Саша, не вийде!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

О. Крикунов з маніакальною впертістю намагається «обілити» Іващенка та його діяльність на посаді міського голови.  (Почитайте його коментарі на «Васильків інфо».)

Проте Олександр Володимирович , як ми вважаємо, робить ведмежу послугу Сергію Григоровичу. Занадто свіженькі ще у васильківців спогади про 6-річне правління бізнес-мера, якого вони змусили достроково залишити посаду.

Розумній людині неважко здогадатись, яку реакцію у Василькові викличуть нав"язливі спроби Крикунова змінити оцінку  мешканців міста щодо результатів діяльності відставного мера та його «молодої амбітної команди».

Ми вже говорили  з Олександром Володимировиче на цю тему. І нам здалося, що він все зрозумів. Але ж, не йметься!

Щодо оцінки діяльності Сабова на посаді міського голови, Крикунов багато в чому прав. Хоч і не на сто відсотків.

Саша, не вийде!.: 4 комментария

 1. Олексій 04.02.2015 at 15:34

  Помічайте, що це — оціночне судження АПБ, сформоване на особистійсненависті до ІСГ, а не думка 100% васильківців!!! Крикунов нікого не «обіляє», а аргументовано наводить конкретні факти, й більш-ментш намагається бути об'єктивним!!!! Але, Вам це пояснювати немає сенсу... це те саме, що Агєєву доводити, що Росія агресор... там хоч кіл на голові теши, суб'єкт не сприймає ніяких аргументів... й залишається при своїй думці...... в такому випадку краще не полемізувати...

 2. admin 04.02.2015 at 18:06

  Олексію: — ми з розумінням відносимось до Вашої прихильності до Іващенка.

  Скажемо більше, ми вже давно готові були закрити «тему Іващенка». І про це ми говорили з Крикуновим. Нагадували йому, і не тільки йому, про «ефект бумеранга». В тому числі, і на сторінках нашого сайту. Тільки дуже нерозумні люди можуть сподіватись, що спроби «обілити» Івуащенка залишаться без відповіді. А тепер спростуйте аргументовані конкретні факти — незаконне виділення 22 земельних ділянок на стадіоні біля школи №8 та оформлення 10 земельних ділянок по вул.Ворошилова на підставних осіб з подальшим перепродажем цих земельних ділянок на суму, орієнтовно, в 3 000 000 грн. Це для початку.

  Але ще раз наголошуємо, не ми є ініціаторами матеріалів про Іващенка. Не так давно ми розмовляли на цю тему з людиною, яка до цього часу підтримує тісні стосунки з ІСГ, і вона, як нам здалося, досить виважено, а не так категорично і безапеляційно, як Ви, Олексію, оцінює ситуацію, про яку йде мова.

 3. Олег 05.02.2015 at 02:24

  Анатолий Павлович, я не обелял деятельность Иващенко на должности мера. Я написал, что Иващенко не собирается возвращаться во власть, не контролирует Скибу, выращивает грибы и у него это выходит, а у Сабова не выходит руководить городом. Ни одной фразы по оценке работы Иващенко как мера я не написал. Удивился тому, что Вы написали и еще раз перечитал свой пост на Васильков инфо. Ни одного слова про деятельность Иващенко мером ни негативного ни позитивного.

  Вам Палыч как и Сабову мерещится уже, что Иващенко хочет быть мером или, что кто-то его обеляет. Можете успокоится и дальше пиарить Сабадаша или Сабова спокойно. Иващенко выращивает грибы.

  2. Эту фразу, которую Вы пишете -"аргументовані конкретні факти — незаконне виділення 22 земельних ділянок на стадіоні біля школи №8 та оформлення 10 земельних ділянок по вул.Ворошилова на підставних осіб з подальшим перепродажем цих земельних ділянок на суму, орієнтовно, в 3 000 000 грн. Це для початку."

  Вы наверное копировать вставить из буфера вставляете в любую тему. Палыч, угомонитесь, эта фраза и эти Ваши факты никому не интересны. Участки ни стадионе спер Морозюк, он член Удара. Они как были в кадастровой карте так и остались. Можете проверить хоть сейчас, кадастровая карта в публичном доступе.

  Сабов рыпаться не будет, а прокуратура шалости Морозюка давно простила. Вокруг городка и военной части до локатора участки спер Сабадаш, все ровные, все под садоводство и все в кадастровой карте есть, все выделял распоряжением РДА. Тоже ни Сабов ни прокуратура не будут рыпаться. Палыч, я знаю про всех, кто и что спер и, кстати не завидую никому, констатирую факт.

  А, по поводу Вашей одинаковой и любимой фразы про 22 участка на стадионе и 10 на Ворошилова, которую Вы вставляете во все темы, так мы уже с Иващенко вместе смеялись, когда прочитали в новой теме опять одно и тоже. Палыч, новенького ничего не напишете? Пофиг всем эти участки. Правильные люди их сперли, в нужной партии сейчас и в нужной струе. Кстати эти участки сперли за 3 года до моего появления в Василькове, надеюсь мне Вы их не шьете?

 4. admin 05.02.2015 at 15:05

  Олегу: — ми мали на увазі всі ваші коментарі на «Васильків інфо», а не лише останній. Подібні ваші коментарі є і на нашому сайті. Один з них ми винесли на головну сторінку.

  Користуючись нагодою, наголошуємо ще раз — сьогодні ми не є ініціаторами підняття «теми Іващенка». Те, що ми робимо з цього приводу, це реакція на деякі ваші, і не тільки ваші, публікації.

  Очевидно, буде правильним сказати так — Іващенко «пішов», ну і слава богу...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.