Що далі?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією, директора УЖКГ Ларіна відправили у відпустку. Тимчасово виконувати обов’язки Ларіна буде виконувати …? директор водоканалу Старіков. Ми припускаємо, що подальший розвиток подій може бути таким:
— Старікова знімають з посади директора водоканалу, в замін пропонують посаду Ларіна, якого незабаром звільнять.
-Директором водоканалу стане «своя» людина, яка керуватиме підприємством під час його приватизації.
Час покаже як буде насправді.

Що далі?.: 6 комментариев

 1. Сергийко 04.10.2012 at 15:30

  Дерибан набирає сили!???

  Мабуть хотять успіть нагрести майна громади до тих пір поки невідштовхнули від «корита», в який чиновники перетворили наш Васильків

  Перевибори не за горами — шукаємо гідного

 2. Nazar 04.10.2012 at 16:12

  И хто купляе, Сабодаж чи Иващенко??? Лозунг для них один, розкрадем остане?

 3. мешканець в/м 11 05.10.2012 at 11:34

  Інформація викладена співпадає з тим, що дійсно директор водоканалу В.Старіков на перід відпустки виконує обов"язки І.Ларіна. За вказівками із області згідно законодавства про передачу ком.підприємств у приватні руки таким набувачем може бути російська компанія. Поки що не відома її назва і хто за цим стоїть.

 4. Небайдужий 06.10.2012 at 17:30

  Не думаю що це буде російська компанія, у нас в районі і в місті своїх «героїв-бізнесменів» хватає. Які хочуть самі водоканал захапати. Чим не майбутні власники водоканалу: Сабадаш, Іващенко????

 5. Nazar 08.10.2012 at 13:00

  Кинотеатр, Молочна кухня , Мисьвиконком, та все й неупомниш, що вкрали тепер водоканал.???????

 6. Сергийко 19.10.2012 at 22:10

  От час й показав!

  На черговій сесії знову ж таки з голоса, без попереднього обговорення та підготовки постанови наші(?) депутати знову поголосували за створення якогось собі «Комунального підприємства»!

  Чи ті «депутати» зовсім вже плю..., вибачте, ігнорують мешканців міста чи просто вже не хотять працювати на громаду,не маючи на це ні розуму ні хисту — а маючи тільки жадобу до халявних подачок, але ні один з присутніх в залі не захотів розібратись в чому буде полягати діяльність нового пвідприємства, який його штат та хто його очолить.

  Дивує позиція депутатів-представників «Удару» — що бояться вдарить? чи бувай нащо бити колег-друзів-таких же депутатів, краще допомагать їм знущаться над містом та громадою?!

  Так з голоса, буде проданий й «Водоканал», коли в Верховній Раді дадуть добро на продаж комунальних підприємств! якщо така мовчанка буде й надалі.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.