Семенця не підтримають...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В деяких місцевих ЗМІ з"явилась інформація про те, що, начебто, Сергій Бірюков з «Сили людей» «рекламує» кандидата на посаду міського голови А.Семенця.

На нашу думку, ця інформація є повним «фейком». Її поява могла бути викликана впертими намаганнями Анатолія Івановича заручитися підтримкою деяких місцевих організацій політпартій, зокрема «Волі» і «Сили людей».

Проте, як нам повідомили їх представники, Анатолію Івановичу було категорично відмовлено, оскільки, як вони кажуть, така підтримка може привести до падіння у Василькові рейтингу їх політсил напередодні місцевих виборів.

Семенця не підтримають...: 5 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 11.10.2015 at 13:44

  «...така підтримка може привести до падіння у Василькові рейтингу їх політсил напередодні місцевих виборів.»

  Палыч . Вы бы в подтверждение ваших записей рассказали " о рейтинге «Волі» і «Сили людей» в Василькове)))!

 2. admin 11.10.2015 at 14:11

  Игорю Гаврилюку: — і «Воля», і «Сила людей» збираються на місцевих виборах подолати 5% бар"єр. Як показує опитування, проведене в Василькові в середині серпня ц.р. рейтинг А.Семенця становить 2,7 відсотка...

 3. Владлен Сергієнко 11.10.2015 at 15:57

  1. Як голова виборчого штабу ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ» у м.Василькові офіційно повідомляю, що кандидата на посаду міського голови Семенця Анатолія Васильківська міська організація політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ» НЕ ПІДТРИМУЄ і НІКОЛИ не збиралася підтримувати!

  2. Ніяких друкованих матеріалів позитивних, негативних чи нейтральних стосовно БУДЬ-КОГО, хто балотується на посаду міського голови політична партія "СИЛА ЛЮДЕЙ у Василькові або її окремі кандидати не розповсюджують.

  3. Вся офіційна інформація стосовно діяльності «СИЛИ ЛЮДЕЙ» виключно на сторінці СИЛА ЛЮДЕЙ Васильків в соціальній мережі facebook.com

 4. Приблуда 12.10.2015 at 09:03

  Это прямо и конкретно!!! Хотелось бы услышать С. Бирюкова и «Волю» по этому вопросу и сообщению Игоря Гаврилюка на Васильковском форуме!!

 5. Приблуда 12.10.2015 at 09:05

  Я имел ввиду «Разборки в стиле 90»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.