«Сам бог велел...»(оновлено 28.02. 2015)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

,28.02.2015. Поновлюємо цю тему в черговий раз у звязку з тим, що Гаврилюка можуть призначити редактором газети, для реєстрації якої, начебто, вже подані документи і яка, можливо, матиме назву «Васильківські вісті».

.05.02.2015. Ще раз поновлюємо цю тему у зв"язку з черговим звинуваченням І. Гаврилюка, на цей раз депутата міськради М.Зінченка, у підтримці Партії регіонів. Вважаємо, що ця тема буде цікавою і для ПС...

04. 07.  Поновлюємо тему ще раз у зв"язку з тим, що і сьогодні Гаврилюк продовжує безпідставно звинувачувати Сабова та інших у співпраці з регіоналами, приписує їм неіснуючі гріхи гріхи у стилі 37 р.

26.06.   У зв"язку з тим, що Гаврилюк продовжує постійно звинувачувати Сабова та інших у "співпраці « з регіоналами, поновлюємо наш матеріал від 12.04.ц.р. Додамо лише, що у Василькові все частіше називають особу замовника, яку не влаштовує Сабов на посаді міського голови.

12.04.   Із виступу І.Гаврилюка на зустрічі з головою Київської обласної організації ПР Ю.Бойко: — „Юрий Анатольевич!, Гаврилюк Игорь Витальевич. Я представляю союз воинов Афганистана города Василькова и Васильковского района. 30 числа этого месяца мы проводили общий сбор, где приняли единогласное решение поддержать во втором туре Виктора Федоровича Януковича. Сам бог велел нам это сделать...“.

Цю цитату ми навели у зв»язку з тим, що Гаврилюк сьогодні на сайті «Щит і меч», очевидно на замовлення, вигадує, що хтось колись підтримував ПР і тому є негідником.

«Сам бог велел...»(оновлено 28.02. 2015): 40 комментариев

 1. патриот 12.04.2014 at 15:41

  А вы что еще не знаете что Гаврилюк еще тот ....... За тридцать серебреников ............ продаст. Он продал своих ребят ....... продал своего друга Иващенко продал Мосейчука, которого катал на Лексусе продаст и Алексаняна на которого сечас ишачит. Ганьба .........!!!!!

 2. кумець 12.04.2014 at 17:36

  Тогда ему платил Иващенко, сейчас кто-то другой. Завтра ему будет предложение от Мосейчука,от которого он не сможет отказаться, — будет превозносить Бандеру. Если уплачено — нужно отработать. Честный человек...

 3. Група ВТМ 13.04.2014 at 07:01

  Група ВТМ пітримує те що деякий час В. Гаврилюк прцював на ПР але хочемо зауважити

  що на сьогодні міліони прихильників змінили свою думку про ПР. Але А,П. Боровик ніколи не помилявся продаючись одним а бо другим але не зміним ворогом Боровика є С. Іващенко.

 4. патриот 13.04.2014 at 10:46

  С каких пор один человек называет себя групой. А наверное он и гаврылюк это уже група. А человек меняющий свои взгляды за деньги в народе называют ПРОСТИТУТКОЙ!!! И это все о нем неутомимом. В одной руке камера а в другой пистолет.

 5. Яків 13.04.2014 at 13:39

  Бути продажним зараз дуже модно. Мені цікаво чим Гаврилюк відрізняється від Мосійчука? Найманець-папарацці без власних поглядів робить що скажуть і на кого покажуть за гроші, от і все. Звертати увагу на те що кажуть такі шістки, як Гаврилюк, нема ніякого сенсу, оскільки особистостями вони не являються, авторитета ніякого в місті не мають(окрім дурної слави) і батрачать на чергового хазяїна.

 6. Група ВТМ 13.04.2014 at 23:30

  Патриоту- Якову мы не говорим что Гаврылюк идеал но он не га-ет под никами мы уверены если Вы снимите з себя ники то окажеться что Вы во много раз паскудней чем Гаврылюк.

  Если Вы такие идеалы то создайте групу з двух порядочних журналистов и работайте

  открито без денег без заказов и создайте конкуренцию продажному Гаврылюку а не разводите пи-ж на порядочном сайте « Родной Город».

 7. патриот 14.04.2014 at 11:46

  Тут вы перегнули уважаемый. ......... гаврылюка не может быть никого, ибо хотя бы в этом он мастер. Обычно в чем не разбираюсь туда не лезу. А с него такой журналист как из вас балерина.

