Ще раз про відповідальність...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні має відбутись сесія міськради, на якій депутати повинні обрати заступників міського голови та затвердити чисельний і персональний склад міськвиконкому. Як відомо, попередньо проведена значна робота по узгодженню кандидатур на ці посади. Зважаючи на довготривале безвладдя у Василькові, складне становище з виконанням міського бюджету, критичний фінансовий стан комунальних підприємств та інші міські негаразди, будь які спроби зірвати сесію або досягнуті домовленості з зазначених питань безумовно можна вважати диверсією проти територіальної громади.

Ми уважно відслідковуємо ситуацію навколо проведення сьогоднішньої сесії і будемо всебічно інформувати громадськість міста про всі події, які вже відбулись і будуть відбуватись сьогодні безпосередньо на сесії.

Ще раз про відповідальність...: 7 комментариев

 1. Фантом 21.03.2014 at 21:12

  Бажано опублікувати список депутатів що без поважних причин не прибули на сесію.

 2. admin 21.03.2014 at 23:04

  Фантому: — ми обов"язково оприлюднимо цей список на нашому сайті, а також знайдемо інші можливості щодо максимального доведення цієї інформації до мешканців Василькова та керівництва політсил, депутати від яких плюють на всю міську громаду. Ми також поділимось з ними наявною у нас інформацією про мотиви та інтереси окремих «саботажників» та тих, хто за ними стоїть. Зробимо ми це відразу після закінчення наступної сесії, призначеноїї на найближчий четвер на 16.00.

 3. Група ВТМ 23.03.2014 at 08:05

  А,П, Боровик а хто буде нести відповідальність за деребан землі і взятки (інтервю ЗадніпряногоЩит і Меч) хто буде нести відповідальність за фальсіфікацію виборів регіонала перевертьня В, Сабодаша (телефона розмова В, Гаврилюка і А, Боровика Щит і Меч)одним словом ГО-----НО на яву А,П Боровик тепер відмиватись ВАМ потрібно в судах

  хоча Ви ПОРЯДНИЙ громадянин.

 4. admin 23.03.2014 at 10:35

  Грушці: — Так Задніпряний же прямо натякнув, що «взятки» брав Попович, а не Боровик. Подивіться, що дослівно сказав Задніпряний. Щодо землі, то у Боровика землі у Василькові немає жодної сотки. Це дуже легко перевірити. Хто буде нести відповідальність за деребан, запитайте у Гаврилюка, хто перепродав десять земельних ділянок по вул.Ворошилова, оформлених на підставних осіб. Щодо підтримки Сабадаша — це правда. Результати роботи Сабадаша на посаді міського голови показують, що ми не помилились при виборі кандидата на вищу у місті посаду. Крім того, вже всім очевидно, що інший кандидат Попович вже давно живе минулим, а єдиний кандидат від опозиції Сабов засліплений власними амбіціями і немає жодної підтримки ні серед депутатів, ні серед населення міста. Для нас не є таємницею узгоджена позиція Грушки і Гаврилюка по багатьом питанням. Наприклад, «наїзд» на Горулька за те, що він відмовився голосувати за виділення земельних ділянок по вул. Михайлівській. А Грушка проголосував. То чи немає у Гаврилюка і Грушки спільного «хазяїна». Пропонуємо нашим читачам самим відповісти на це питання.

 5. Група ВТМ 25.03.2014 at 08:47

  А.П. Боровик Задніпряний говорить про те що Ви у Поповича були передаточним звіном по взятю взяток але крисятничали. Що стосується землі то мабуть прийшов час Вас перевірити як перевіряють Гаврилюка. Попович, Сабодаш ,Сабов це уже історія (хоча Сабодаш виграв вибори у Поповича як Іващенко у Боровика). За земельне питання по вул. Михалівській голосовала більшість в тому числі і Сабодаш (мабуть у Гаврилюка ,Грушки і Боровика

  в свій час були спільні хазяїва.)

 6. admin 25.03.2014 at 09:44

  Групі ВТМ: — рекомендуємо вам перейти від слів до діла — зверніться з вашими фактами про Боровика до прокуратури чи міліції. Разом можете подати заяву на Поповича, якого ви звинувачуєте у «взятю взяток». Щодо «хазяїв» — то він і сьогодні у вас є, і знає про це пів-міста. І не кажіть, що зарплату він вам не дає.

 7. Група ВТМ 25.03.2014 at 22:39

  А.П. Боровику зверніться з цією пропозицією до Задніпряного, Гаврилюка, Сергієнка у

  них факти і докази. Ми нікого не звинувачуємо ми констатуємо факти і докази виче перерахованих громадян. Стосовно хазяїна ми уже висловлювалися будьте уважні.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.