Сашок, дякуємо що не в Стугну!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+
Без коментарів (з соц.мереж)...
 Николай Недилько  Александр Фадеев це що? Прокоментуєш??? 
http://ridmisto.com.ua/fadyeyev-zagroza-ekologiї/#more-4779
Александр Фадеев Чого ж ні, звісно прокоментую але коротко. Мягко кажучи деза.
 
Николай Недилько Кажуть міліція в тебе вже була на підприємстві) забитий пластмасовий цех аж до самісінького потолка... ) сміття зі Львова. Не вздумай сміття "спускати" в очисні міста!)
 
Александр Фадеев Коля! З уією повагою, а все ж таки спрошу. Це ти зараз прикалуєшся? Сміття в очисні... По-перше як це взагалі можливо зробити а по друге, я в цьому місті родився, виріс, тут живуть мої діти і нікуди звідси я їхати не планую. Розумієш. А по питанню викиду в річку, я знаю людину (поважну в місті) можеш у неї запитати хто і для чого то організував. 
Николай Недилько Александр Фадеев кажуть в тебе там стоїть обладнання по переробці цього сміття, тому теоретично відходи з переробки можеш скидати... суто теоретично... гадаю, ти приймеш правильне рішення. 
Александр Фадеев ))) Я таки дійсно носився з ідеєю переробки сміття, але то було на межі двохтисячних, коли я очолював комунальне підприємство "Полігон", тобто васильківський полігон ТПВ. Навіть їздив у відрядження для вивчення досвіду тих хто вже це організував. Ну і встановлювати звісно хотів на полігоні. На разі тема актуальна для міста, але не актуальна для мене. Якось так.
 
Николай Недилько Александр Фадеев ))) відповідь по суті питання))
 
Александр Фадеев Микола Неділько , хіба я не відповів?)))
 
Андрій Шевченко Мирний Александр Фадеев то хто ж таки організував викиди в річку???
 
Николай Недилько Андрій Шевченко Мирний викиди в минулому... питання, що зараз робити з львівським сміттям ?
 
Андрій Шевченко Мирний Николай Недилько ти помиляєшся! Мав розмову з головою парламентського комітету і в нього на забруднення річки зовсім інше бачення (не менуле)
 
Андрій Шевченко Мирний Александр Фадеев якщо деза то що цілий міський голова бреше?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.