Ще більше безтолкові?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Подивіться що пишуть у своїй заяві до міського голови про скликання позачерговї сесії міськради депутати О. Слончак, Т. Омельченко, М. Неділько та деякі інші.

Вони пропонують включити в порядок денний сесії питання, далі витяг з заяви: — «Про роботу виконавчого комітету Васильківської міської ради із заслуховуванням звіту кожного члена виконавчого комітету окремо»...

Що це таке — кожного члена виконкому окремо, вам не пояснить найкрупніший експерт в галузі місцевого самоврядування, навіть знаменитий у Василькові юрист Олександр Крикунов!

Є ще більші дурниці в зазначеній заяві. Але про це дещо пізніше.

Сьогодні скажемо лише, що ця заява з"явилася тому, що Сабадаш і Перінська разом з більшістю депутатів перекрили доступ окремих підписантів та осіб. що стоять за ними, до збагачення за рахунок територіальної громади. А також відкриттям ряду кримінальних проваджень...

 

 

 

 

Ще більше безтолкові?.: 1 комментарий

  1. Спостерігач 13.01.2018 at 20:23

    Громаді цікавіше буде узнати скільки парків і городів вкрав Слончак або скільки квартир вкрали такі поважні діячі як Кривша, Омельченко та їх колєги-адвокати. Люди похилого віку кажуть з іронією, що немає Сталіна на таку опозицію.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.