печерському суді, В'ячеслав Мартинюк

Представник Іващенка в Печерському суді, адвокат, Вадим Золотухін

  • За попередньою інформацією 17 квітня відбудеться розгляд апеляції Іващенка на відхилення оскарження Печерським районним судом у місті Києві у справі про вищезгаданий хабар.
  • МАФіозний «бєспрєдєл» Іващенка, Або кому гроші?!! Чому у Василькові немов гриби після дощу виростають МАФи (малі архітектурні форми)? Чому місто перетворюється на суцільний торговий ряд, займаючи чужі земельні площі, затіняючи вікна прилеглих будинків, займаючи клумби та зелені насадження, загороджуючи технологічні та пожежні заїзди і створючи перешкоди для пересування пішоходів

Про це та інше читайте на Ridmisto.com.ua найближчим часом! Громада має право на прозору інформацію і мусить контролювати владу!

Що нового у Василькові? (Анонс від «Рідного міста»): 1 комментарий

  1. Kerkrade 12.04.2012 at 19:02

    Неужели в Василькове нет хороших новостей в преддверии Пасхи?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.