Сергій Задорожний: підтримую список «Волі»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Друзі і знайомі!

Я народився і виріс на Васильківщині. Тут пройшло все моє свідоме життя. Саме тут я пропрацював на різних посадах  багато років, чимало з них в органах державної влади. Тому з власного досвіду знаю, як багато залежить від того, за кого ми віддамо свої голоси на місцевих виборах 26 жовтня ц.р.

Хоч я і не балотуюсь ні на посаду міського голови, ні в депутати місцевої ради, все, що сьогодні відбувається з виборами на Васильківщині знаходиться в центрі моєї уваги. Особливо те, що стосується формування депутатського корпусу. Уважно переглянув всі партійні списки кандидатів в депутати міської ради.

Найбільш сприйнятним для мене вважаю список п.п. «Воля». Він добре збалансований, в ньому пропорційно представлені кандидати, які проживають в місті та в селах, що входять до складу ОТГ, в ньому є представники багатьох професій, є оптимальне поєднання молодшого та старшого покоління.

В списку представлені люди, переважну більшість з яких я знаю особисто. Це авторитетні спеціалісти своєї справи, люди, не байдужі до чужих проблем, проблем міста, відомі своєю активною громадською позицією. Серед них немає таких, які  скомпроментували себе порушенням закону, чи особистою поведінкою.

У них немає великих коштів, щоб вести масштабну агітаційну компанію. Але у них є професійність, порядність, людяність, відданість справі.

Тому я віддам свій голос за список «Волі» і пропоную зробити це вам. Впевнений, вони нас не підведуть.

З повагою, Сергій Задорожний

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.