Що далі...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У зв"язку з саботуванням групою депутатів проведення сесії, на якій має бути сформований виконавчий комітет міськради, стрімко зростає невдоволення мешканців міста діями саботажників. Це викликано тим, що згідно чинного законодавства без виконкому не можна вирішити безліч питань, які стосуються буквально кожного. «Масла в огонь» підливає те, що деякою групою депутатів були порушені досягнуті домовленості щодо внесених на сесію питань, про що громадскість міста була широко поінформована. Як васильківські виборці в подальшому будуть реагувати на подібні дії депутатів — «прогульщиків», важко передбачити...

Що далі...: 12 комментариев

 1. Влад Сергієнко 22.03.2014 at 14:52

  Далі ст.78 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні»

  zakon4.rada.gov.ua/laws/s...0%B2%D1%80/page5

 2. Група ВТМ 23.03.2014 at 19:40

  А,П . Боровик не створюйте штучних проблем і не протягуйте питання про призначення на

  посаду пер. заст. О.Романенка Вам нагадати проте як Він приватизував за спасибі

  комунальне майно займаючи посаду Нач. упр. єкономіки і негайно звільнився в той час Ви були при владі можливо і допомагали деребанити комунальну власність (в подяку

  за це Він Вам надає безкоштовно офіс). Земельки в ценрі міста допомогли приватизувати 20 соток це Вам подякував В. Сабодаш за підримку на виборах. На даний час у В. Сіранчука є 2 зас. діючий Виконком просто питання в тому що депутати пересадили його з стом. кріс.у мерське а Він професійно до цього не підготовлений.

 3. admin 23.03.2014 at 20:14

  Грушці: — по-перше: — я не «протягую» Романенка на посаду заступника міського голови. Чи може у Вас є докази зворотнього.

  По-друге: — Романенко ніколи не приватизовував комунальне майно. Зверніться з запитом у архів і знайдіть там рішення ради чи виконкому про приватизацію Романенком комунального майна. Ми ці документи обов"язково оприлюднимо.

  По-третє: — Докажіть, що Романенко приватизував 20 сот. землі в центрі міста, і якщо приватизував, як десятки васильківців, то в чому тут порушення закону.

  По- четверте: — Романенко є одним з найбільш підготовлених кандидатів на цю посаду.

  По п"яте: — Сіранчук на сьогодні є оптимальним вибором переважної більшості депутатів міськради.

  І останнє: — очевидно Ваш новий роботодавець недостатньо загружає Вас роботою, оскільки у Вас є багато часу на розповсюдження пліток, догадок і домислів.

 4. Група ВТМ 23.03.2014 at 21:38

  А.П.Боровику:

  1. Будьте хоча тут правдивим.

  2 .Уточнення за спасибі купив.

  3.Як би не Ваша відданість В. Сабодашу то не бачити О.Романенку землі ( Громада перевірить і запитає у нього на сесії).

  4.Ми були б з Вами згодні як щоб О. Романенко на сьогодні працював Нач. упр.єкономіки

  і не дав роздеребанити комунальну власність а то 10 років назад звільнився а тут раптом

  вирішив працювати у владі мабуть знову потянуло до корита.

  Нам достатьоню підприємця В. Сіранчука.

  5.Депутати проголосували щоб громада подивилась що буває коли люди не відчувають куди вони йдуть.

  І останнє: а як нас можна загружати роботою якщо нам не платять заробітної платні

  вчасно да і опалювальний сезон закінчується . А стосовно пліток це не до нас І.Гаврилюк

  показав те нащо Ви здатні.

 5. admin 23.03.2014 at 22:06

  Групі ВТМ: — завтра зателефоную вашому "хазяїну " і запитаю, чому вам «не платять заробітної платні». Може тому, що ви поганий працівник. Я давно знаю вашого роботодавця і знаю що зарплату нормальним працівникам він видає своєчасно. Маленька порада — не говоріть від імені громади — ви її добряче обікрали через незаконно встановлені тарифи на теплову енергію. Щодо того, що «Гаврилюк показав» ми ще поговоримо. І невеличке прохання — інформацію про Романенка підтвердіть документами. Ви, як депутат, маєте повне право на дії, які ми вказали в коментарі раніше.Без цього продовження з вами дискусії на цю тему вважаємо даремною тратою часу...

 6. Colonell 24.03.2014 at 00:21

  Лучший в городе «дирехтор»,

  Мутных схемок архитектор,

  Ввел тарифы без зазренья

  В раз обнищало населенье...

 7. Colonell 24.03.2014 at 00:35

  Вне всяких сомнений, «найпрофессиональнейший» специалист в сфере ЖКХ — Грушка. Не спорю, человек немало отработал в этой области, имеет необходимый опыт и свое видение выхода из ком.проблем.Думаю, проблема не профессианализме, а в обычных человеческих амбициях: поведи Грушка себя по-другому,

  прочитав кроме 630-ой Постановы книги о

  психологии, этике и элементарной культуре общения, депутаты обязательно увидели бы в нем потенциального руководителя.

  психологии, этике,

 8. Нарния 24.03.2014 at 02:32

  Все у вас какието намеки. Нет чтоби прямо сказать что Гаврилюк на содержании в Михаила Алексаняна и по его указанию мочит Романенка.

 9. Група ВТМ 24.03.2014 at 07:52

  А,П. Боровику: У нас керівник а не «хазяїн» . Ми знаєм Ваших як Ви наших (хоча на кого Ви тільки не працювали). А.П. Боровик хто кого обікрав не Вам судити і Ви будласка проконсультуйтеся у юристів що таке обікрав. Стосовно говорить от Громади ми навчаємся у Вас Ви постійно говорите от Громади. А. П. Боровик а Ви що підтвержуєте що Ви пишетена сайті «Рідного міста». Ми також як і Ви перевіряємо інформацію І будемо інформувати Васильковчан через Ваш сайт А. П.Боровик давайте ще посплетнічеєм. Наприклад як Ви ще нещодавно отримували кошти за свою писанину от Мазеп, Сабодаша і Алексаняна. А.П.Боровик ми за спілкуваня можливо ще щось виплеве. І наша Вам порада як що Вам вижається команда С. Іващенка то ми важаємо Ви передними завинили.

 10. admin 24.03.2014 at 09:13

  Групі ВТМ: — ви що натякаєте на та, що Алексанян давав гроші на боротьбу з Іващенком? Так честь і хвала йому за це!..

  • Олег 25.03.2014 at 00:11

   Хорошо, что не с кем уже бороться. Может теперь работать начнете? Ну хоть че нибудь сделает кто-то?

 11. Група ВТМ 25.03.2014 at 08:13

  А. П. Боровику Вам краще знати хто Вам давав кошти а що стосується тарифів то час покаже хто кого обікрав чи Грушка населення чи Держава населення ( хоча кошти які сплатило населення вони їм зараховані але по цюму питанню потрібно звертатися до Бріка куди він використовує кошти). Голові деп. ком. по жкх В, Маркову пропонуємо розібратися хто затвержував тарифи в місті Василькові а що стосується іншого він мабуть вивчав так як Ви коли навчався у військових закладах.Як би не було мабуть Грушці за 10 років праці в жкх коме того що його зробили стрілочником по тарифному питанню (де Ви Марков вложили свою лепту) приписати нічого.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.