Підприємці протестують.(Оновлено 25.09)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ситуацію з МАФами повинна розглянути Васильківська міська рада. З цією метою голова ГО «Рідне місто» А.Боровик звернувся до голови фракції ПР у міській раді Мазепи В.В. з наступним зверненням:

Депутату Васильківської міської ради, голові фракції Партії регіонів
у міській раді Мазепі В.В.
голови Васильківської міської
ГО «Рідне місто» Боровика А.П.
тел... 096 236 41 50

ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Вікторія Валеріївна! Ви, очевидно, знаєте, що у м. Василькові склалася вкрай напружена ситуація, викликана тотальною корумпованістю місцевої влади. На сьогодні фігурантами кримінальної справи є міський голова, 6 депутатів міської ради, 2 начальники відділів та окремі директори шкіл і керівники комунальних підприємств.
Останнім часом глибоке обурення васильківців викликали суцільна забудова тротуарів, парків, газонів, прибудинкових територій торгівельними кіосками а також контрольована тіньовими структурами стихійна торгівля, яка заполонила центральні вулиці міста.
Не знайшовши правди в місцевих коридорах влади, підприємці, які здійснюють свої діяльність на законних підставах, змушені звертатися до представників різних політичних сил за допомогою.
Це обов’язково за політизує питання і ще більше збурить ситуацію і так уже у неспокійному місті.
Вважаючи Вас авторитетним у м. Василькові депутатом від партії влади, прошу Вас:

1. Ініціювати у міській раді прийняття рішення про створення тимчасової контрольної комісії з питання перевірки законності рішень виконавчого комітету міської ради щодо розміщення малих архітектурних форм на території міста, та відповідності місць їх розташування генеральному плану м. Василькова.

2. Звернутися із депутатським зверненням до відповідних органів місцевого самоврядування, а також керівників правоохоронних органів щодо здійснення стихійної торгівлі по вул... Володимирській.

3. Зважаючи на суспільне значення змісту звернення, оголосити його текст на черговій сесії міської ради.

З повагою голова, ГО «Рідне місто» А. Боровик

Сьогодні прийшло повідомлення, що 23.09 в Київській обласній адміністрації було отримано звернення А.Боровика.

Виконуючи доручення учасників зборів, які відбулися на ринку по вул. Володимирській, голова ГО «Рідне місто» А.Боровик звернувся за допомогою до голови КОДа А.Присяжнюка. Подаємо текст звернення.

Голові Київської обласної
державної адміністрації
А. Й. Присяжнюку
01196 Київ, пл... Лесі Українки, 1
голови Васильківської міської
ГО «Рідне місто» Боровика А.П.
08600 м. Васильків Київської обл...,
вул. Грушевського, 15 оф. 17,
тел... 096 236 41 50

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Анатоліє Йосиповичу!
Ви, очевидно, знаєте, що у м. Василькові склалася вкрай напружена ситуація, викликана тотальною корумпованістю місцевої влади. На сьогодні фігурантами кримінальних справ є міський голова, 6 депутатів міської ради, 2 начальники відділів та окремі директори шкіл і керівники комунальних підприємств.
Останнім часом глибоке обурення васильківців викликали суцільна забудова тротуарів, парків, газонів, прибудинкових територій торгівельними кіосками, а також контрольована тіньовими структурами стихійна торгівля, яка заполонила центральні вулиці міста.
Не знайшовши правди в місцевих коридорах влади, підприємці, які здійснюють свої діяльність на законних підставах, змушені звертатися до представників різних політичних сил за допомогою.
Це обов’язково заполітизує питання і ще більше збурить ситуацію і так уже у неспокійному місті.
Пам’ятаючи Вашу допомогу щодо закриття несанкціонованого міського сміттєзвалища, просимо Вас направити до м. Василькова Ваших представників для вивчення ситуації та вжиття необхідних заходів.

З повагою голова, ГО «Рідне місто» А. Боровик

Сьогодні 19 вересня на території ринку по вулиці Володимирській відбулися збори підприємців, які працюють на цьому ринку.

Основне питання, яке було внесене в порядок денний, це протидія суцільній забудові міста торгівельними точками та розгулу ніким не контрольованої стихійної торгівлі, яка, буквально, заполонила місто. Від такої ситуації підприємці, які працюють на ринку, несуть великі збитки.

