Ще раз про палатку від «Укропу»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На нашу думку, здавалось би не викликане необхідністю, встановлення в середині березня агітаційної палатки «Укропу», все-таки має свою логіку. Саме в цей час у Василькові стала циркулювати інформація про, начебто, намагання Мосійчука об"єднати у міській раді в одну групу фракції РПЛ, «Свободи», «Укропу».

За деякою інформацією, головою цієї групи мала б стати голова фракції РПЛ Тетяна Омельченко.

Очевидно, встановлення агітаційної палатки «Укропом» мало б  на меті  засвідчити про намір очолити цю групу представником  фракції у міській раді.

Тим більше, що міським депутатам від цієї політичної сили добре відомо, що Т.Омельченко скомпроментована відкриттям кримінального провадження, в якому фігурує прізвище Тетяни Леонідівни...

Ще раз про палатку від «Укропу»...: 6 комментариев

 1. УКРОП 30.03.2017 at 16:55

  Шановний admin ! На мою думку, усім на користь йде використання принципу «Бритва Оккама». Принцип стверджує, що не треба робити більше припущень, ніж мінімально потрібно.

  За відсутності достовірної інформації, можна наприпускати такого, що буде далеко-далеко від реальності.

  Щодо встановлення палатки УКРОПу, скажу, що ці палатки встановлюються майже щомісяця в різних частинах міст, з виходом нового номеру друкованого видання ПП «УКРОП». Брендований намет встановлюється для розповсюдження друкованого видання ПП «УКРОП» з метою доведення до громадськості позиції партії з питань державного і суспільного життя. Так було і в минулому місяці, і в позаминулому, і т.д.

  Щодо начебто, намагання Мосійчука об"єднати у міській раді в одну групу фракції РПЛ, «Свободи», «Укропу» — скажу, що фракція УКРОПУ у Васильківській міській раді ніякого відношення до Мосійчука не мала, не має і не планує мати в майбутньому. Спроба взаємодії з РПЛ та Свободою була тільки на рівні міських фракцій і виключно з приводу узгодження позицій стосовно об’єднання територіальних громад Васильківщини.

  В майбутньому, для уникнення опублікування недостовірної інформації стосовно дій Васильківського УКРОПу, пропоную звертатись особисто до мене, як до голови Васильківської міської організації ПП УКРОП та голови фракції УКРОП у Васильківській міській раді.

  З повагою, Сергій Свічинський.

 2. admin 30.03.2017 at 18:44

  УКРОПУ — дякуємо за роз"яснення позиції «Укропу» стосовно теми, винесеної в заголовок цієї публікації. Разом з тим вважаємо, що ваші консультації з зазначеними фракціями, та деяка інша достовірна інформація, яка є в нашому розпорядженні дали нам підстави висловити наші припущення ( а не твердження, як ви бачите) щодо питання навколо того, про що тут йде мова. Погодьтесь, що ніхто не має монопольного права на істину, і немає нічого дивного в тому, що ми в коректній формі оприлюднили своє бачення процесів, які відбуваються сьогодні у міській раді.

 3. Андрій 30.03.2017 at 21:46

  Суд конфисковал полмиллиона незаконных взносов на счета «Укропа». Взято отсюда: ukranews.com/news/488647- ...na-scheta-ukropa

 4. Антивирус 31.03.2017 at 18:35

  Укроп завял давно и конкретно...Желаете переубедить меня, пан Свечинский?Пжалста, — только без «бритв,,,,» и «котов Шредингера»,а по схеме — вот наша предвыборная программа,вот наши дела в местной Раде. А по вашим общепартийным доведенням , — так всех интересует не общее, а частное и происходящее не где-то ,а в Василькове.

  Кстати, а как укропчики голосовали по огородным землям на Комарова?Это из последнего...

 5. Клуб знавців 01.04.2017 at 14:16

  Шановні УКРОП та Адмін, кожен із вас сказав наполовину правду. Адмін через не обізнаність прибрехав, щоб спровокувати учасників зборів на інсайдерську інформацію. А УКРОП одразу відхрестився від Мосійчука перевірши тему у інше русло та не розповів усієї правди про мотиви та ініціативи.

  Що ж було насправді ?

  Що то був за демарш Тетяни Омельченко на сесії , коли розглядали питання про порядок громадських обговорень щодо добровільного об'єднання?

  Чому свобода вийшла із СОЮЗУ із УКРОП та РПЛ?

  Ось які питання потрібно ставити і цікаво було б почути на них відповіді відповіді...

  Почнемо з початку.

  Мер Сабадаш видав розпорядження про ініціювання об'єднання громад із центром у м.Василькові. Оскільки це дійсно добра справа і пахне збільшенням рейтингу , депутати від УКРОП, ЛЯШКА та СВОБОДИ, зібралися на таємні збори, щоб перехопити ініціативу Сабадаша і теж ініціювати питання щодо створення Васильківської ОТГ тільки вже рішенням сесії. Все йшло на мазі, проект рішенні був готовий. Однак Свобода робить фінт вухами і виходить із процесу скасовуючи всі домовленості . Голосів РПЛ та УКРОП не вистачає для ініціювання об'єднання в обхід Сабадашу. Тому Тетяна Омельченко намагалася заблокувати процес створення ОТГ, щоб отримати подальші вказівки із центрального штабу РПЛ, зокрема Мосійчука. Однак плани були зірванні голосуванням депутатів.

 6. admin 01.04.2017 at 14:33

  Клубу знавців — у вас аналітичний склад розуму!..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.