Сайт недоступний користувачам мережі «Кристал»...(Оновлено 21.04.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За незалежних від нас обставин сайт «Рідне місто» протягом 13, 14, 15 та 16 квітня був недоступним користувачам васильківської локальної мережі «Crystal Telecom», поки що найбільшого сегменту аудиторії, яка відвідує наш сайт.

Оновлено 17.04.2012

До нас продовжують надходити повідомлення від користувачів мережі «Crystal Telecom» про те, що вони не мають можливості переглядати сайт «Рідне місто». Сьогодні нами було подано запит на адміністрацію мережі з проханням пояснити дану ситуацію. Ми не маємо права щось вимагати від Ваших інтернет-провайдерів, а тому просимо користувачів даної мережі з’ясовувати це безпосередньо зі службою підтримки «Crystal Telecom».

Оновлено 19.04.2012

Продовжується незрозуміле блокування сайту «Рідне місто» локальною мережею «Crystal Telecom». На жаль відповіді від служби підтримки з проханням пояснити даний інцидент ми до цього часу не отримали. На діаграмі зеленим трендом позначена динаміка відвідування користувачами мережі «Crystal Telecom», червоним трендом — іншого васильківського провайдера «Lan4ever», синім кольором — Всеукраїнський інтернет-провайдер «Укртелеком». Причини відсутності зв'язку сайту з мережею з'ясовуються.

Третім за обсягом провайдером, який формує кістяк аудиорії сайту «Рідне місто» після того, як сайт став недоступним користувачам мережі «Кристал» став Білоцерківський «Belcom».

Оновлено 21.04.2012

Станом на 21 квітня ми не отримали відповіді стосовно недоступності сайту «Рідне місто» для користувачів мережі «Crystal Telecom». З 13 квітня відвідувачі нашого сайту, які користуються послугами даного інтернет-провайдера не мають змоги переглядати наш ресурс. Будь-які інші ресурси — відкриті для перегляду. Кілька наших постійних користувачів телефонували в службу підтримки і спілкувалися з диспетчерами, які не в змозі дати чіткої відповіді ані про причини блокування доступу до сайту RIDMISTO.COM.UA , ані про термін усунення даного інциденту. Найбільш поширеним поясненням від диспетчерів є ініційована мережею «глобальна замінна IP-адрес всередині мережі».
На нашу думку це не зовсім відповідає дійсності, оскільки за офіційним повідомленням на сайті мережі
«Начиная с 17.04.2012 в сети „Кристалл“ будет производиться глобальное изменение IP адресов в сети.
Изменения будут проводиться по-сегментно.
 Смысл изменений — повышение качества предоставляемых услуг путем выделения пользователям внешних адресов, напрямую маршрутизируемых в сеть Интернет.В связи с этим пользователям НЕОБХОДИМО проверить, что Ваше оборудование настроено на получение параметров подключения по протоколу DHCP.
В противном случае будет полностью отсутствовать доступ к сети.»

заміна IP-адрес розпочалася 17 квітня, а сайт блокований для перегляду користувачам «Crystal Telecom» з 13 квітня. По-друге, наші відвідувачі з мережі «Crystal Telecom» мають змогу безперешкодного перегляду будь-яких інших інтернет-ресурсів.
Ми вважаємо, що має місце умисне блокування сайту RIDMISTO.COM.UA. Інакше як пояснити небажання служби підтримки вже протягом восьми діб вирішити дану проблему і дати можливість своїм передплатникам відвідувати наш сайт?

Динаміка перегляду сайту "Рідне місто" з 20.03 по 20.04.2012:зелений тренд - "Crystal telecom", червоний тренд - "Lan4ever", синій тренд - "Ukrtelecom"

Сайт недоступний користувачам мережі «Кристал»...(Оновлено 21.04.2012): 4 комментария

 1. Петро 17.04.2012 at 06:49

  Зареєструйте користувача «Рідне місто» на порталі vasilkov.info і дублюйте кожну статтю там в родзілі «політика». Це приведе не тільки до збільшення аудиторії, яка прочитає ці статті, а й зменшить ймовірність маніпуляцій, які мають на меті закрити Ваш сайт від читачів.

 2. Каналья 19.04.2012 at 01:17

  Вас послушать то прям васильковский WikiLeaks

 3. Саламатов Андрей 21.04.2012 at 13:56

  Депутаты готовят законопроект, который позволяет закрыть любой сайт

  vasilkovnews.com.ua/forum...php?showtopic=30

  КОНЕЦ ИНТЕРНЕТ ЗАБОРАМ!!!

 4. Петро 25.04.2012 at 08:01

  Г-н, Саламатов, сразу видно, что вы ни законопроект этот не читали ни в технических вопросах связанных с сайтами не разбираетесь. Речь там идет об изъятии серверов. А кто разрешит нашим чиновникам изымать сервера, которые находятся в Германии или США?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.