Сесію не закрили...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сьогоднішню сесію прибула мінімальна кількість депутатів. І то з запізненням. Після того, як депутати Мартиновський і Омельченко залишили сесійний зал, за відсутності кворуму в роботі сесії оголосили перерву. Про дату наступного пленарного засідання буде повідомлено додатково. Як нам повідомили, до оголошення перерви депутати встигли розглянути бюджетні і земельні питання.

Про зниклі за загадкових обставин 20 000 кг. оцинкованого заліза з покрівлі міського БК Сабов нічого не сказав, можливо, скаже на наступному пленарному засіданні. Мовчали з цього приводу і його запеклі критики. Нічого не пояснює також Крикунов, хоч, на нашу думку, все про це знає...

Сесію не закрили...: 5 комментариев

 1. Антивирус 25.02.2015 at 13:45

  Какой вы непонятливый, палыч. Ну ладно, даю последнюю наводку после которой педальковать эту тему у вас желание пропадет, возможно.

  Будучи на сессии удалось пообщаться с парой-тройкой присутствующих и подтвердить свое убеждение,шо ответ на этот вопрос знают гораздо больше людей, но на прямой вопрос «Дэ?» услышал только сопение и закатывание вверх глазами.Помните как при старых временах , когда говорили о поступившей команде сверху которая не обсуждалась , выполнялась быстро и потом активно не вспоминалась?вы то помните, мне рассказывали А новое — так это как говоритца, хорошо забытое старое.И чо я вам это говорю, сами все ответы знаете, только вам хочется чтобы озвучивали их другие. Кстати, запросик депутатский будет или нет от вашей силы, все ж официальное какоето обращение, на него и отвечать же должны!

 2. admin 25.02.2015 at 14:00

  Антивирусу: — Саме Сабов повинен перший сказати, куди поділося залізо. Він же повинен розуміти — якщо він перший не відповість на це питання, про будь-який авторитет його як міського голови можна забути, це — як мінімум...

 3. admin 26.02.2015 at 00:02

  Николаю Севухину: — нам розказали іншу версію. Вона виглядає більш правдоподібно. З деяких міркувань ми її також не оприлюднюємо.

  В іншому ви, очевидно, маєте рацію. На нашу думку, більш вірогідно, що цією справою займеться СБУ, а не міліція.

 4. Иван Иванов 26.02.2015 at 09:07

  Задрали . Вам нужно это жалезо ? Больше вам делать нечего ?

  • Леонід 01.03.2015 at 22:27

   І мені те залізо не потрібне. Ні Боровику, ні Сабову, ні Сабадашу і навіть Ігору Гаврилюку. Всім просто цікаво, КОМУ те залізо виявилося аж так потрібним, що просто детектив якийсь вийшов. Хоча, гадаю, те залізяччя вже не потрібне й тому, хто його поцупив. Напевно, він вже його продав чи поміняв на гроші.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.