Шаповал попросить покарати суддів, через яких перемогла Засуха

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Неділя, 11 листопада 2012, 15:02

Голова ЦВК Володимир Шаповал проситиме Вищу Раду юстиції розглянути справу про порушення присяги суддями, на підставі рішень яких ОВК №94 визнала недійсним голосування на 27 дільницях.

Про це він заявив на завершення засідання ЦВК у неділю.

«Я ініціюватиму розгляд справи щодо порушення присяги цими суддями Київського окружного адмінсуду, які ухвалили це рішення», — заявив він.

При цьому Шаповал нагадав рішення європейського суду у справі «Ковач проти України», яким було визнано незаконним скасування голосування на чотирьох дільницях.

Разом з тим, у неділю о 16.30 у Київському апеляційному адміністративному суді розпочнеться розгляд справи за апеляцією Об’єднаної опозиції на рішення Київського окружного адмінсуду щодо визнання ОВК недійсними протоколів із 27 ДВК 94 округу.

Як повідомляє прес-служба «Фронту змін», рішення Київського окружного адміністративного суду оскаржують також близько 70 виборців округу.

Як відомо, на 94 окрузі було визнано недійсним голосування на 27 дільницях, в результаті чого перемогу здобула кандидат від Партії регіонів Тетяна Засуха.

Опозиція вважає, що таким чином було вкрадено не лише перемогу в її кандидата Віктора Романюка, а й суттєво знижено відсоток «Батьківщини» в багатомандатному окрузі.

Українська правда

Шаповал попросить покарати суддів, через яких перемогла Засуха: 2 комментария

  1. кумець 13.11.2012 at 16:01

    Як Шаповал скаже — так і буде. Розігнався...

    www.news24ua.com/pshonka- ... -po-94-mu-okrugu

  2. мешканець в/м 11 15.11.2012 at 14:12

    www.news24ua.com/razvod-p...ki-sovremennosti по вашій силці відкрилося цікаве віконечко, кому вірити, стільки інформації?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.