Сабов побився з Бріком...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні в обідню перерву міський голова Сабов побився з директором «Тепломережі» Бріком. Як відомо, раніше Сабов своїм розпорядженням звільнив Бріка з займаної посади у зв"язку з закінченням дії контракту. Проте, у зв"язку з тим, що відповідне розпорядження не було юридично «чистим», останній продовжує до цього часу керувати комунальним підприємством.

На нашу думку, цей «конфлікт» викликаний тим, що нинішнє керівництво «Тепломережі» не хоче, щоб певні сторони діяльності підприємства стали відомі Сабову і, як наслідок, громадськості. Принаймі, про це говорить досить велика кількість людей.

З іншого боку, вражає некомпетентність Сабова у вирішенні кадрових питань.

Як би там не було, питання про проведення перевірки фінансово-господарської діяльності «Тепломережі» вже давно перезріло...

Сабов побився з Бріком...: 4 комментария

 1. Олег 04.03.2015 at 23:01

  Палыч в воскресенье Сабов ворварлся в тепломережу, выбил дверь ногой и обматюкал аудитора, которая там была одна. Сегодня ворвался и полез в драку к Брику. Вы слышали где нибудь о мерах, которые так себя ведут?

  Еще Сабов сегодня проиргал очередной суд по кадровым вопросам. Сегодня Людмила Кравченко выиграла суд у Сабова и очередное его кадровое распоряжение было отменено судом.

  Итак счет. Скибе суд проиграл, Проценко суд проиграл, Лариной суд проиграл, Кравченко проиграл. Какое новое не законное распоряжение опять отмочит? К кому опять полезет в драку? Где опять будет выбивать ногой дверь? Кого опять обматюкает? Прогнозируйте Палыч, попробуйте.

 2. admin 04.03.2015 at 23:12

  Олегу: — я ж написав — «... вражає некомпетентність Сабова у вирішенні кадрових питань»...

  Дійсно, я ніде не чув, щоб хтось з міських голів вів себе так, як Сабов.

  Але, я ніде також не чув, щоб хтось з директорів комунальних підприємств вів себе так, як Брік.

  То може прав Грушка — «оба цвай»...

 3. Олег 05.03.2015 at 08:57

  А, Кравченко и Проценко чем ему насолили? Счеты с женщинами сводит? Обе работают на должностях, где финансами не пахнет на километр. Пришел хамить и показать свою власть, не испугались и Сабов решил, что он все может. Он, что не понимаете, что против обычного хама всегда у любой женщины найдется защита.

 4. admin 05.03.2015 at 22:05

  Олегу: — кадрові рішення Сабова щодо Кравченко і Проценко дійсно є погано вмотивовані. Ми про це вже писали.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.