Шестакова замовив Іващенко?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За версією особи з найближчого оточення Іващенка (див. Vasilkov.info) причиною нападу  на В.С. Шестакова під час виїзного прийому губернатора Київщини у Василькові могло бути неповернення боргу.

Дійсно а до чого тут політичні погляди Шестакова адже бити можуть і з просто хуліганських міркувань і за не повернутий борг. До слова ще вчора увечері бачив В.С. Шестакова за кермом. Виглядав абсолютно здоровим.

Єдиною людиною, яка мала такі претензії до Шестакова є Іващенко, який заявив, що Шестаков заборгував йому $ 10000. При чому ця заява була зроблена в присутності заступника голови КОДА А. Спаського. Отже, за версією оточення Іващенка замовником нападу на Шестакова скоріше за все міг бути лже-мер.

Для збільшення фотографії — натисніть на неї.

P.s.: Сьогодні Володимир Степанович у Васильківській ЦРЛ, де проходить курс лікування.

Шестакова замовив Іващенко?.: 1 комментарий

  1. Русланчик 14.07.2011 at 22:20

    Переконаний що замовник нападу на Степановича це одна й та сама людина що замовляла напад на Бірюкова, палила громадську приймальну в центрі міста, палила машину Бабарика, била вікна Крахмальніку , била вікна в Сапсані, кидала гранату в офіс Фронту змін, палила машини Корчинским, побиття Сергієнка. Всіх його бандитських нападів одразу й не згадаєш. Замовник нападу всім відомий, це наш «славний» (модерація)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.