Ще раз про звалище, або гроші не пахнуть...Або, кого «відбілює» Гаврилюк...(оновлено 02.03.2017)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

02.03.2017.  Нижче наводимо стенограму відеосюжету телеканалу СТБ. До-речі, ГО «Рідне місто» разом з очолюваними О.Бойком активістами, переконали тодішнього голову КОДА А.Присяжнюка вжити заходів щодо закриття васильківського сміттєзвалища...

13.05.2011.  Вонь, болезни и даже нехватка питьевой воды. Город Васильков Киевской области, оказался на грани экологического бедствия. Потому что местные чиновники не придут к согласию – куда вывозить мусор. Васильковские Карпаты. До недавнего времени именно так называли вот этот участок. Сейчас здесь не только самая большая свалка, но и чуть ли не ежедневно возникают пожары.

Убрать же некому. Местных чиновников рассорила формула – отходы ваши доходы наши.

Свалка районного масштаба в Василькове – еще с 2005-го. Сюда свозили отходы, даже из столицы.

Андрей Каденко, житель Василькова:

— Закидали цей яр побутовим сміттям, яке не перероблюється, постійно горить.

Такое позволил горсовет. Руководство которого с тех пор хоть и обещало справиться с бедой, однако отбросы не только остались, но и чуть ли не ежедневно растут в геометрической прогрессии.

Вера Шерстюк, житель Василькова:

— Вивозять, особливо ввечері, їдуть київські машини, висипають мусор і димить, димить. На городі вдержатись не можливо. У горлі на стільки пече цей дим, що тікаємо.

Дошло до того, что у людей в колодцах питьевая вода превратилась в яд. Отходы попали и в местный пруд.

Александр Скорый, житель Василькова:

— У 72-му році тут така водичка текла – пити її можна було. А зараз оце все, що ми бачили, ось тут, жаби подохли!

И это не смотря на то, что свалка официально закрыта. Мусор свозят сюда подпольно. Мэр этого не отрицает.

Сергей Иващенко, васильковский городской глава:

— Нам не дають оформити документи — узаконити діюче сміттєзвалище. Я вам скажу, що максимум два роки і це буде екологічна катастрофа. Тобто люди на цьому заробляють величезні кошти, не вкладаючи туди нічого. А це не багато, не мало – більше двох мільйонів гривень в рік. Прикладу всі зусилля для того, щоб для міста Василькова, дане сміттєзвалище працювало.

Чиновник утверждает: огромный мусорник должен работать. Хотя в нескольких километрах от города находится перерабатывающий завод. Однако вывозить туда отходы городская власть не хочет. Потому что завод – частный. Зато районное руководство – против свалки и за переработку. Ведь там – новые технологии. Пока местные чиновники дерутся, жители Василькова в очередной раз готовы стучать в высокие властные кабинеты.

За матеріалами STB.UA

НАШ КОМЕНТАР

Як бачимо, навіть згадка про закриття міського сміттєзвалища викликала у Іващенка напад роздратування, яке він не зумів приховати навіть перед телекамерою. На наше переконання це викликано найвірогідніше тим, що у такому випадку припиниться потік «сміттєдоларів», які очевидно осідають в чиїхось глибоких кишенях.

Ми погоджуємося з Іващенком в тому, що ця сума може складати 2-3 млн. гривень на рік. Ласий шматочок! А твердження Іващенка, що він докладе всіх зусиль для того, щоб дане сміттєзвалище продовжувало працювати свідчить про те, що гроші для нього набагато важливіші, ніж благополуччя міста та здоров'я його мешканців.

Ще раз про звалище, або гроші не пахнуть...Або, кого «відбілює» Гаврилюк...(оновлено 02.03.2017): 2 комментария

  1. Кет 02.03.2017 at 14:28

    Боровик напиши про свого «патрона» теперішнього сабадаша і як він у Кодак вкрав 100 гектарів землі і як він нічого наробив шо впала 6 шкала василькові і падає 3!!! Ні не хочеш написати сирливий боровик!?) чи хто тобі проплачує брехливі статті, наприклад Мазепа?!

  2. admin 03.03.2017 at 10:30

    Кет — отакі вони прихильники Сергія Григоровича, як ви...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.