Савчук захищається 21 травня. (Оновлено 21.05.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Судове засідання по так званій «зубопротезній справі» — отримання хабара поєднаного з його вимаганням  передбаченного ч.3 ст.368 ККУ Васильківським міським головою Сергієм Іващенком та депутатом міськради В'ячеславом Савчуком перенесено на 21 травня. Печерський районний у м.Києві суд, рішенням Київського Апеляційного суду вимушений дорозглянути дану справу.  Представники захисту Іващенка під час своїх доводів у суді усіляко намагалися відвести «можливу участь Іващенка у вимаганні хабаря», мотивуючи лінію свого захисту тим чинником, що легалізація слідчо-оперативних аудіовізуальних записів, які проводилися під час затримання і допитів фігурантів справи, доводить лише «можливу причетність до вимагання хабаря» тільки В'ячеслава Савчука. На думку адвокатів Іващенка, саме прізвище Савчука фігурує в матеріалах легалізації записів кілька разів. В той же час прізвище Іващенка на записах зустрічається вкрай рідко. Разом з тим, сам Савчук в часі, коли Іващенко намагався оскаржити постанову Київського обласного прокурора Михайла Вітязя про порушення проти обох фігурантів кримінальної справи у Печерському суді перебував на лікуванні і не мав змоги самостійно оскаржити постанову. Наступне судове засідання по «зубопротезній справі» відбудеться 21 травня у Печерському районному в м.Києві суді, де В'ячеслав Савчук буде оскаржувати постанову Київського обласного прокурора і доводити суду, що хабаря він не вимагав.

Оновлено 21.05.2012

У супроводі адвоката — депутата Васильківської районної ради Миколи Неділька В'ячеслав Савчук з'явився на суд. Проте саме засідання знову було перенесено. На здивування судді Юлії Фаркош від 8 травня ц.р. матеріали справи зі скасуванням Київського апеляційного суду до цього часу не були передані в суд нижчої інстанції. Тобто у Печерський районний суд м.Києва. На разі адвокат Савчука подав клопотання про те, щоб скарги міського голови Іващенка та депутата Васильківської міськради Савчука об'єднали в одну. Також, Апеляційний суд м.Києва частково задовольнив скаргу Іващенка і відправив на дорозгляд в Печерський районний суд іншим суддівським складом. Нагадаємо, що проти Савчука та Іващенка 27 грудня 2011 року Київською обласною прокуратурою порушено кримінальну справу за ч.3 ст.368 по факту отримання хабаря, поєднаного з його вимаганням у особливо великому розмірі. 140 тисяч гривень було перераховано на рахунок Васильківської ради ветеранів (голова — Агеєв Олександр Васильович), а 50 тисяч гривень готівкою отримав Савчук.
Наступне засідання у разі отриманні Печерським судом матеріалів справи відбудеться у вівторок, 29 травня о 16.00, де буде з'ясовано подальшу долю фігурантів.

Савчук захищається 21 травня. (Оновлено 21.05.2012): 9 комментариев

 1. Небайдужий 13.05.2012 at 13:46

  Тепер зрозуміло чому Іващенко, раптово полюбив Тетяну Засуху. Мабуть думає, що вона допоможе йому закрити кримінальну справу. 🙂

 2. мешканець в/м 11 17.05.2012 at 00:05

  Т.Засуха планирует прийом граждан в в/г. Интересно как пан С.Задорожный решил вопрос освоем назначении,как пан С.Иващенко будет решать свой вопрос о своем дальнейшем пребывании на руководящих должностях и на какие счета будет поступать спонсорская помощь от предпринимателей и на какие нужды, какой будет создан ФОНД помощи и для кого? Все это когдато имело существование и восхваляние. Простые люди говорят, что эти ребята ездили на челобитную к Т.Засухе чтобы устроить себе достойное существование в своей жизни, ведь дверь им открыта, а простому человеку зась.Было бы неплохо чтобы Т.Засуха поинтересовалась нуждами городка и спросила у пана депутата Н.Никифорова, В.Гуреева, Фадеева, Т.Гладковой как так, что они каждый день идя на работу не видят захвата територии в/городка, или не ходят по дорожкам в в/г, которые состоят из одних ямок. Ведь не один год жители наносят урон своему здоровью, ламая ноги или руки, идя по таким замечательным дорожкам. Разрешая ставить МАФы в в/г, не обязуя арендаторов вкладывать инвестиции на развитие териториальной «громады»? Ремонтировать те же дорожки, строить детские, спортивные площадки! Ремонтировать в подъездах двери, если у УЖКХ не хватает на это денег? Надеемся, что Т.Засуха должна встретиться с жителями городка и выслушать всю правду о деятельности перечисленных депутатов.

 3. Сергийко 17.05.2012 at 13:59

  Ага -вислухає!

  Як у тій басні — прийшли вівці до Лева скаржитися на вовків!,

  мало прикладів як Засуха полюбляє, аж пищить, Васильків? Та для неї це місто повинно бути просто барщиною, а люди — холопами

 4. мешканець в/м 11 19.05.2012 at 22:36

  Ось і цікаво було б подивитись хто з наших депутатів перший спину прогне. Вони ж її гзязюкою поливали в свій час.

 5. Alex 20.05.2012 at 03:31

  Паучиха любит только своих паучат, а партнеров просто съедает...

 6. мешканець в/м 11 22.05.2012 at 21:28

  А хто такі паучата?

 7. мешканець в/м 11 24.05.2012 at 10:22

  Депутати, також розуміють,що свідомість і гідність у людей активізується, тому якщо щось обіцяють лекторату, то треба виконувати.

 8. Небайдужий 24.05.2012 at 21:34

  А «паучата» це Іващенко, Сабадаш і Мазепа. Цікаво, когол першого з'їдять?

 9. мешканець в/м 11 26.05.2012 at 00:26

  Того, хто не виділить кошти для «майбутнього фонду»?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.