  А вы га-ете не под ником?

 8. патриот 14.04.2014 at 12:56

  Паск-ней гаврилюка не может быть никого изначально.

  Вехи большого пути:

  Дом Селенга;

  Иващенко;

  Мосийчук;

  Мельниченко;

  Сабодаш;

  Алексанян;

  Группа ВТМ в переспективе!

  А вы говорите журналист!? Хм!!!

 9. Яків 14.04.2014 at 15:18

  Шановний, як би Ви не намагались вибілити Ігора Віталієвича, у Вас нічого не вийде, вчинки Гаврилюка, зафіксовані на відео, красномовно говорять самі за себе. Ця людина нахабна, егоїстична, жадібна, безвідповідальна і навіть трохи божевільна, що вбачається в перекошеному від внутрішньої ненависті обличчі. Те що комусь вигідно кидати Гаврилюка на потрібні політичні амбразури, то особиста справа замовника, а для простих Васильківчан головним являється сутність особистості, яка, на жаль, у Ігора дуже темна.

 10. патриот 14.04.2014 at 18:30

  Палыч!

  Не будете размещать коменты то я буду игнорировать ваш сайт!!!!!!

 11. admin 14.04.2014 at 20:48

  Патриоту: — пропонуємо завершити дискусію на цю тему. Обговорення відбулось повне і всебічне. Переважна більшість наших дописувачів були одностайними в оцінці діяльності Гаврилюка. Як кажуть — «не добавить, не убавить». На нашу думку, сьогодні у Василькові є багато важливіших тем, на які варто звернути увагу.

 12. Група ВТМ 14.04.2014 at 22:29

  Група ВТМ поддержевает Админа закрыть даную тему потому что:

  Админ, Боровик, Яков -одно лицо.

  Патриот ,Кумец- это О. Романенко. А. П Боровик где вы видите большенство советуем Вам быть внимательним .

  • admin 15.04.2014 at 08:36

   Групі ВТМ: — У нас немає технічної можливості встановити, хто є хто. Ми знаємо наших дописувачів у випадку, якщо вони пишуть під власними іменами, або повідомляють нам про надіслані коментарі, або, як у випадку з Грушкою, повна аналогія стилю розмови, вживаних слів з дописувачем «Група ВТМ.» Щодо «Адміну», ви абсолютно праві і з цього ніхто ніколи не робив таємниці.

 13. патриот 15.04.2014 at 08:15

  Согласен!!!!!

 14. Група ВТМ 15.04.2014 at 23:27

  А.П.Боровик ну чому Вам вижається В. Грушка стіль, вживаних слів і.т.д. ми Вам обіцяли

  що буде Боровик два ми Вам зробимо двійника Боровика як Ви робите із ВТМ В, Грушку.

  Дивлячись по ЩИТУ І МЕЧУ що говорить В.Грушка на сесіях, виконкомах дає інтервю то мабуть багатьом зрозуміло що немає сенсу йому працювати під ніком.

  Патріоту: Не розумію КАЦАПСКОЇ МОВИ будласка висловлюйтесь рідною мовою тому що

  Ви Патріот а можливо Ви не Український Патріот.

  • Відсіч від шахраїв 16.04.2014 at 11:34

   Пан Грушка на деякий час став Грушкан..., коли очолив спецпідрозділ «........ сотні». Це люди (не зовсім порядні, чи зовсім непорядні), які по вказівці та щедрому фінансуванні свого «сотника» .......... пролонгують, протягують, лобіюють та просто пропихають питання виключно ........... Подивиться, як дружно, напористо, з ентузіазмом Грушка і К атакують Сіранчука на предмет судового розгляду конфлікту між власником магазину на зупинці та власником ............! Нехай Грушкан... «перевіряє» документи на торгівлю у лотків біля готелю чи санітарний стан .............! А в загалі, Володимир Миколайович порядна та досвідчена людина )))

 15. патриот 16.04.2014 at 10:57

  Обратите внимание на свои посты. На каком языке они написаны? Или у вас амнезия? По поводу « рiдноi мови». Чи не пiшов би ти!

 16. Група ВТМ 16.04.2014 at 19:51

  Патріоту: Ви не уважна особистість ми тільки один раз дали коментар на кацапські мові

  14 о4 2014року тому що не змогли на компютері змінити язик. З вашого боку посилати

  Групу ВТМ і тикати їм це свідчить про Вашу не вихованість.

