Що буде з газетою «Життя і слово»?..(оновлено 06.01.2016)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

06.01.2016.   Президент України П.Порошенко після деякої затримки все ж таки підписав закон «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації». У зв"язку з вступом в дію цього закону міська та районна ради зобов"язані прийняти рішення щодо виходу з числа співзасновників газети «Життя і слово».

24.11.2015.   Верховна Рада України проголосувала за законопроект № 1123 «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».

За законом, органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування не можуть виступати засновниками чи співзасновниками друкованих ЗМІ.

Натомість органи державної влади та органи місцевого самоврядування мають право засновувати або бути співзасновниками електронних ЗМІ в порядку, встановленому законодавством України, і в межах коштів, що виділяються з державного чи місцевих бюджетів на висвітлення їх діяльності, або за рахунок перерозподілу коштів, що виділяються на забезпечення функціювання цих органів.

Таким чином, уже найближчим часом можна чекати прийняття рішень міською та районною радами щодо виходу з числа співзасновників міськрайонної газети «Життя і слово»...

Що буде з газетою «Життя і слово»?..(оновлено 06.01.2016): 2 комментария

 1. Антивирус 24.11.2015 at 13:59

  Зачем много букофф,админ? Можно же проще сказать:с выходом из сооучредителей органов гор(рай) администрации прекращается и бюджетное финансирование газеты.Что после этого с ней будет — догадаться не трудно; самый лучший вариант при этом — уловить спонсора и стать рупором местной ячейки какой-либо партии.

  Мои поздравления будущим отдыхающим от работы сотрудникам этого органа печати.

 2. Андрій Каденко 24.11.2015 at 17:04

  Згідно інформації з Безкоштовного пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

  засновниками газети є Васильківська райдержадміністрація та колектив газети.

  Васильківська міська рада користувалася послугами газети для публікації своїх рішень на підставі свого колись прийнятого рішення та договору.

  По закону Веб-сайт міської ради функціонує також не в правовому полі. Наскільки відомо то положення про веб сайт затвердив своїм розпорядженням колишній всє я Василькова та великий мер Сабов. Він же й контролював його наповнення, та за потреби підлеглими вносилися правильні зміни до інформації, яка була раніш вже опублікована.

  З огляду на те, що на веб-сайті й так публікувалися всі новини міста, а по закону мають оприлюднюватися також всі прийняті рішення в т.ч. і їх проекти то створення ел. газети є досить цікавою альтернативою паперовій газеті.

  Доречі дана газета нажаль не досить користується популярністю в жителів міса та району. Підписка на неї здійснюється бюджетними організаціями в примусовому порядку, а серед підприємств за «домовленістю».

  Проблема лише в кадровому забезпеченні , фінансуванні та зацікавленості місцевої влади працювати відкрито.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.