Саша, ти серйозно!?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

А.Боровик: — Саша, прочитав написане тобою нижче і подумав — як така хєрня могла прийти тобі в голову. Не та ти сьогодні фігура у Василькові,  якій потрібно мститися за «критику в сторону Сабадаша». На жаль, вже давно так сталося, що з політичної точки зору ти сьогодні нуль без палочки.  Підтвердженням цього є те, що твоя «критика Сабадаша» ніяк не вплинула на результати виборів у 2015 році. А ще, крім того, згадай, які результати мав на тих виборах Попович, якого ти так активно підтримував. Люди навіть кажуть, що без твоєї підтримки Попович набрав би більше голосів, а ніж з твоєю допомогою...

І  накінець. Твоя думка про причетність Сабадаша та його прихильників до підпалу твого майна є такою ж логічною, як наприклад, вплив місячного сяйва на продуктивність корів в Жмеринському районі Вінницької області...   

Сьогодні біля 02 годині ночі було здійснено зухвалий підпал виробничих приміщень ТОВ ВФ «Санрайс».

О 09.00 з"ясовано місце загорання деревини, працюють експерти.

Підозрювані є, мотиви теж є. Пів-року тому назад на даху деревообробного цеху охороною біля 03.00 год. були помічені 2 чоловіка, які встигли зняти шифер, та мали намір кинути факел з верху. Бетонні панелі під покрівлею не дали цього швидко зробити, але зловмисники встигли втікти до приїзду поліції. Охоронця було звільнено, поліція винних не знайшла.

Сьогодні маньяку-одинаку, який вже дуже довго наче б то переймається проблемами міста вдалося реалізувати підступний план.
В електрощитках не згорів не один запобіжник, всі електричні кабеля цілі. Версія електромереж була відкинута ще вночі, так, як все було справне і працювало кожного дня.
Пожежники приїхали своєчасно, дах згорів майже повністю, в цеху дещо встигли загасити. Дякую їм за їх сумлінну працю.

Я особисто пов"язую цей випадок з виборами мера Василькова 2015 року, та деякими з організацій, які «неофіційно» від ока народу йому допомагали.
Саме моя критика в сторону Сабадаша В.І. спонукає всякого роду його сраколизів, та покидьків суспільства, які в житті ніколи нічого не робили, та вже ніколи не зроблять, йти на ці кроки.

Шановні Васильківчани!
За 10 років безглуздого протистояння проти вітряків, я зрозумів, що це все було на жаль дарма і нікому воно було не потрібне. Васильків 10 років як жив в політичному лайні, так і до цих пір на жаль, цей бидлан досі залишається тут.
З мене досить, по моєму позиція «кожен за себе», або «моя хата скраю» в Василькові сама правильна.
Вибачте будь-ласка ті, хто сподівався на кращі зміни зі мною, та може десь я з опалу когось образив.

Єврейські притчі вже мабуть не доречні, той хтось вже не руки потирає, а з переляку пішов на випередження.

Саша, ти серйозно!?: 4 комментария

 1. Е-декларація 25.12.2016 at 15:14

  Повністю згоден з адміном. Бабарик — не та фігура, що могла нанести якоїсь репутаційної шкоди Сабадашу своїми двома-трьома коментарями в фейсбуці. Не буду згадувати не зовсім світле минуле Сашка в далекі 90-і та його авторитет серед виборців, але хочу нагадати йому про добрі справи, які він робив для Васильківців, а це в свій час потужна боротьба із злочинною групою відставного мера Іващенка, Мойши та Крикунова, які тероризували та грабували по беспредєлу все місто. Ти Саша пригадай, хто тоді організовував підпали по Василькову і хто по сьогоднішній день залишився небайдужий до твоєї персони, персони Сабадаша, а ще й в додаток отримав зараз владу, гроші та групи бритоголових молодчиків у балаклавах. Звісно я можу помилятись, але впевнений на 95%, що вітер дме саме звідти, і ти знаєш, що помста — це страва, яка подається холодною і саме в той момент, коли в об"єкта помсти відбувається конфлікт з іншою силою, щоб відвести увагу в інший бік від справжніх замовників.

  Ти зрозумів про що йде мова? Шукай кому вигідно було вдарити і по тобі і по Сабадашу. Варіантів я думаю в тебе буде небагато. Твій коментар у фейсбуці із звинуваченням Сабадаша — це саме та рефлексія на яку розраховували ті, хто спалив твоє майно.

  Успіхів у розслідуванні.

 2. admin 25.12.2016 at 16:00

  Е-декларації — І ви, і я говоримо про абсолютно очевидні речі. Думки, висловлені нами вище, поділяє перевжна більшість політично активних громадян міста.

  На мою думку, «версія» Олександра Григоровича про причетність названих ним осіб до підпалу його майна, викликана, в т.ч., ще й його ураженим самолюбством та крахом амбіцій після більш як переконливої перемоги Сабадаша на минулорічних виборах.

  На жаль, У Саші не вистачило сміливості і мудрості реально оцінити свою роль в минулому і сьогоднішньому громадсько-політичному житті Василькова. На жаль...

 3. Радікалова Масса 27.12.2016 at 11:36

  Співчуваю Сашку. Проглядав у фейсбуці фото наслідків пожежі, що він виклав, і можу сказати, що хтось обійшовся з ним дуже радикально. Сподіваюсь, що покидьків, які це влаштували, знайдуть.

  Правда трохи дивно виглядає останній коментар Сашка з пред"явою до відсічі з одночасним виносом «сору із ізби». Зрозуміло, що емоції, шок і таке інше, але якось не по «товаріщєскі» виходить. Мені здається, що феномен обсирання свого ближнього і любові до дальнього зараз дуже популярний, можливо навіть популярніший за пресловуту євроінтеграцію з її семимильними кроками. От тільки в якому напрямку відбуваються ці кроки — ще питання.

  Як же був правий Тарас Григорович Шевченко у своєму вірші, описуючи подібні стосунки між людьми. Актуально на 100% і на сьогоднішній день:

  Не так тії вороги,

  Як добрії люди —

  І окрадуть жалкуючи,

  Плачучи осудять,

  І попросять тебе в хату.

  І будуть вітати,

  І питать тебе про тебе,

  Щоб потім сміятись,

  Щоб з тебе сміятись,

  Щоб тебе добити...

  Без ворогів можна в світі

  Як-небудь прожити.

  А ці добрі люде

  Найдуть тебе всюди,

  І на тім світі, добряги,

  Тебе не забудуть.

 4. Олег 27.12.2016 at 21:31

  Спросите лучше у «погорельца» какая у него текучесть кадров на предприятии, сколько он платит зарплату рабочим и как он с работниками общается? Очень много слышал жалоб про работодателя — «погорельца», бывшего яркого представителя определенных кругов лихих 90-х годов — Александра Бабарыка. И, думаю, что дело гораздо проще.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.