 17. Група ВТМ 16.04.2014 at 23:15

  Відсічі шахраям; Васильковчани мабуть не розуміють ................про кого йде річ потрібно переглянути ЩИТ І МЕЧ і все стане зрозуміло хто засунув руки на приватну власність громадянина і на власність громади Василькова а В. СІранчук своїми діями показав приклад і дав можливість не чесним не порядним підприємцям діяти не правовому полі.

  Також ми не зрозуміли щому потрібно перевіряти торгівлю тільки біля готелю ЩИТ і МЕЧ

  висвітлює цю проблемну тему і на відео видно що бородьба ведеться по всій тереторії

  Василькова і не тільки В. Грушкою а комісією. Ви теж порядний громадянин тому що боретеся з шахраями

 18. анатолій 17.04.2014 at 13:21

  Сіранчук зробив собі імя, на боротьбі з МАФами. І по суті це було однією з багатьох причин призначити його секретарем міськради.

  Дивився відео бесіди мера з конфліктуючими сторонами.

  Кажуть що попередня влада була така погана, що хуже вже нема куди.

  А маємо, що хуже ще є куди.:(

  Звісно що це груба помилка Сіранчука, яка показує, що подвійні стандарти це норма нсеред тих хто став при владі.

 19. Expert 17.04.2014 at 20:42

  Не знал,в какую тему, и написал здесь. Кому принадлежит «Рубикон»? И почему на нем транслируется российский канал «твц»,с которого льются помои на нашу страну?

  • Фортуна 26.06.2014 at 11:49

   Так, цікаво, кому належить Рубікон? Бо його деякі покровителі частенько покривають! Самий хамовитий в місті, то це Рубікон!

 20. Група ВТМ 17.04.2014 at 22:54

  Анатолію: Ми вас підримуємо стосовно В. Сіранчука але імя собі зробили депутат

  Л. Бурсова на бородьбі по гуртожеткам де собі наділила 2 кімнати і доці 2 кімнати приписавши всю кримську рідню щоб отримати 4 кімнати маючи прицюму житло

  у криму (це інформація депутата С. Сабова). Депутат С . Пашкевич по бородьбі за

  справедливі тарифи а коли почав працювати в КП ВТМ то перестав боротися з тарифами місьть загального користування. Депутат М. Цимбалюк як самий чесний депутат який входить в групу порядних людей Боровик, Фень, Гаркавенко, Романенко, Сіранчук, Бурсова які намагались повністю захватити Владу у Місті(для справки Фень і депутат Цимбалюк в буремні 1990--2000роки обманули сотні працівників Кожфірми

  одібравши у них Ваучери Кожфірми. Анатолій у В. Сіранчука це не єдине грубе порушеня на полі діяльності де потрібно грати по правилам які визначені законом.

  Мабуть депутати повині показати КРАСНУ КАРТОЧКУ І ВИДАЛИТИ З МІСЦЕВОГО ПОЛЯ.

 21. патриот 18.04.2014 at 08:27

  Канал ТВЦ не заборонений на територii Украiни.

  Звертайтеся в Нацраду з питань телебачення.

 22. admin 18.04.2014 at 08:40

  Групі ВТМ: — навіть неозброєним оком видно, що кожен перерахований вами має вищий загальноосвітній рівень, як Грушка. Якщо хтось із них і має якісь гріхи, то вони значно менш тяжкі за гріхи колишнього директора «Тепломережі», який разом з Іващенком безсовісно обікрав найменш соціально захищених васильківців через незаконно встановлені тарифи. У Грушки до цього часу не знаходиться мужності по чоловічому відреагувати на знущальне звільнення його з посади відставним мером. Замість цього плазування перед колишнім «шефом» на сесії і солодкі компліменти на його адресу в «Боліварі». А сьогодні «гавкає», на кого покажуть... Сором мав би...

 23. патриот 18.04.2014 at 08:47

  Гр.ВТМ. Яка солодка кормушка. А казали що кiстка без мяса!