На зборах виступили запрошені кандидати в нардепи, які висловили свої погляди на вирішення цієї проблеми. Все це спостерігав журналіст з з авторитетного центрального видання, якого запросив на цей захід голова ГО «Рідне місто» А.Боровик.

Підприємці прийняли відповідні рішення. Зокрема А.Боровику було запропоновано підготувати проект звернення до голови КОДА А. Присяжнюка з проханням направити до міста своїх представників для вивчення ситуації та послідуючого вжиття необхідних заходів.

Несподіванкою для учасників зборів стала раптова поява десятка міліціонерів з засобами технічного документування. Ігорю Денисенку, який головував на зборах було висунуто звинувачення у проведенні несанкціонованого заходу та складено на нього протокол про адміністративне правопорушення. Його доставили спочатку до приміщення міліції для дачі пояснень, а потім до суду, який повинен був би винести постанову з цього питання. Розгляд адміністративної справи у суді не відбувся у зв’язку з тим, що міліція не оформила документи, як це вимагає чинне законодавство. Слід відзначити чемну, доброзичливу поведінку заступника начальника та інших працівників Васильківської міліції. Питання є до начальника міліції В.Куця. Для чого така не адекватно велика кількість міліціонерів була відірвано від своєї роботи, а саме протидіяти злочинності.

Додатково повідомляємо, що Денисенка супроводжував до міліції та приміщення суду лише А.Боровик. Інші кандидати в нардепи в т.ч. і кандидат від КПУ після повідомлення про затримання Денисенка зникли в невідомому напрямку.

Сьогодні на колгоспному ринку зібралася ініціативна група з питання підготовки загальних зборів підприємців, які працюють на ринку. На зборах планується висловити позицію підприємців щодо масового розміщення МАФів по вулиці Володимирській та по всьому місту.
Вирішили скликати такі збори у наступну середу 19 вересня о 13 годині біля м’ясного павільйону. На збори запрошуються кандидати у нардепи.

Підприємці протестують.(Оновлено 25.09): 16 комментариев

 1. Nazar 15.09.2012 at 08:23

  Давно пора, знести ци мафи вместе с етой бандой ( иващенко , саламетов , сабодаж,мартинюк,крикунов.)

 2. мешканець в/м 11 15.09.2012 at 10:45

  А чому підприємці мовчали цілий рік, коли ці Мафи по Василькову будувалися цілий рік і продовжуть будувати. Чому не зверталися до Г.Дармостуку (Конгрес українських націоналістів) та який на сьогодняшній день являється кандидатом в Народні депутати України від партії Віче І.Богословської — ПР. Ні для кого не є таємницею те, що деякі патріотичні національні сили, які люблять все українське працюють на ПР. А деякі представники партії регіонів в нашому місті допомагають в рекламі кандидата від партіі БЮТ. «Свободівці» прекрасно уживаються та співпрацюють з представниками від ПР. І.Денисенко боровся із Васильківськими депутатми взяточниками (180000) — громада питає: «Чому не довів справу до кінця? Мильна опера — для кого?». Громада в/м та міста вже цілий рік піднімає це питання, і тільки тепер чомусь перед виборами для піара деяких особистостей виникло це питання? Чому лукавимо?

 3. Илья 16.09.2012 at 09:19

  Снесем одним «УДАРОМ»и МАФЫ и ПРеступную Васильковскую власть во главе с ЛЖЕ-Мэром С. Г.Иващенком!!!

 4. Небайдужий 17.09.2012 at 13:22

  А разом з всією бандою Іващенка, потрібно викинути всіх прихлебателів Іващенка, а нині Сабадаша: великого націоналіста Богдана Корчинського, політтехнолога Кулика, голову земельної комісії міста Мартинюка, та Саламатова (хрона). Тому на зібрання потрібно прийти не тільки працівникам ринку, а й жителям міста Василькова.

 5. Nazar 17.09.2012 at 21:16

  А чому не за просить , Пашкевича,Мазепу ,Поповича, Боровика,Романюка, хай прийдуть и поможать жителям и пидприемцям а не тики ла...ла.

