Шахрайству кінець?!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Протокол

Загальних зборів жителів будинку №14, військове містечко №11, м. Васильків Київської області.

01 липня 2016 р.

Місце проведення: територія будинку №14 (прибудинкова)

Порядок денний: Про визнання заяви Ткача Г.В. до Васильківської міської ради від 22.11.2015 р. про надання згоди на створення будинкового комітету будинку №14 такою, що не відповідає чинному законодавству України.

Присутні:  62 жителі будинку №14, в т.ч. депутат Васильківської міської ради Гладкова Т.А.

Запрошені:  Начальник управління ЖКГ, будівництва та благоустрою  Бардис О.М., начальник юридичного відділу виконавчого комітету Корчинський Б.І.

1. Слухали:  Про обрання головуючого та секретаря зборів.

Виступили:  Добряк Л.М.

Запропонувала обрати головуючим на зборах Боровика А.П.

Шевченко Л.О.

Запропонувала обрати секретарем зборів Добряк Л.М.

Вирішили: 1. Обрати головуючим на загальних зборах Боровика А.П.

2.  Обрати секретарем загальних зборів Добряк Л.М.

Результати голосування:

«за» — 60 (шістдесят);

«проти» — 1 (один);

«утрималось» — 1 (один).

2. Слухали: Про невідповідність чинному законодавству України заяви Ткача Г.В. до Васильківської міської ради про надання згоди на створення будинкового комітету будинку №14

Виступили: Боровик А.П. —  Зачитав заяву Ткача Г.В. до Васильківської міської ради від 22.11. 2015 р. про надання згоди на створення будинкового комітету будинку №14,

ознайомив учасників зборів з протоколом №1 загальних зборів мешканців будинку №14 військового містечка №11, м.Василькова, Київської області за місцем проживання, підписаним Ткачом Г.В. 22 листопада 2015 р.,

ознайомив з списком учасників загальних зборів будинку №14 від 22 листопада 2015 р.,

зачитав звернення мешканців будинку №14 до міського голови, зареєстроване 21.06.2016 р. у відділі виконавчого комітету по роботі зі зверненнями громадян,  про скасування рішення міської ради про створення домового комітету будинку №14.

Повідомив, що:

— згідно ч.3 ст. 8 Закону України «Про органи самоорганізації населення»  право подавати заяву  до місцевої ради має ініціативна група, яка у відповідності до ч. 1 ст. 8 цього закону обирається на зборах жителів за місцем проживання. В протоколі зборів  від 22 листопада 2015 р.відсутня інформація про обрання такої ініціативної групи;

— у своєму зверненні до міського голови жителі буд. №14 повідомляють, що підписи в списку учасників загальних зборів будинку №14 зібрані шахрайським шляхом — підписи ставилися за встановлення теплового лічильника, а в інших випадках — за відновлення роботи у військовому містечку раніше існуючого ЖЕКу. У зв"язку з отриманням інформації про наявність їх підписів в списку учасників загальних зборів будинку №14 від22 листопада, 19 жителів цього будинку повідомили міського голову про відкликання своїх підписів. Станом на 01 липня 2016 р. процес відкликання підписів триває;

— у своєму зверненні до міського голови за підписом 45 жителів будинку №14 повідомляється, що на зборах, які відбулися 22.11.2015 р. були присутніми не більше 10 жителів будинку, а не 84, як зазначається в протоколі цих зборів, підписаному Ткачом Г.В.

Запропонував: визнати заяву Ткача Г.В. до Васильківської міської ради від 22.11.2015 р. про надання згоди на створення будинкового комітету будинку №14 такою, що не відповідає чинному законодавству, направити протокол зборів Васильківському міському голові для вжиття необхідних заходів.

Петренко  В.М. — заявив, що зборах, протокол яких підписав Ткач Г.В. були присутні 10 чоловік, а підписи жителів будинку збиралися за встановлення загальнобудинкового теплового лічильника.

Козленко В.В. — доповнила інформацію Петренка В.М.  Заявила, що підписи збиралися також за відновлення роботи у військовому містечку №11 раніше існуючого ЖЕКу. Підтвердила відкликання свого підпису з списку учасників загальних зборів будинку №14 від 22 листопада 2015 р.

Ткач Г.В. — заявив, що збирав підписи «по закону».

Корчинський Б.І. — пояснив вимоги чинного законодавства щодо утворення будинкових комітетів.

Вирішили: Заяву Ткача Г.В. до Васильківської міської ради від 22.11.2015 р. про надання згоди на створення будинкового комітету будинку № 14 визнати такою, що не відповідає чинному законодавству. Направити протокол зборів жителів будинку міському голові м. Васильків для вжиття відповідних заходів.

Результати голосування:

«за» — 60 (шістдесят);

«проти» — 2 (два);

«Утрималось» — 0 (нуль).

 

Головуючий на зборах                                                Боровик А.П.

Секретар                                                                             Добряк Л.М.

 

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.