Сабов неадекватний?..(оновлено 01.12)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

01.12. Тему вирішили поновити після ознайомлення з «перлами» Сергія Олександровича Сабова, які він щедро «розсипає» по сторінкам соцмереж і інтернет — ресурсів. З одним з таких його «перлів» ви можете ознайомитись на сайті «Киеввласть» («Містом Васильків сьогодні знову керують бариги»).

Чесно кажучи, жаль мені Сергія Олександровича! Жаль, як хвору людину. Та й не винен він в тому, що розуму не вистачило для відповідальної роботи на мерській посаді. Таким вже вродився.І нічого  з цим вже не поробиш.

От боюсь я тільки, що від заздрощів до успіхів його наступника Сабов може з «глузду з»їхати", чого я йому щиросеречно не бажаю.

04.11.  Після перегляду відео з останньої сесії міськради у багатьох склалося враження, що депутат Сабов втратив почуття реальності. Особливо тоді, коли оцінював свою власну діяльність на посаді міського голови. Природньо, що він оцінив її дуже високо. Хоч насправді  ця «діяльність» Сергія Олександровча  була катастрофічно провальною.

Судіть самі — при ньому міська рада практично не збиралась на сесії. І, як наслідок, не вирішувались питання, віднесені до її компетенції. Іншими словами — повноцінної влади з часів головування Сабова у Василькові не було.

Тисячі васильківців в той час так і не змогли дочекатись результатів розгляду їх заяв щодо земельних, бізнесових та ін. питань. По тій же причині не була вирішена ні одна міська  проблема. Що конкретно зроблено Сабовим за рік". А нічого!

Чому так сталося? Відповідь лежить на поверхні. Сергій Олександрович просто не «доріс» до такої високої посади. Недостатній загальноосвітній рівень, відсутність відповідного досвіду, завищені амбіції, невміння працювати з людьми, низький авторитет серед громадськості — ось основні складові його «мерського» фіаско.

І, накінець. Нервовий зрив і «демарш» Сергія Олександровича під час пленарного засідання останньої сесії викликаний, на нашу думку, ще й тим, що річний результат роботи його наступника на посаді  показав всю нікчемніть Сабова як Васильківського міського голови...

Сабов неадекватний?..(оновлено 01.12): 5 комментариев

 1. Думка 30.10.2016 at 20:17

  С.Сабов нічого не зробив для міста та людей. Це якесь «непорозуміння» яке виникло в місцевому політикумі.

  Така собі була клоунада...

 2. Пантифик 31.10.2016 at 12:26

  Очень частом мужчин губит амбиция. Они всегда хотят чего-то такого, о чём прекрасно знают, что это невозможно и недостижимо. А возможного и достижимого не замечают.

  Анджей Сапковский. Крещение огнем (и мерством)))

 3. Думка 03.12.2016 at 13:04

  «Сергій Олександрович просто не «доріс» до такої високої посади. Недостатній загальноосвітній рівень, відсутність відповідного досвіду, завищені амбіції, невміння працювати з людьми, низький авторитет серед громадськості — ось основні складові його «мерського» фіаско.»

  Думається, що значна частина васильківців згодна з даною думкою. Керуючись своїми діями та недальновидністю ця людина не здатна була керувати містом. Тому його опуси виглядають нещирими...

 4. Инга 04.12.2016 at 01:02

  На даний час ніхто не доріс до посади міського голови, не тоді, а ні зараз, не має у нас господаря, який би у вічі нам дивився, а надалі його діти та внуки, а поки, що маємо те маємо.

 5. admin 04.12.2016 at 12:18

  Инга(і) — все по ночам пишете, і чому вам не спиться? Як в тій пісні —

  « Спать мені не хочеться,

  І сон мене не бере,

  Та нікому пригорнути

  Молодої мене»...

  А щодо міських голів — знаєте, все в цьому світі відносне...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.