Сергієнка відкличуть...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Наразі нам повідомили, що декілька громадських організацій та місцевих активістів домовляються про спільні заходи щодо дострокового позбавлення С. Сергієнка  повноважень депутата Васильківської міської ради...

Сергієнка відкличуть...: 16 комментариев

 1. Думка 26.06.2017 at 16:35

  вважаю за вкрай необхідне позбавити земельну комісію представників від БЮТ, інакше дерибан подовжується і дуже нагло. Депутати, ви що самі не бачите, чи ви пособники та з вами ділятся.

 2. Пекарский 26.06.2017 at 17:09

  А за щоо......???? Эти « Громадские организации» выбирали его? Механизм есть?????? Активисты это кто? Те кто помогают физически наводить порядок в любимом городе? Подсказывают как решить тот или иной вопрос? А я догадался! Это новая специальность...

 3. Анатолій 26.06.2017 at 22:45

  А це правда, що ділянки на валах зараз проштовхує дует шашулик-сергієнко?

 4. Брат 27.06.2017 at 09:01

  з появою Сергієнка Сергія в земельній комісіі, в місті почався справжній бєспрєдел! Дерибан лісу по Бурки, Середи та історико-культурноі спадщини ,і все на підставних осіб і киівських атовців, які і не знають де Васильків знаходиться! І що найбільше вражає, що цей депутат не усвідомлює, яку кількість людей він підставляє. Адміне, до того часу, як відкличуть, правоохоронні органи можуть вжити й інші заходи до цієі особи... далі буде

 5. admin 27.06.2017 at 09:27

  Пекарському — механізм є. В Україні в цьому році відкликано чимало депутатів місцевих рад. Міша, а питання «А за щоо...????» залишаю без відповіді. На нього васильківці вже давно дали відповідь, в т.ч. і наші користувачі. А ти захищай Сергієнка. Маєш право. Ми поважаємо право кожного мати свою думку...

 6. теж виборець 27.06.2017 at 10:30

  Згоден. Питань більше ніж відповідей. Наприклад вжк стало гарною традицією у Пекарських ігнорувати і не знімати на камеру земельні питання.

 7. Брат2 27.06.2017 at 13:32

  Пекарський, ви «прикидуєтесь», чи дійсно не розумієте що відбувається? Скажу так, що ви зобов'язані орієнтуватись у ситуаціі по міській раді та виконкому, адже отримуєте кошти з міського бюджету, і висвітлювати ситуацію не однобоко (на замовлення) а так як відбувається насправді! Обрізками відео ви вводите в оману глядача! Щодо Сергієнка, то раджу спочатку розібратись... а потім р'яно захищати, а то можна опинитись в незручній ситуаціі.

 8. Жужа 27.06.2017 at 16:52

  Вы знаєте, мабуть ніколи рагуляче бидло не зрозуміє, що є речі, які апріорі не можна робити. Розуміти починають тільки після того, як роги відбивають або роблять «ринопластику» з оформленням інвалідності. А якщо і це не допоможе, то місту мабуть вже треба замислитись над виділенням земельних ділянок для вічного упокоєнія біомотлоху, який своїми ганебними вчинками краде у людей частинку сонця, плюндрує історію міста з тисячолітньою історією, знищуючи паркові зони і культурну спадщину.

 9. Тим 28.06.2017 at 10:09

  Наша команда повністю підтримує жужу та богдана з недільком по змієвих валах. Ачому всі замовкли про «змієві вали» Сергієнка С. Яка б... хата в центрі міста, хіба що не на дорозі.і це член земельної комісії. Олесь народ хоче почути твою думку.

 10. Думка 28.06.2017 at 11:49

  Ще одним жадібним до комунального майна громади у Бютовській місцевій партіїї засмерділо, як видно з висловлювань дописувачів це виявляється Сергій Сергієнко! Роботу по зверненням виборців до цього депутата можна оцінити — «0». Тобто, добавився ще один убютовський БАЛАСТ в місцевих депутатах.

  Громаді не допускати і гнати в шию тих, хто зариться щось поцупити у неї.

  Хай ці добродії, що наділи на себе маску депутатства, знають що васильківці їх ЗНЕВАЖАЮТЬ, де яскраво свідчать дописи на форумі.

 11. Таня 28.06.2017 at 15:25

  А де ж наші славетні громадські організації, ???виходить ,що їх теж купили з патрохами. ВІДСІЧ,АУ ТИ ДЕ???

 12. Вася 01.07.2017 at 14:02

  Я б на місті Сергієнка С. вже б давно покинув цю комісію, всеж таки на відміну від однопартійки Алочки на комісію по парку Стугна ходив, проти Слончака голосував чи така домовленість у них, у БЮТі- людям брені розказувати, окрім одної депутатки, яка Слончака викрила.

 13. Ігор Денисенко 02.07.2017 at 10:04

  Спасати свого друга можна і в спосіб «пошуку справедливості» і в спосіб звинувачень його, що вкрай не прозорі за грабунок землі в місті! Перевірена практика. С.Сергієнко її освоїв.Чудово діє! Головне, щоб лох і надалі голосував за Юлю. Тому. Мій прогноз збурення в міській організації з ініцітиви Марини: Сашко зостанеться у руля. Завжди і назавжди. Такі правила у цьому угрупуванні. Сам перевірив, пройшовши всю вертикаль. Від фінансистів ніколи не позбавляються в цьому угнупуванні. Їх завжди оберігають. Про що згодом.

 14. Думка 03.07.2017 at 13:55

  Бютівська місцева політсила завжди була на чолі інтересів своїх родин та кланів. А васильківцям діставалася кістка без м"яса, або нічого...А щоб васильківці думали, що ці кукловоди щось для міста роблять, то влаштовували якісь незначні заходи зі своїми фотофейсами на відео, листівках та привозили «ряжених» від областного керівництва. Це та партія, лідерка якої багато обіцяє, а на виході як завжди — нуль, бо не на часі...

  Хіба що глухий, сліпий та беззубий буде голосувати за місцеву БЮТ, бо не чують, не бачать і не вгризуть місцеву «кістку без м»яса", тобто те що залишилось від майна громади.

  Завдяки дописувачам васильківці ознайомилися з яскравою «двулічною» персоною місцевого депутата С.Сергієнка! Виникає питання: «А чи потрібен такий депутат?»

 15. Коля С. 04.07.2017 at 16:15

  Всіх треба відкликали

 16. Іван 04.07.2017 at 23:24

  Шульц своіми брудними по самі плечі руками замарав у багно усю міську організацію БЮТ! Тупорилий злодій уБЮТок , вискакуючи з трусів намагається показати свою значимість у місті. Зрозумій нарешті, шо твій час вже пішов. Чучело арівідерчі

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.