 24. анатолій 18.04.2014 at 09:23

  «Гр.ВТМ. Яка солодка кормушка. А казали що кiстка без мяса!» Патріот розшифруйте, не зрозуміло 🙁

 25. Психиатр 18.04.2014 at 10:52

  Наблюдая за поведением депутата Грушки В.Н., пришел к неутешительному выводу, что его поведение зачастую имеет признаки параноидального расстройства личности:

  « Постоянное противопоставление себя окружающим, восприятие мира как явления противоположного и даже враждебного проявляется у параноиков такими чертами, как «сверхбдительность» (постоянный поиск угрозы извне, готовность к ответу на любой тревожный сигнал) и недоверие к людям. ... недоверчивость к намерениям других легко переходит у параноических личностей в подозрительность. Возникают мысли о том, что окружающие относятся к ним несправедливо, без должного уважения, завидуют или даже хотят унизить, оскорбить; под них «подкапываются», ущемляют их авторитет. Неправильное, одностороннее толкование слов и действий окружающих приводит параноика к необоснованным и большей частью лишенным даже малейшего повода подозрениям. Любой пустяк, не имеющий к ним прямого отношения, может трактоваться как проявление недобрых намерений, отрицательного (или даже враждебного) отношения окружающих (чаще родственников и сослуживцев).»

  "Экспансивные параноические личности — патологические ревнивцы, сутяги, лица, склонные к конфликтам, правдоискательству и реформаторству. С детских лет они лживы, мстительны, часто клевещут и жалуются, замечают недостатки у других, но не признают их у себя. Как указывает В. Ф. Чиж (1902), они всегда довольны собой, неудачи их не смущают. Убеждены, что ТОЛЬКО ОНИ владеют данной специальностью, только они понимают все в совершенстве. "

  Подробнее: www.medicalj.ru/diseases/...ics/109-paranoia

  Там же координаты клиники и врачей.

 26. анатолій 18.04.2014 at 14:21

  Псіхіатору: Для В. Грушки це не правильний діагноз.

  Вам би дохторе підучитися потрібно та практику в психушкі пройти. Тоді Ваші діагнози можна брати до уваги.

  Чому людина яка взяла на семе сміливість виступити практично проти існуючої системи є хворою людиною.

  На даний час незрозуміло на сьогоднішній день хто насправлі хворий на голову. Пасивна особистість, яка говорить те, що говорять всі є — ЗЛО нашого сьогодення.

  Питання хто є ЗЛО ? Ви чи Грушка.

  Історію творять не стадо баранів а особистості подобається це комусь чи ні, але це факт.

  дуже простий він сам не краде і другим не дає. доведуть зворотнє.

  Факти тільки факти любі Друзі.

  а головне надає докази які не можливо спростувати

  • Психиатор 18.04.2014 at 16:52

   «Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку»

   Ув. Анатолий (в миру просто Андрей)! Регулярное присутствие на сессионых заседаниях и рабочих совещаниях заменяет практику в психиатрической клинике Павлова и существенно обогащает врачебный опыт.

   А «человек, выступивший против системы» эту самую систему создавал по кирпичикам )))Теперь ему досадно до слез, что он не в обойме, не у дел, не при должности.

 27. admin 18.04.2014 at 14:59

  Анатолію: — Грушка ніколи не виступав проти «системи», влаштованої Іващенком у Василькові. Це була найгірша система, яка існувала у Василькові будь-коли. Більше того, Грушка цю «систему» завжди підтримував. Крім того, Грушка ніколи не виступав і не виступає сьогодні «практично проти існуючої системи». Чи можна вважати, наприклад, таким захистом «наїзд» Грушкою на депутата Горулька, який виступив на сесії проти виділення земельних ділянок на вул. Михайлівській, в т.ч. і немешканцям Василькова.

  Взагалі, як ми бачимо, тема «Грушки» вже заслужила,щоб її винести на головну сторінку нашого сайту...

 28. анатолій 18.04.2014 at 15:37

  Адмін людина яка живе вчорашнім не живе майбутнім.

  Дійсно потрібно аналізувати історію для недопущення помилок в майбутньому. Тому приклад — єра Іващенка, що так хвилює Вас.

  Петро три рази зрадив Ісуса Христа і це не стало перешкодою стати святим.

  Проти Грушки, крім тарифів, які затверджував виконком, нема інших пред'яв.

  Зацикленість це не хвороба, а особливий вид психологічного розладу.

  « Это вредная привычка, которая постоянно тянет к негативным мыслям. Победить ее, как и любую другую вредную привычку можно и даже необходимо. Главное иметь большое желание.

  В нелегкие жизненные моменты все люди страдают от навязчивых мыслей и страха. Боятся что идея может провалиться, окажется ложной и неудачной. Все подобные мысли притормаживают движения человека вперед. В большей мере такое состояние характерно для требовательных к себе и чувствительных людей.»

  Избавиться от зацикленности поможет чтение молитв или заучивание стихов наизусть, в общем, всё, что может хотя бы на короткое время вас отвлечь.

