Шевченко, а не Корчинський...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як відомо, Сабов з Корчинським не полишають спроб ліквідувати юридичний відділ і відділ по роботі із зверненнями громадян та утворити на їх базі відділ правового забезпечення міськвиконкому. За їх замислом, начальник новоутвореного відділу, очевидно, Корчинський, буде контролювати  діяльність сектору по роботі із зверненнями громадян, який організаційно ввійде до цього відділу.

Абсолютно зрозуміло, що таким чином понижується статус одного з найважливіших відділів МВК.

По-перше, сектор не відділ.

По-друге, контроль за діяльністю відділу безпосередньо здійснював керуючий справами, який за посадою є членом виконкому.

На нашу думку, і Сабову, і Корчинському, які вже встигли «наламати чимало дров», слід би було вивчити  досвід інших міст Київської області, наприклад Броварів, щодо побудови дієвої структури виконавчих органів місцевої влади...

Шевченко, а не Корчинський...: 1 комментарий

  1. Антивирус 17.02.2015 at 13:53

    Та не дрова они ламают, а жизнь города!И если громада на это так вяло реагирует,то и дальше собираются ламать. Интересно, а после очередных выборов, на которых шанс победить практически отсутствует, мерь и его лизуны собираются и дальше жить в Василькове? или все же надеются добежать до границ города, которые до сих пор все обстежують та вызначають?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.