Сабадаш і васильківський «бєспрєдєл».(оновлено 23.01.2014)о

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

23.01.2014. Володимире Івановичу! Що, Іващенко сам «кинув» ПР? Його прихильники у нас на сайті натякають, що у зв"язку з незгодою з останніми діями колись рідної Іващенку партії. Чи не шкодуєте сьогодні Ви, Володимире Івановичу, що раніше не дослухались наших порад? Чи губернатор не дозволяв?

12.01.2о12.З відкриттям кримінальних справ стосовно депутатів міської ради Мосійчука і Бевза по «терористичній статті» КК України, стосовно депутата Савчука за отримання хабара в особливо великому розмірі перед головою міської організації ПР з великою гостротою постало питання — що робити з партійністю Іващенка?

Адже саме міська організація ПР, якою керує голова РДА Сабадаш висунула вкінець дискредитованого за попередню каденцію мера кандидатом на посаду міського голови на виборах у жовтні 2010 року.

Відкриття останніх кримінальних справ змусило ще раз привернути увагу громадськості, політичних сил, центральних та місцевих ЗМІ, правоохоронних органів до багаточисельних «старих» гріхів Іващенка та його оточення. Це і масштабна фальсифікація результатів місцевих виборів, і жорстке застосування фізичного насилля, переслідування опонентів Іващенка, і резонансні квартирні, земельні, корупційні та інші скандали.

Відсутність збоку Сабадаша будь-якої реакції на зловживання владою висуванця від ПР вкінець знищила авторитет голови РДА серед мешканців Василькова, і що ще гірше, рейтинг ПР у місті вже впав до критично низького рівня.

До того ж, потурання Іващенку завдає сьогодні чимало клопоту і голові КОДА А. Присяжнюку, якому на кожній сесії обласної ради доводиться вислуховувати дуже неприємні для себе речі.

Отже, якщо найближчим часом Сабадаш не поставить питання про членство Іващенка в Партії регіонів, то він свідомо візьме на себе відповідальність за пограбування Васильківської територіальної громади та інші злочини, вчинені його найближчим оточенням, а також дасть вагомі підстави підозрювати його в «кришуванні» ним цих осіб.

Неважко передбачити, що реакція васильківців на такий розвиток подій буде адекватною.

Сабадаш і васильківський «бєспрєдєл».(оновлено 23.01.2014)о: 33 комментария

 1. Петро 16.01.2012 at 19:49

  >Отже, якщо найближчим часом Сабадаш не поставить питання про членство Іващенка в Партії регіонів, то він свідомо візьме на себе відповідальність за пограбування Васильківської територіальної громади та інші злочини, вчинені бізнес-мером та його найближчим оточенням

  А як на мене, то бізнес-мер дуже непогано вписується в бізнес-клуб з назвою «Партія регіонів». Якщо так міркувати, то по якій причині його взагалі прийняли в ПР? До цього він був членом БЮТ, який як відомо, має повністю протилежні політичні погляди на розвиток України. Чи різка зміна політичних поглядів мера та його команди після перемоги Януковича на виборах ні в кого вже підозру не визиває?

  • Олег 23.01.2014 at 22:11

   Уважаемые, не сотрясайте воздух. Никаких вопросо ставить не нужно. Иващенко вышел сам из Партии Регионов. Никто вопросов не ставил и никто не просил. Вышел добровольно по собственному убеждению. И напомню Вам, что согласно Закона и Устава ПР, факт подачи заявления про выход и есть выходом из партии, членство в партии прекращаеться с момента подачи заявления. Никаких създов, собраний для этого не нужно.

   Итак, предлагаю успокоиться. Иващенко уже не член Партии Регионов. Можете теперь занимать Сабадаша другими идеями. Никаких вопросов по членству в партии Иващенко уже можно не ставить.

 2. Віталій Андрушенок 18.01.2012 at 16:37

  Не був би настільки критичним у Ваших висловлюваннях, щодо міського осередку Партії Регіонів. З моменту приходу до її керівництва пана Сабадаша,помітні значні позитивні зрушення. і якщо Ви дійсно переймаєтесь життям міста — то побачити це не важко. Освіта, спорт, культура, інвестиційна діяльність...звичайно,партійна організація не всилі одразу навести порядок у всіх галузях, для цього необхідна робота міської ради. але позитивні зрушення є, і їх багато. щодо міського голови — то це дійсно загадка. тут питань дуже башато.

  З повагою, Віталій Андрушенок

  • admin 20.01.2012 at 13:44

   Дозволимо собі не погодитися з Вашою тезою стосовно інвестиційної діяльності. Згідно офіційної статистики рівень залучення інвестицій на душу населення в м. Василькові у 18 (!!!) разів нижчий, ніж в середньому по області. Працювати є над чим...

 3. Сергийко 20.01.2012 at 22:30

  «Освіта, спорт, культура, інвестиційна діяльність...»

  Як кажуть — говорили-балакали, сіли та й заплакали...

