Сабадаш наступив їм на хвіст!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Міський голова Володимир Сабадаш добряче наступив на хвіст особам, які в часи Іващенка в сотні разів покращили свій майновий стан за рахунок земельних ресурсів та майна територіальної громади. Іншими словами — хлопці, «лавочка» закрита.

Прізвища їх відомі всьому Василькову, всі вони з близького оточення Іващенка. Звикли паразитувати на тілі громади.

Як відомо, позбуватися звичок, особливо таких, надзвичайно важко.

От і вирішила ця компашка скомпроментувати міського голову та депутатську більшість в раді. Взяти реванш — так би мовити.  Самі не дуже світяться, бо як назвуться — пиши все пропало! Навіть список «опозиціонерів», які вимагають проведення позачергової сесії бояться оприлюднити!

Штовхають поперед себе депутата М. Неділька та адміністратора «Сільпо» А. Шевченка.  Обидва — слуги своїх «господ». Ще відомі тим, що цинічно використали ім"я Ігоря Гаврилюка для реклами свого сайту (детальніше про це пізніше).

 

Всі їхні спроби дискредитувати Сабадаша через соцмережі зазнали ганебного провалу. Тому й вирішили вони зробити це через розповсюдження листівок, брехливих і ницих по змісту.

Переконані, матиме такий же результат і ця затія, бо з неї стирчать вуха тих же знайомих у нашому місті людей з далеко не найкращою репутацією...

Сабадаш наступив їм на хвіст!.: 6 комментариев

 1. Деятель 18.01.2018 at 19:30

  Слончак безбожник что решил «потанцевать на костях» пойного Игоря Гаврилюка? Ну-ну Сансаныч, спиш спокойно?

 2. жорік 18.01.2018 at 19:40

  Листівку в студію

 3. сергій володимиров 18.01.2018 at 20:43

  Анатолій Павлович ! Та годі Вам перейматися недолугими діями якогось там миколи саакашвіленка і його вірних перепроданців -* Шульца * і Ко. а то вони соплі розпустять та й пожаліються Тетяні _ а вона соплі вміє витирати ! Паперовими зеленими серветками ! Собаки гавкають а караван іде ! І я так відчуваю що дуже скоро він прийде і у Васильків !

 4. Дон Корлеоне 19.01.2018 at 10:05

  Сабадаш наступив на хвіст сам собі бо якби не люди Іващенка він не став би мером а ні в перше, а ні в друге!

 5. admin 19.01.2018 at 10:12

  Дону Корлеоне — ви як завжди бла...бла...бла... і ні про що. Назвіть хоч декілька прізвищ цих «людей Іващенка». Може я також його людина?

 6. Дон Корлеоне 20.01.2018 at 13:15

  Крикунов, Маркова...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.