«Сайтова» ганьба...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Те, що відбувається навколо офіційного сайту міської ради, є ганьбою і не робить честі ні Сабову, ні депутатам. Сайт формально є, а його наповнення не витримує жодної критики. При Сабадашу був розроблений сайт, його можливості відповідають всім вимогам, які пред"являються до інтернет- ресурсів такого типу. Замість того, щоб займатись його наповненням, мову знову заводять про розробку сайту якоюсь «волонтерською» групою. Проблема «з»їденого яйця" не коштує, а її «вирішують» майже пів-року.
Не здатні самі, повчіться у міського голови та депутатів з Українки. А розмови про кошти просто сміхотворні... Не «щоки потрібно надувати», а зробити елементарну справу...

«Сайтова» ганьба...: 5 комментариев

 1. Влад Сергієнко 02.11.2014 at 12:39

  Знаєте, це вже навіть не те що смішно, а просто ганебно.

  Викласти рішення сесій і виконкомів, бодай в електронному вигляді займає на все про все 25 хв максимум. Знаю це з власного досвіду, оскільки кілька разів власною ініціативою викладав подібні документи на своїх ресурсах.

  Натомість міський голова наробив дурнуватих політичних профілів в фейсбуці та створив тему «Мер он-лайн» на форумі. В цій же темі Сабов сповіщає про волонетрську айтішну групу, яка створює новий сайт і про те, що бюджетом не передбачено створення нового сайту.

  Скажу відверто, що це, м'яко кажучи, неправда, і порадив би заглянути в додаток 3 до бюджеу на 2014 рік, щоб поцікавитися чи дійсно це так.

  Така сама «волонтерська група» мабуть і діє за «покроковим планом дій», який мав би дати змогу через шість місяців місту отримати затверджений план генеральної забудови Василькова, про що сам Сабов висловився перед громадським активом міста ще в суботу 21 червня.

  Я розумію, що дуже важко працювати в умовах надзвичайної тисняви збоку «доброзичливців», без амбітних і самовідданих помічників та за відсутності заступників. Але відверто їздити по вухах громаді це вже занадто.

  От піарити кандидата Гліба Лірника за місяць до виборів на офіційному сайті міськради, висвітлюючи діяльність його липових «надійних тилів» чи «молодь Васильківщини» — це будь ласка. А відсканувати рішення і завантажити на сайт — на це в бюджеті коштів нема.

  І до речі, як там ініціатива з впровадженням прозорих стосунків з громадою?

  3 червня на фейсбуці Сабова було повідомлення про те, що він встановив веб-камеру в своєму кабінеті, дякуючи якій ми всі віддалено могли б спостерігати за перебігом засідань виконкомів. На разі, навіть проектів рішень добитися неможливо, хоча надіслати їх електронкою — це секунда роботи.

  Я до цього часу бігаю з запитами і оптичними носіями в апарат ради. А от по виконкому то взагалі загальний відділ у Крикунова консультується, як вірно надати відповідь на інфозапит, хоча можна було б просто записати на диск, флешку або надіслати на електронку.

  І про які програми соціально-економічного розвитку ми будемо говорити далі, коли вовтузимося з сайтом півроку?

  • олег 02.11.2014 at 21:38

   Владлен, на фига ты нужен Крикунову, чтоб консультировать Сабова как тебе и что отвечать. Я в свое время вывешивал все решения на сайт, которые касались работы юридического отдела, регуляторные акты, которые обязательны к исполнению и все «Положення» про все отделы. Убрали с сайта всю регуляторку и «положення» при Сабадаше. (Логика железная -На фига народу знать кто и за что отвечает). Сабов этой логики продолжает придерживаться.

   Лично Крикунову, уважаемый Владлен не нужен ни Сабов, ни ты, ни весь исполком вместе взятый, ни тем более сайт рады. Если лично тебе что-то нужно узнать, можешь спросить, я не откажу в информации. Сабова уже додумался мне приписывать.

   • Влад Сергієнко 03.11.2014 at 10:56

    Сашко, опустимо мабуть обмін люб'язностями.

    Мені, здебільшого, теж виконком не потрібен, однак чомусь у тебе інформація є, а в інших нема і подавати її не хочуть (чи не вміють) на законні вимоги запитувачів.

    Та й Сабова я тобі не приписую. Хоча, з ним ти спілкуєшся набагато частіше, а ніж я.

    Стосовно твоїх консультатцій виконкому і всього іншого, зроблю вигляд, що повірю. 🙂

    • олег 05.11.2014 at 00:28

     Уважаемый Владлен, я не общаюсь с Сабовым вообще. Причина очень проста и не персонально личность Сабова, а я вообще никогда не мог говорить с такими людьми. НЕ МОГУ. Вот с тобой, например могу, а с такими как Сабов ну никак. Я думаю, что у тебя тоже не выходит по той же причине.

     Информация у меня есть по старой дружбе. Я не ругался ни с кем, не подсиживал никого, никого не трогал, никому не мешал и со мной нормально общаются бывшие сотрудники. Если тебе лично что-то нужно узнать от меня спрашивай, я ничего не скрываю. А, если от Сабова, то туши свет. Ты еще не понял, что это бесполезно?

     Сотрудников консультирую, если просят. Мне не жалко. Но исключительно по работе.

     Не интригую, во власть не лезу, живу своей жизнью, в помощи не отказываю, контроль над властью не пытаюсь взять, в судах по просьбе клиентов и никаких личных эмоций кроме азарта.

 2. Фортуна 02.11.2014 at 18:40

  Так, повністю підтримуємо першого дописувача! Тому, що не має замів, то це проблема, а куди поділась В.Дядюсь, начебто непогана була кандидатура? А що серед місцевих депутатів не знайшлось кандидатури на замів, чи ждемо заморськиї «принців»? Знову чекаємо якихось зайд, а не своїх васильківських? Із числа радників, хай когось рекомендують зайнятися сайтом, адже вони ж так вболівають за місто! Чи все тільки на словах?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.