Що на це скажуть Крикунов і Саламатов?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Розміщуємо на головній сторінці сьогоднішній коментар «Куратора» до теми «Гаврилюк покаже приклад?». На нашу думку, він цього вартий...

«...Куратор Гаврилюка редактор сайта knk.media Игорь Тихолаз докладывает своему шефу Леониду Сивакову о состоянии дел в Васильковской ячейке общественной организации «Комитет народного контроля»...

------------------------------------------------------------------------

...Щиро вважаю, що від співпраці з Саламатовим для КНК більше проблем, ніж користі.

Та і про яку користь може бути мова? Рівно доба знадобилась «пісатєлю» Саламатову, щоб написати новину на сайт, яку ще вчора ввечері просили його зробити, максимум — на ранок. «Новина», в якій він робить серйозну помилку з датою (засідання відбулось не 3, а 5 серпня — це підстава, Сівакова Л.Н... якого навіть не було в Україні в той день...), пише її безграмотно, чомусь двома мовами, без дотримання структури, без ліду та резюме... Леоніде Миколайовичу — ви таке хотіли б бачити на нашому сайті?

Далі. Справу по хабарнику Крикунову він так і не закінчив (1,5 місяця чи навіть два місяця?) — ні одного адекватного закінченого тексту, ні одного адекватного відео. Врешті кілька днів тому Саламатов написав буквально, цитую «А знаешь. Я не стану уничтожать Юрия Крикунова. Пусть помогает тем кого наказал Господь за убийство сограждан! И пусть покаранные „Волей Божьей“ живут как можно дольше.Тем лучше Господь услышит их скорбь!!!».

З огляду на це — як ми можемо співпрацювати з цією людиною, довіряти їй? Я особисто не довіряю і не бачу можливості для співпраці КНК з людиною, яка сповідує сепаратистські погляди...

І як можна взагалі працювати з людиною, яка постійно намагається образити, принизити? Перекручує прізвище, обзиває? Врешті примудрилась послати «нахєр» мене — свого куратора? Так, я відповів смс-кою, теж послав його у відповідь. Бо накипіло. Маю право, бо перед тим стерпів десять разів його образи.

Сподіваюсь висновки будуть зроблені. Я для себе зробив. Якщо Ігору потрібен помічник для роботи у Василькові — я його знайду.

До Ігора Гаврилюка у мене нема питань, лише шкода, що його друг так його підставляє під удар.

У мене все...

-----------------------------------------------------------------------------

...Имеется достоверная информация, что данное письмо Игорь Тихолаз, которому также принадлежат права на доменное имя shitimech.com табелирует Гаврилюка и подает ведомость Леониду Сивакову, который платит Гаврилюку зароботную плату в размере 3500 гривен в месяц плюс покрытие транспортных расходов...»

Що на це скажуть Крикунов і Саламатов?.: 9 комментариев

 1. Трест Полуправды 02.11.2016 at 00:30

  Не смотря на желчь и сарказм, которыми зачастую сопровождаются т.н. репортажи Гаврилюка, следует признать, что его информация довольно оперативна, динамична и не лишена, как это не странно, здравого смысла.

  Не знаю как там спонсоры Гаврилюка, но, как мне кажется, наши доблесные службы, в первую очередь комунальные, дают благотатную почву для съемок неутомимого оператора.

  Мусор, аварийные деревья, порывы, гололед, освещение, дороги и т.д. Снимай — не хочу.

  Полагаю, Владимир Иванович о многих вещах знает, но, к сожалению не успевает во-время реагировать. Не решив конструктивно кадровый вопрос, мер и дальше работать в роли пожарника: только после случившегося. Оглоданый, Гофман, Валькова, Брик, Гладкова — это работники вчерашнего дня (Оглоданый так точно).Очень жаль, что мнимые обязательства и конъюнктура берут верх над порядочностью и профессионализмом.

 2. vnp 02.11.2016 at 15:46

  “Не смотря на желчь и сарказм, которыми зачастую сопровождаются т.н. репортажи Гаврилюка, следует признать, что его информация довольно оперативна, динамична и не лишена, как это не странно, здравого смысла.»

  Не соглашусь с Вами.

  Мусорные баки, о которых был сюжет.

  Красиво подано, вовремя снято, преподнесено как полный бардак в городе.

  Реальность, чуть другая. Мусорные баки к 7 часам утра пустые. С 7-9 часов полностью забиты.

  Если бы, репортер постоял в этот промежуток времени, и посмотрел, кто их заполняет, то правда была бы другая. Весь частный сектор здесь. А на каких машинах подъезжают, и вываливают мусор.

  Но это уже был бы отдельный сюжет.

  И как с этим бороться?

  • Андрій Каденко 02.11.2016 at 17:52

   Що стосується неконтрольованого наповнення сміттєвих баків по даній вулиці.

   Дане питання практично не можливо вирішити жодним з можливих законних способів впливу на громадян.

