Сан Санич, і не соромно?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В мережі ф.б. з"явилася інформація про те, що голова Васильківської організації ВО «Батьківщина» Олександр Слончак шляхом втручання у роботу лічильників краде газ. Знаєте, вірити не хочеться! Але якщо це правда, то що?

Бідні люди недоїдають, лікуватися нема за що, а за газ та інші комунальні послуги останні копійки віддають.  А ти ж далеко не бідний і діти твої забезпечені!..

Сан Санич, прийдуть такі люди на наступну сесію і запитають в тебе — правда це, чи ні?.. Чи ти вже й на сесію ходити не збираєшся?..

PS.  А може ця інформація — фейк. Краще, щоб так воно і було...

 

Сан Санич, і не соромно?.: 1 комментарий

  1. Назар 29.09.2018 at 08:06

    Ех, не з того Сашка зліпили голубого злодюжку Ільф і Петров у «12 стільцях». Не Олександр Якович Альхен з книжкового Старгорода, а наш Олександр Олександрович з реального Василькова повинен стати узагальненим образом мордатенького провінційного крадія, до чиїх рук липне все, що йому не належить: після скандальних махінацій з васильківською землею, нишком поцуплених об’єктів комунальної власності наш доморощений сансанич відчув активне непереборне тяжіння до муток з природним газом, щоб у зрілому віці сягнути почесного рівня газомута місцевого розливу. Але рилом не вийшов – був спійманий на гарячому газівниками. Дала жаба цицьки його злодійкуватим планам, бо кожну старуху знаходить проруха, а слончака – облгаз…

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.