 6. мешканець в/м 11 19.09.2012 at 00:41

  Nazar: Згідні з Вами, крім С. Пашкевича цим питанням займається і місьвиконком, повинні бути перегянуті всі рішення, які видавалися на встановлення МАФІв незаконно. А для всіх інших це передвиборча кампанія. Дійсно бла-бла...Пока виконком не перегяляне то буде бла-бла, бла...Всі інші із серії «А побалакати!!!»... А що балакати, докажіть на прикладі і опублікуйте який МАФ демонтовано і ким, може ГО «Рідне місто?» Чи може іншими вишеперечисленними Вами особами? Фото і видео гарні, а краще було б фото із демонтованним МАФом, особливо у в/м!!!!

 7. Илья 20.09.2012 at 10:48

  ГЕТЬ МАФЫ вместе С.Иващенком с Василькова! svoe.tv/video/55388/

 8. Сергийко 20.09.2012 at 12:14

  Неспроможність влади навести лад в цьому питанні ( та й не тільки в цьому)показує й залиття фундаменту в парку Шевченка — до цих пір громадськості невідомо про замовника роботи та хто це дозволив! А заливали ж не хвилинку та не дві, а півдня та ще й під вікнами комунальної Школи мистецтв — що ж директриса не повідомила про свавілля, яке можна було б зразу зупинити? А тепер там купа бетону недоокінченного демонтажу — і хто ж буде відновлювать парк? Та за наші податкові гроші?

  Що робить зам. мера І.Клочко, який керує комісією про МАФи?, чи може нічого не робить та чекає коли влада йому за нічогонеробління квартирку для синочка підкине?

 9. кумець 20.09.2012 at 17:14

  Мешканцю: «А побалакати». Ну Пашкевич побалакав, попіарився, бо Денисенко зібрав народ, то було передким. А потім як Денисенка загребла міліція хутко втік. Поматросил и бросил. Так захистить і своїх виборців.

  Наблюдав як він разом з Паджакідзе і Дармостуком дружно гавкали на Боровика.А він кажуть був з Денисенком до кінця. От таки казочка, малята...

 10. мешканець в/м 11 20.09.2012 at 23:36

  Кумець: відповідь. Вибачте а як С.Пашкевич захистив в Будинку Культури В.С.Шестакова від так званих патріотів, які наносили йому тілесні ушкодження? Людина захистила людину, а йому в передвиборчій кампанії навіть доброго слова не сказали, а пішли рекламувати іншого кандидата. Всі знають, що І.Денисенко вміє баламутити та виторговувати у влади собі преференції (наприклад побудова «магазинчику» на прибудинковій території будинку, де молочна кухня), але не все так гладко для нього складається. Кожен воює та піариться не за народ, а для своєї сім"ї, здобуття робочих місць, збагачення через створення мереж магазинів, ларьків і т.д. Висновок: всі піаряться, щоб засвітитись і сказати який я класний, звернуть увагу. Колись свій час І.Денисенко сказав при деяких особах — щоб так сильно не переймалися людом васильківським — бо воно є «бибдлом» яке не варто того, щоб за нього боротися. Чи при зустрічі нагадати йому про це. Чи може у В.Панджакідзе хай запитає, який його спасав, коли голову металевим прутом розкроїли, та вспомне свої балачки! Мутити вміє кожен, тільки якщо правда вийде назовні не дуже приємно баламутіям буде, бо люди які мали з ними спілкування багато чого підтвердять для чого оті заморочки йдуть. Правильно С.Пашкевич робить, що не встяє у сумнівні ситуації. Денисенка у свій час спасав В.Панджакідзе , то тепер хай голова ГО «Рідне місто» також потурбується. Адже друзям треба допомогати, так як С.Пашкевич допомагав А.Боровику на виборах, а в результаті А.Борович тепер його критикує. Ось таким боком випливає допомога. Кожен тяне ситуацію на себе і в ній використовує по словам Денисенка «бидло». Ось як необачні слова деяких лідерів пам"ятають васильківці, які в свій час вірили цим людям. А чи не краще бути толерантнішими один до одного? А критику залишити в своїх сім"ях? С.Пашкевич здатен на вирішення глобальних проблем, а не копирсання в дрібних проблемах. Успіху ці