  Оце як раз про діяльність адміністрації

 4. Віталій Андрушенок 23.01.2012 at 17:10

  Однозначно. І лише спільними зусиллями. Одні вола тягнуть, а інші лише поганяють.

 5. Бабушка 26.01.2012 at 14:24

  «Освіта, спорт, культура, інвестиційна діяльність...» О чем Вы говорите? О заботе ГО ПР про освиту? А то, что дети в садиках голодают, не видят мяса, молока, сыра, сока и т .д. А ведь дети — это святое. Иначе зачем тельняшку рвать, если городская власть и ПР детей не в состоянии накормить?

  Культура? Жалким было зрелище празднования государственных дат — Злуки и Свободы. А чиновники выглядели на этом празднике как случайные люди на траурном прощании по звуки «Реве та стогне».Даже 10-минутной картинки не обеспечили...

 6. Андрей Саламатов 23.01.2014 at 22:13

  Как всегда Боровик ничего не знает и опоздал на неделю!

  • Олег 23.01.2014 at 23:36

   Подвели источники, информация по которым пока проверяеться. Теперь, когда Иващенко добровольно вышел из Партии Регионов, можно за партию радоваться. Теперь ее уже никто больше не компрометирует и не кому компрометировать. Админ, можете теперь смело вступать в нее. Буду за Вас только рад.

   • admin 23.01.2014 at 23:41

    Олегу: — на цю тему поговоримо дещо пізніше...

    • Олег 23.01.2014 at 23:47

     Админ, мне честно говоря все равно. Я никакой партии не доверяю. Мне все одинаковы. Просто, последнее время две партии как-то совсем уж «отличились». Кстати Пашкевич очень вовремя ушел из коммунистов. Правда турнули его оттуда, но как видим все, что не делаеться, то к лучшему.

 7. ЯКІВ 23.01.2014 at 23:07

  Сабадаш насправді молодець і нехай не так швидко, як комусь хотілось би, наводить лад у нашому місті. А та істота, яка колись називалась мером Василькова, дійсно має відповісти за той беспрєдєл в усіх планах, який коївся у місті за час його головування, і відповідати має по всій строгості закону.

  • Олег 23.01.2014 at 23:42

   Бог в помощь. По моему, никто не мешает.

   Кстати по поводу беспредела. Как мы видим, исходя из сегодняшних событий — тогда был еще не беспредел.

 8. ЯКІВ 24.01.2014 at 00:50

  Слухай, Крикунов, ти думаєш, що Васильківці забули чим і з ким ти займався? Скоро свою індульгенцію натягнеш собі на одне місце і зустрінешся зі своїми колишніми друзями там, де таким наперсточникам, як ти, місце у чіткій відповідності до чинного законодавства. Будеш там хіхікати і читати свого улюбленого Булгакова.

 9. Олег 24.01.2014 at 11:43

  Видно, Яша, что сильно злой, но не сильно умный. Сам поймеш почему или нужно объяснить?

 10. Баба Параска 24.01.2014 at 12:35

  Умный Саша , понизь градусь, а то мозок закипить. Цікаво, чи відомо Володимиру Івановичу, що ти використовуєш цілу низку липових гербових печаток для фальшування документів? Ти знаєш що злочини проти держави та народу кришуються тільки певний час, поки жареним не запахне.

 11. Олег 24.01.2014 at 13:43

  Не, наверно не відомо. Сходи скажи. Тільки перед тим замов собі печатку « Дійсно розумна людина» і приліпи на відному місці.

 12. Сорока 24.01.2014 at 18:59

  Будемо чекати до якої партіїс коро пристане Іващенко — та гуртом за ним вступати — бо вона і буде на кілька років владною! Як показало життя — він може вчасно вступити і вчасно вийти і мати з цього зиск

 13. ЯКІВ 25.01.2014 at 00:14

  Ви знаєте, незважаючи на те, що відбувається зараз в Києві і в що це вильється, ми маємо будувати сильне громадянське суспільство, яке зможе і контролювати владу і вимагати справедливого покарання для будь-якого посадовця, який замість того щоб працювати для людей, знущався над ними і набивав свою пельку разом з різними пройдисвітами на зразок фальсифікатора-крикунова. Поки в Україні буде застосовуватись практика підкупу суддів, м....... і прокурорів, то в ситуаціях з особливо тяжкими злочинами ми завжди будемо мати таку картину, як зараз маємо — бандити, злодії та аферисти правлять бал і ще й цинічно сміються, тероризують та знущаються над ідейними активістами і простими людьми. Пора ставати сильними, мудрими і вольовими. Злочинці мають бути покарані.

 14. Олег 25.01.2014 at 15:00

  Громче всех «держи вора» кричит тот, кто сам склонен к совершению действий, предусмотренных УК ...Яша...

 15. ЯКІВ 25.01.2014 at 20:24

  Крикуняша не викручуйся, хоч не хоч, але ти свій строк з конфіскацією вже заслужив, фактів тому — безліч. Питання твоєї посадки, це тільки питання часу, так що бігай та совітуйся з кришувателями, у яких зараз інших проблем вистачає. Якщо ти не помітив, що вашу гоп-компанію зливають, то будь-ласка...

