Сабов погрожує Бурсовій?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нам стало відомо, що начальник Управління соціального захисту населення міської ради Л. Бурсова звернулася з листом до голови КОДА В. Шандри  «...в зв»язку з погрозами від Васильківського міського голови Сабова Сергія Олександровича про звільнення мене з посади начальника управління..."

Далі в листі повідомляється, що 25 лютого ц.р. Сабов призначив заступника названого управління І. Мостіпан без подання Л. Бурсової, яка попередньо зверталася до нього  з важливими доводами проти такого призначення.

Бурсова  звернулася з відповідною заявою до суду.   23 квітня ц. р. Постановою Васильківського міськрайонного суду розпорядження Сабова про призначення Мостіпан на посаду заступника начальника Управління  визнано протиправним і скасовано.

За словами Бурсової, на наступний день після винесення постанови судом, Сабов в грубій формі погрожував її звільненням і сказав, що Мостіпан буде працювати,доки він міський голова.

Для довідки:  Л. Бурсова — депутат міської ради, яка на відміну від більшості депутатів завжди підтримувала Сабова.

Як підсумок. Чимало кадрових рішень Сабова скасовано в судовому порядку через юридичну безграмотність.  Щодо призначенням Мостіпан, то у нас склалося враження, що поряд з такою безграмотністю, можливо, була і особиста «зацікавленість» Сабова, якого могли якимось чином «стимулювати» до такого кроку...

Сабов погрожує Бурсовій?.: 1 комментарий

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.