   Ми всі часто згадуємо методи «виховання» громадян Німетчини за часів А.Гітлера, але при цьому вважаємо неприйнятним застосування цих методів по відношенню до себе (мешканців міста) у наш демократичний цивілізований час.

   У свій час вивчав можливості врегулювання питань з вивозом сміття у Василькові, і як наслідок дійшов висновку, що відношення Васильківчан до культури поводження з сміттям знаходиться на рівні Середньовіччя, і це можна побороти лише каральними методами, які як не дивно досить гарно впроваджені в Европейських країнах.

   Погоджуюсь з vpn, що в цілях тролінга влади — класно подано матеріал

 3. Куратор 02.11.2016 at 17:05

  ,,,,,Летом прошлого года Сиваков вЫходил для Гаврилюка, которого в общении со своими знакомыми называет не иначе как «шестерка», аккердитацию в область. ,,

  Первый же заход Гаврилюка на сессию Киевского обласного совета обошелся Сивакову неприятностями.

  Гаврилюку было поручено снять репортаж о сессии с целью «мочить» одного из директоров департаментов КОГА.

  Гаврилюк стыдливо снял несколько минут сессии, стоя на задворках актового зала, показав в репортаже лишь уши и затылки присутствующих депутатов и смылся решать личные дела. В связи с этим Игорь Тихолаз отказался платить Гаврилюку за фактически невыполненную работу и редакционное задание. На что Гаврилюк, позвонивший Сивакову в пьяном бешенстве начал угрожать и шантажировать его. Сиваков сдался и приказал Тихолазу перечислить Гаврилюку на карту требуемое вознаграждение.

  Примечательно что ранее с этой задачей не справился неадекватный Саламатов, которому бурные алкогольные возлияния также не давали возможность нормально работать.,,,,,

  В «Комитете народного контроля» и его местных ячейках алкоголизм это вообще весьма актуальная проблема.

 4. Василь Ко 03.11.2016 at 01:10

  Андрію Каденку.

  А за що карати? За те, що людина привезла сміття в бак, а не в ліс чи тупо викинула на вулицю? ККП дійсно потрібно ретельніше працювати з приватним сектором на предмет укладення договорів на вивезення сміття і встановлювати додаткові ємності для збору. Тариф на вивезення сміття на мій погляд збитковий і його треба піднімати.

  • vnp 03.11.2016 at 11:11

   Тобто, по Вашому, хай піднімають тариф мешканцям багатоквартирних будинків, хай вони сплачують за це кошти, а «бідний» приватний сектор буде продовжувати вивозити до них сміття, і їм ще потрібно буде сказати за це «дякую», бо вони не вивезли його в ліс. Залізна логіка.

  • Андрій Каденко 03.11.2016 at 12:39

   Те, що люди вже викидають сміття в баки — це добре.

   За статистикою в Україні проблема укладення договорів в приватному секторі міст є актуальною.

   В одному з міст керівництво міста разом з поліцією та громадскістю правдами і неправдами змогли зобовязати укласти 30% населення приватного сектору договори на вивіз сміття.

   За пів року з цих 30% приватних дворів не сплачували послуги більше 20 %, а через рік 28%. Причини різні.

   Я звертав увагу керівництва міста про необхідність проведення конкурсу на виконавця послуг по окремих житлових районах міста, навіть якщо вони будуть працювати під КП ККП м. Василькова. Пропонував, що такий виконавець послуг має забезпечити роздільне збирання сміття (збирання макулатури. скла. пластика), тим паче. що люди з яким я спілкувався, згодні з такою формою надання послуг.

   Люди готові «продавати» такому виконавцю макулатуру. скло чи пластик, за певну суму, знаючи кому саме продавати. коли, і яким способом.

   На мою думку така форма відносин у сфері поводження зі сміттям є більш реальною.

   Це ідея, а її дооформлення це вде інше питання.

 5. Василь Ко 03.11.2016 at 16:27

  vnp, не плутайте мухи з котлетами. Зараз тариф на вивезення збитковий, така моя думка відповідно до того, що я плачу щомісяця. Платити потрібно всім — і мешканцям багатоповерхівок і приватному сектору. Але по приватному сектору треба додатково працювати КП ККП над укладанням угод. А те, що людина вивозить з приватного сектору в центр міста і при цьому не сплачує, то це від того, що ніхто цим питанням не займався. Поки що. А є ще «люди» в приватному секторі, які вночі тупо виносять сміття на вулицю подалі від своїх помешкань, потім ці пакунки розривають собаки і сміття від вітру розлітається по всій вулиці. А винен в цьому Порошенко, Сабадаш і Вова Твердохліб, але ніяк не самі мешканці Василькова...

  • Андрій Каденко 03.11.2016 at 21:06

   Василь, якщо розпочати розповідати про те чи збитковий тариф на вивіз сміття, то це обговорення може підняти ті питання про які народ не має знати, для їх же блага.

   Краще не потрібно.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.