  Адміне відкрийте пару тройку позитивних тем, наповнюйте їх, а то політика на Вас погано впливає.

  А щодо окремої сторінки для Грушки то я не проти, давайте і на інших людей — Боровик, Фень, Гаркавенко, Романенко, Сіранчук, Бурсова,... їх ще не обговорювали.

  • Психиатр 18.04.2014 at 20:25

   Бачте пане Андрію (тобто Анатолію) Ви сьогодні теж стали психіатром. Навіть намагаєтесь ставити діагнози. Але, як лікар із більшим досвідом хочу Вам повідомити: є люди з діагнозом, а є просто людина-діагноз. Це про Вашого підопічного. Крім того, існує суспільна думка, думка виборців та врешті-решт судження колишніх підлеглих та співробітників. Поцікавтесь, зробіть аналіз і все буде шат лав )))

   • анатолій 23.04.2014 at 16:31

    Ну те що Грушка мій «підопічний» це Ви вже загнули.

    Щодо «виступив проти системи» це вже мій перегиб, але прикольно ж, реакція емоційна вийшла 😉

    Щодо діагнозу то діагнози (психіатрії) ставили Ви, я лише вказав на ознаки психологічного розладу як реакцію на певні події, людей, які людина не може забути, болісно реагує, ображається, особливо коли наслідки тої чи іншої події не оправдали надій цієї людини,

    Це не хвороба !!! Це стандартна повсякденна реакція людини на зовнішні подразники.

    Такі ознаки псих. розладу є в усіх людей навіть і у Вас і в мене.

 29. admin 18.04.2014 at 20:13

  Анатолію: — Ви, очевидно, не «в курсі». Або дуже заангажовані. Де вже тільки Боровика не обговорювали. На сайтах Гаврилюка і Саламатова. «вдоль и поперек». Уважно передивіться наш сайт. Кожному кому, «не лень», дозволяємо критикувати і Боровика і "«Рідне місто». Але, як кажуть, чомусь не пристає. Щодо Романенка, радимо передивитись «Васильків інфо», там його теж обговорюють. А інші тут взагалі ні при чому. Що вони як Грушка безпідставно всіх брудом поливають? Крім того повідомляємо вам, бо ви , очевидно, не знаєте, що Грушка як депутат є публічною особою, зона критики якого є значно ширшою, ніж пересічної особи.

  • анатолій 23.04.2014 at 16:48

   Мабуть я не багато чого і не знаю про місцевий бомонд, але щось і знаю :))

   Павлович, Ви ж самі хочете, щоб Вас обговорювали, чи погано чи добре,але про Вас говорили і це більш схоже на правду.

   Я хоч і не психіатр, але дещо читав по психології.

   Щодо обливання брудом один одного то без цього ми жити не можемо. Це один із способів оправдати себе, або свою бездіяльність, або негарні вчинки прошлого., в т.ч. і образи і звинуватити інших в цих вчинках.

   Тому Грушка тут по великому рахунку тут не причому.

   По малому Грушка проявив свою ініціативу у вирішенні тих чи інших питань, а отже став обєктом обговорень.

 30. Група ВТМ 24.04.2014 at 07:43

  А , П. Боровик: Як говорить І. Гаврилюк камера не бреше тим паче якщо приложуються документи з підписами.

 31. Андрей Саламатов 05.07.2014 at 03:16

  Ребята, вы мне на слово поверьте. Только воспалённая психика всем известного Сливки, может считать нормальным называть себя «Группа ВТМ», перевожу: «Сливка (типа мы Николай ІІ) типа хозяин Васильківської тепломережі»...

  Я плакалъ...

 32. Пёс смердящий 05.02.2015 at 19:28

  А есть ли возможность вызвать людей в белом со смирительными рубашками для принудительного обследования 2 провокаторов: продажного ........... и его напарника-очкарика. Когда-то таких отправляли на психиатрическую реабилитацию, а сейчас они диктуют завет своего невежества и безумия представителям власти, провоцируя очередной социальный взрыв.

  Времена мракобесия и безумцев пришли на нашу землю. Эксперты в недоумении и шоке нервно курят, наблюдая за всем этим.

  Если эти люди не могут остановиться по собственной воле, значит необходимо прибегнуть к принудительной психиатрической или некой иной реабилитации для успокоения расбалансированных личностей.

 33. Антон 11.03.2015 at 15:30

  А что гаврылюк отдал кредит за лексус? пусть только устроится на официальную работу, мы его «прищучим» сразу

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.