 11. мешканець в/м 11 20.09.2012 at 23:55

  Відповідь: кумець. Денисенко знав для чого народ собирав. Мафи будуються, виторги падають, а де рік були? Кожен день на базарі був Г.Дармостук (входить до Васильківського місьвиконкому), чому це питання не доносилось до нього, про перегяд забудівлі? А Денисенко при цьому баламутить підприємців, бо самому мабуть прижали хвоста. У свій час він мав необачність при деяких активних мешканцях міста назвати людей «бидлом» і сказати, що не треба так про них перейматися, бо вони не варті того.(наприклад комунальні платежі).Якщо треба то можемо напомнити при зустрічі. А попіаритися треба і А.Боровику, бо спланувати треба і майбутні вибори на мера. Тому він так активно працює проти В.Сабодажа, мабуть вбачає конкурента. У багатьох складається враження, що він зацікавлений, щоб влада залишилась такою, яка вона існує на даний час в місті. Чим каламутніша вода, то рибку краще ловити. С.Пашкевич серйозна людина і займається багаться актуальними проблемами міста. Він єдиний від усіх ГО та ін.політсил спромігся реально розібратися в тарифному питанні та ін.питаннях. Ми вбачаємо у ньому серйозного конкурента для Вас, тому Ви намагаєтесь критикувати його. Якщо у Вас є можливість, то поносіться із Денисенком, бо народ він у свій час «бидлом» назвав, то тепер невідомо чого це він так переймається для цього народу? Поясніть. Чи виторги упали? А деякі діячі хай не лізуть нарожон. А про васильківські казочки і ми вміємо розповідати. «Ребята давайте жить дружно!!!» Успіху Вам та любові до васильківчан.

 12. Nazar 21.09.2012 at 21:32

  Вчому Саботаж ? Конкурент Боровику, А в тому,що зробив иващенко мером, и разом зним ,роз крав мисто Василькив и район, а тепер всим розповидае ,що заминить иващенка бо ще е дила , яки потрибно доробити. Докрасти майно и землю миста до кинця!!!!!!

 13. мешканець в/м 11 22.09.2012 at 00:01

  Назар, мера до влади привів не Сабодаж, а группа людей, які сподівалися, що потім в майбутньому згідно домовленностей здобудуть собі преференції. Не хочеться пойменно цю політтехнрлонію виносити на поверхню, бо нікому не потрібно. Вас вводять в оману. Ми то знаємо, а бідьшість ні.тому щоб щось стверджувати треба володіти достеменно інформацією. Сподіваємость, що ми мешканці на відміну від політиків васильковських зможемо порозумітись, так як нам нічого не треба, крім поліпшення життевих умов. А васильківський політичний бомонд має від нас з Вами інші наміри. Побажаємо їм порозумітись і попрацювати на громаду!

 14. Небайдужий 23.09.2012 at 19:30

  Шановний мешканець в/м 11, маю надію що ви не свідомо намагаєтесь приховати правду, одним із тієї команди, яку ви називаєте політтехнрлонів був як раз і Сабадаш! Про це неодноразово писав, (хрон) Саламатов, коли ще мав совість, тому що збори районної організації ПР, проходили під головуванням Сабадаша — який на той момент був головою ПР міста. Збори проходили в залі Васильківської районної адміністрації, на яких кандидатуру на мера спочатку висунув Пекарський, але він не являвся на той момент делегатом, тому її повторно запропонував Сабадаш. Також до вашого відома, на цій конференції Сабадаш з Іващенком сиділи в призидії разом. (тому до групи яка привела Іващенка до влади, можна сміло називати: Мосійчук, Сабадаш, Крикунов, Ларін, Пекарський, Мартинюк, Паджакідзе)

 15. мешканець в/м 11 25.09.2012 at 22:34

  Небайдужий: Якщо Ви були на цих зборах то маєте інформацію яку надали нам. Ось так з нею і знайомляться мешканці міста. Мадуть Сабадаш тепер хоче виправити свою помилку? Ось в чому полягає наступне питання.

 16. Nazar 26.09.2012 at 19:18

  Уважаемий мешканець в/м11 ,не думаю, що Сабодаж хоче виправити свою помилку, обидають разом , виступають разом , ходять разом , та й думаю ,дилять разом ??? Тому одного поля ягоди!!!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.