Шановне панство хоче зробити мирну революцію у Василькові...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В програмі «Суботня кава», що відбулася минулого тижня, її автор С. Сабов разом з М. Недільком та М. Цимбалюком закликали васильківців до зміни влади у Василькові шляхом мирної революції. При цьому вони бачать своїх союзників серед опозиційно налаштованих до міського голови депутатів  ( О. Слончак, О.Мазепа, Ю. Коваленко та ін.)

Водночас «мирні революціонери» вказують на політичну незрілість та пасивність абсолютної більшості мешканців міста, а також прозоро натякають на продажність депутатської більшості в раді.

На нашу ж думку, і громада, і більшість депутатів у міськраді є набагато відповідальнішими в своїх діях, і не будуть ніяким чином реагувати на заклики «політичних карликів»,  невдоволених тим, що сьогодні у місті панує злагода і спокій, що  є взаємопорозуміння між гілками влади, яку підтримує переважна більшість  мешканців нашого міста...

Шановне панство хоче зробити мирну революцію у Василькові...: 10 комментариев

 1. Терентий 05.03.2018 at 19:00

  Безперечно, чинна васильківська влада далека від ідеалу. Є певні проблеми, є недолугі керівники окремих служб та недобросовестні виконавці. Але пооцесс, по-тихеньку, триває. І бачити певні зміни, які ініціюють адвокат знедолених грузинів та майстер «по очистке» від Феня, по крайній мірі, недалекоглядно.

  Да і компанія у них не зовсім порядна:

  Сан Сан — Алладін, він точно знає, де ще гуляють зайві сотки по Василькову, Олег Бабайович Мазепа, побудує супермаркет навіть на цвинтарі та «подносчик патронов» Коваленко, володар парковок та знищувач шлагбаумів. Хиба з цього «батальону» може вийти щось путне?

 2. Вертухай 05.03.2018 at 20:31

  где можно посмотреть эту «каву»?

 3. Олег Шторм 06.03.2018 at 00:29

  Такое впечатление, что некоторые персонажи «кавы» пришли на встречу после пятничной горилки. Иначе, откуда такой бред?..

 4. Маргарита 06.03.2018 at 08:30

  Не, ну Сабов куда лезет, он же даже читать не умеет. Революционер хренов.

 5. Спостерігач 06.03.2018 at 09:36

  Сабаов это позор Василькова!Все за что, этот горе- мер не берется,обречено на провал!Кто его ВООБЩЕ может воспринимать в серьез,разве что,продажный адвокатишка!

 6. Вертухай 06.03.2018 at 11:29

  Так где же можно увидеть эту «каву»?

 7. admin 06.03.2018 at 11:51

  Вертухаю — ютуб «Суботня кава»...

 8. Сергій 06.03.2018 at 17:14

  На ютуб ще не залили, тільки у хвейсбуці можна проглянути. Кумедні цей Неділько з Цимбалюком, розповідають про бізнес-групи депутатів, які лобіюють свої особисті інтереси, при цьому забувають сказати, що самі вони — Цимбалюк і Неділько — лобісти очисного і не тільки бізнесу Феня, який незаконно наживається на землях та комунікаціях міста, не кажучи вже про те, як ці землі і комунікації перекочували із комунальної власності у кишеню Феня. Цимбалюк таки заікнувся жидєнько про одну із цікавих ділянок в центрі міста для багатоповерхового будівництва, але не надав ніякої інформації про те, як шкірфірма її здобула. Можливо Цимбалюку треба допомогти зрозуміти, що його та Недількин босс не такий вже порядний та чистоплотний бізнесмен? А можливо Сабову варто було б трохи змінити формат суботньої кави, доповнивши його певну однобокість дискусією, коли є дві сторони, в яких відбувається конфлікт інтересів. Наприклад: з однієї сторони Неділько і Цимбалюк, а з іншої — Сабадаш і Перінська, повірте, було б значно цікавіше, аніж дивитись на однобокі скавчання двох не дуже чесних посіпак місцевого латифундиста.

 9. Зоя 06.03.2018 at 18:26

  Говорим Цимбалюк, а маємо на увазі Фень !! Цимбалюк вже два роки живе в Києві і йому по ...що робиться в нашому місті. Його Фень визиває на роботу лиш тоді, коли потрібно з підприємця вибити бабки за очистку стоків, якої десятки років ніхто не чистив. Тоді він тільки з'являється в місті, коли Фень О. скаже ФАС.,,без його команди він навіть в туалет не ходить.

 10. Вуйко 09.03.2018 at 18:08

  Як на мене , то гості в студії були доволі переконливі

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.