Сенсація «бомба»: Слончак і Мазепа захисники територіальної громади!!!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

До появи на інформаційному порталі «Нова Київщина» статті, з якою ми вас знайомимо нижче, жодна людина в Василькові навіть не здогадувалась, що депутати міської ради Олександр Слончак та Олег Мазепа є захисниками інтересів територіальної громади. Ця новина як грім посеред ясного неба впала на голову васильківцям та стала для них справжнім шоком. 

Отже, читайте: «Нещодавно у нашому матеріалі ми розповідалияк Володимир Сабадаш “заробляє” свої гроші. І вже не залишається питань, у якій партії знаходить Сабадаш. У цій статті ми розповімо вам, чому БПП все ще робить ставки на Сабадаша і чи є у нього можливість переобратися на третій строк.

Як уже стало відомо, мером Василькова Сабадаш став не без підтримки “Солідарності”. До нього відразу приставили“смотрящего” — щоб мер не втік “наліво”. За нашими даними, у кінці 2015 року міський голова отримав партквиток Блоку Порошенка.

Місто погрузло у корупції та розбірках, які організували мер та його команда. Почастішали нападки на місцевих активістів: місцевого РУХівця Андрія Шевченка, депутатів Олександра Слончака, Миколу Неділька, Олега Мазепу (команда Сабадаша розповсюджувала інформацію, що мер є членом ОБ, який у місті очолював Олег Володимирович. Було створено промерський портал “Рідне місто”, який розповсюджував і розповсюджує неправдиву інформацію щодо опозиціонерів, а також фейкову сторінку організації “ЩИТ І МЕЧ”, яка не соромилася відкрито оббріхувати опонентів. Також у хід пішли заказні статті у газетах, та псевдовисловлювання “громадян Василькова”, які хвалили мера і ганьбили опозиціонерів.

За такі якості Сабадаш і досі при владі. Адже БПП робить на цього Васильківського “царька” ставки на Президентських виборах, коли жадібний Володимир Іванович за “пару лямів” підступно сфальсифікує вибори у місті під чинного гаранта!

Чи буде у Сабадаша строк? Звичайно буде!Але не мерський точно, ми вам це обіцяємо!»

P.s.Невеличке доповнення: сайт «Рідне місто» засновано в 2011 році, задовго до обрання В.Сабадаша міським головою...

Сенсація «бомба»: Слончак і Мазепа захисники територіальної громади!!!: 5 комментариев

 1. Леонід 26.06.2018 at 14:22

  «це новина як грім посеред ясного неба впала на голову васильківцям та стала для них справжнім шоком». Та крім аdmina цю новину ніхто не читав.

 2. Саша 26.06.2018 at 23:03

  Ну і РОЖІ . Ви думаюте ваші ТУПОРИЛІ пики не наблидли людям? Чи думаєте місто не знає ХТО ВИ є насправді? Шульц — дибіл- хапуга і МАЗЄПА — уголовщик.

 3. Реал Мадрид 27.06.2018 at 09:00

  Ці пики здерли зі стенду «Їх розшукує поліція»

 4. mel 26.08.2018 at 15:48

  два откормлені Кримінальщики слоняка і бабай!!! Курви мільйонерські! Які самі ж і потонуть в своєму говні!

 5. Назар 27.08.2018 at 08:58

  Собака завжди на хазяїна схожа,

  Втрачаючи риси обличчя свого.

  Погляньте на фото, вгадати хто зможе

  Де цуцик, а де господар його?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.