СБУ затримало членів ГО «Патріот України», а Іващенко каже, що це провокація СБУ проти нього або «ЗНАЄ КІТ ЧИЄ САЛО З'ЇВ»?!!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Із виступу С. Іващенка на засіданні учнівської ради, яка створена при міському голові (Будинок Культури, зал «Ліра», 22.08.2011):

«... У нас сьогодні зустріч була запланована на тій неділі. Якраз сьогодні, я не знаю, такий прикрий випадок, ну, навіть, це не випадок, я думаю, що у Вас інформації, ще не має. На Грушевського, 7, у приміщенні, яке належить територіальній громаді, де знаходиться відділ юристів, ще два відділи знаходяться наші, знаходилася там БЮТ у свій час, знаходилися і приватні підприємства, фірми. І от сьогодні там знайшли вибухівку, ну, умовно, вибухівку. ЇЇ забрали,  щоб ви розуміли, ну, приїхали цілий, будемо говорить, загін служби безпеки в кількості 25 чоловік.  Вийняли цю болванку. Приїхала спецтехніка, все це погрузили. І відповідно вилучили 20 листівок, скріплених скрепкою. В одному місці лежачі, про заклик вбивства Президента. Значить, я не хотів би, щоб, я розумію навіщо все, і багато із вас, хто розуміє, навіщо це робиться. Знаєте, коли єсть якась стабільність, коли досягаються результати, коли ладиться робота, отут якраз повинна бути момент захисту, тому що потрібно захищатися від таких проявів, бо вони не на що конструктивне не приводять. Я знаю на що це, вірніше, я знаю нащо це розраховано — ну, підірвати авторитет міського голови, чи зробити мені неприємні моменти. Ну, звісно, я вам скажу, момент один — це нервовий, який все-таки заставляє от на протязі 2 годин, ну, неспокій, будем говорить. Я повинен повідомити, відповідно, і губернатора, і служби і забезпечити відповідних юристів, щоб відпрацювали. Але сьогодні, я думаю, на центральних каналах знову пройде стрічка, і знову ми будемо мати такий негативний момент...»

Із розповідей школярів батькам, нам стало відомо, що учні (учасники засідання) так і не зрозуміли, для чого їм міський голова розповів цю історію, а також, взагалі, про що йшла мова. Учасникам зустрічі кинулася у вічі нездатність Іващенка логічно висловити свою думку та вкрай незадовільне володіння державною мовою. Батьки одного з учасників зустрічі надіслали аудіозапис засідання учнівської ради, за участі міського голови, міністру освіти Д. Табачнику.

Наші коментарі та інформацію про розвиток подій навколо затримання  СБУ членів ГО «Патріот України» 22.08.2011 читайте на нашому сайті пізніше.

СБУ затримало членів ГО «Патріот України», а Іващенко каже, що це провокація СБУ проти нього або «ЗНАЄ КІТ ЧИЄ САЛО З'ЇВ»?!!: 1 комментарий

  1. правда 24.08.2011 at 13:17

    Сергій вирішив взяти всю вину на себе)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.