  • Олег 25.01.2014 at 21:16

   Яшенька, один восточный мудрец именно про этот случай сказал, -"собаки гавкают, а караван идет."

   А, вот подальше от всяких должностей, все кого ты так не любишь слились сами, добровольно и больше года назад. Можешь идти и помогать руководить городом. Флаг в руки и попутный ветер в спинку. Заметь — не мешает и не препятствует никто.

 16. ЯКІВ 25.01.2014 at 23:13

  Добровольно? Ти хоч сам подумав, що написав? Пригадай вибори 2010, коли ваша свора зубами вцепились за крісло мера міста, перетворивши вибори на цинічний фарс і плювок в обличчя кожному Васильківцю. Той беспрєдєл, який ви влаштували в місті, викликав такий резонанс в країні, що вище партійне керівництво змушене було видавити цей гнійник, висловивши сподівання, що Іващенко «добровільно» складе повноваження, й у Василькові будуть призначені дострокові вибори міського голови. Злочинці мають відповідати і крапка.

  • Олег 26.01.2014 at 12:59

   Вроде бы разговор был о выходе Иващенко из ПР. Из ПР Иващенко вышел недавно.

   Может Вы скажите, что недели две назад Иващенко из Партии Регионов попросили выйти за нечестные выборы? Наверное в это поверишь только ты сам.

   Админ поднял тему о том, что Сабадаш должен исключить Иващенко из ПР. Вам ответили, что Иващенко вышел из ПР после событий декабря—января добровольно и до вчерашнего дня это был смелый поступок, который поддерживаеться обществом.

   А, по поводу выборов, скажу одно Яшенька, ты хочеш сказать, что после выборов 2010 года руководство страны проводило только честнейшие выборы в Василькове? Яшенька, я очень уважаю такое мнение. Вот Иващенко наверное фальсификатор. После него выборы проводили только честнейшие люди, а выборы были самыми демократичными. Хай бог помогает тебе Яшенька и руководству страны в уверенности в этом мнении.

   Иващенко к этому отношений больше не имеет.

 17. ЯКІВ 26.01.2014 at 14:51

  Крикунове, ти що натякаєш, що Сабадаш фальсифікував вибори? Наскільки мені відомо, ваша гоп-компанія усіма силами і притаманними вам методами намагалась не допустити його до перемоги, зробивши ставку на іншого кандидата, прізвище якого я називати не буду. Ваш хитроумний ход не спрацював і зараз більшість громадян нашого міста більш ніж задоволені тим, що нинішній міський голова почав піднімати наше місто з колін на ноги.

  • Олег 26.01.2014 at 18:00

   Яшенька, я намекал на руководство страны, а ты почему-то сразу перевел на Сабадаша. Может я думал про выборы в ВРУ , а ты про Сабадаша вспонил. Что он тебе сделал?

   Не, Яшенька. Не нужно никого обличать. Будем считать, что фальсификации были только на выборах 2010 года. А больше никогда. Это будет наша с тобой тайна.

   • Олег 26.01.2014 at 18:13

    Все равно в эту нашу тайну почему-то никто не верит. Так, что оставим ее при себе. Не было, не было больше фальсификаций кроме 2010. Только тихо, тайна же.

 18. Воланд 27.01.2014 at 00:49

  Олег наверное чувствует себя униженным и оскорбленным, считая себя главным специалистом по фальсификациям в Васильковском районе. Не пригласили на выборы в 94 округе и мальчик обиделся. Как мы видим, подобные политические отбросы еще и оставляют за собой право испускать неприятный запах, после того как их спустили в унитаз.

  • Олег 27.01.2014 at 21:26

   Мимо, дружище. Я давно ушел из системы и ни за что не держусь. Я просто смеюсь над теми, кто делает серьезное лицо при плохой игре, а вы послушно сердитесь и пытаетесь уесть. А, еще очень смешит, как некоторые одевают резиновое изделие на голову и какрабкаються в сладкие отношени к любой власти и на всякий случай к оппозиции.

 19. Баба Параска 27.01.2014 at 14:19

  Нічого він не відчуває, займається такою ж брудною роботою, як і раніше — штампує липові документи, а люди(яких він вважає лохами) потім нехай роками борсаються у судах, доводячи свою правоту.

  • Олег 27.01.2014 at 21:29

   Какой интересный сорт дуры. Береги себе бабуля для науки.

 20. Баба Параска 28.01.2014 at 12:16

  Побачимо, Олександре, що ти заспіваєш після низки криміналістичних експертиз на ті твої витвори, що позиціонуються офіційними документами. Наука і тобою скоро займеться, так що починай замітати сліди, комбінатор з тебе виявився дефективний.

  • Олег 28.01.2014 at 20:14

   Для тех, кто не успел на посадку в танк, смотри предыдущий ответ.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.