С.Свічинський: «Я не буду виправдовуватись»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Я не буду ані виправдовуватись, ані виправдовувати нікого. Я висловлю свою позицію щодо скандальної ситуації навколо члена земельної комісії Мурашко.

Аналізуючи скандал навколо Мурашко, я не можу ігнорувати ймовірність застосування у цьому питанні маніпулятивних технологій. Ухвалювати будь-яке управлінське рішення я буду лише на підставі безсумнівних фактів, відкидаючи маніпуляції.

На підставі даних, які на даний час є у мене, я схиляюсь до версії про те, що хтось, використовуючи маніпуляції громадською думкою, намагається через дискредитацію Наталії Мурашко змінити персональний склад земельної комісії Васильківської міської ради для лобіювання власних інтересів.

Аргументую :

1. Коли з’ясувалось (в серпні 2017), що є накладка меж земельної ділянки доньки Мурашко на третину земельної ділянки родичів Олексія Шекери (з саме технічних причин, без умислу), я доручив Наталії Мурашко владнати це питання шляхом зміни меж ділянки її доньки. Вона запевнила, що накладка буде усунена. Її проект землеустрою з накладкою на затвердження не виносився. Я вважав, що питання вичерпано.

2. Незважаючи на те, що межи земельної ділянки гр. Пухляк навіть не межують із земельними ділянками родичів Олексія Шекери, хтось використав питання щодо затвердження проекту землеустрою гр. Пухляк для публічного звинувачення Наталії Мурашко у спробі відібрати у родичів Олексія Шекери їх земельні ділянки.

3. Навіть після запевнення міським головою, що інтереси родини Олексія Шекери не будуть порушені, анонімні дописувачі продовжують звинувачувати Н. Мурашко у злому умислі до родини Шекери і наполягають на усуненні її від роботи у земельній комісії.

Але це питання я тримаю на контролі, і якщо хтось володіє достовірною інформацією щодо порушення Наталією Мурашко норм законодавства або моралі, прошу повідомити мені за телефоном 050-419-42-62.

Також я хотів би побачити висновки голови комісії з врегулювання земельних питань Денисенка Олеся Михайловича щодо роботи Наталії Мурашко в комісії. Тому публічно звертаюсь до Олеся Михайловича з проханням дати оцінку роботи Н. Мурашко в комісії з врегулювання земельних питань.

На даний час на підставі відомих мені фактів, я вважаю, що до Мурашко Наталії, як члена земельної комісії. та до мене, як до голови фракції, вживаються маніпулятивні дії з метою зганьбити нашу репутацію і таким чином отримати вплив на комісію з врегулювання земельних питань. У разі надходження до мене достовірної інформації щодо зловживання Наталією Мурашко своїм членством у земельній комісії, чи порушення нею норм законодавства або моралі, я ініціюю засідання фракції, як колегіального органу, уповноваженого ухвалювати рішення з цього питання.

Також хочу наголосити, що дискутувати з анонімними дописувачами я не буду. Я вказав свій номер телефону і готовий зустрітись з усіма, хто володіє перевіреною інформацією щодо неправомірних дій Мурашко.

С.Свічинський: «Я не буду виправдовуватись»...: 9 комментариев

 1. Антивирус 17.10.2017 at 21:33

  Да и не надо... Ждем от тебя конкретных действий.Давай,Сирожа, начинай и не жалей — а то вона ждать долго не будет,укусит первой.

 2. мешканець 17.10.2017 at 21:44

  Три ділянки на одного депутата за рік. Які ще ?? Тобі докази потрібні. Про АТОвців вона подумала коли губу розкатала.Совість мала б хоч трохи.

 3. Гриша 18.10.2017 at 21:10

  У неї основний консультант це охфіцер Нередько, в якого в підпорядкуванні єфрейтор Пухляк.

 4. Вертухай 19.10.2017 at 15:55

  Молодец Семенович! Так их.Нечего с троллями общаться. Пуст себе трынтять. Им за это бабулесы платятся.

 5. Гриша 19.10.2017 at 20:09

  Вертухую, Ви мабуть по собі судите? Якщо нам бабульоси, як Ви кажете платять, то напишіть заперечення, що тролі написали не вірного?Васильків це велике село , де один про одного все знають. Свічинський не дооцінює васильківців, думаючи що прикриє корупційні дії Мурашки.

 6. Вода 19.10.2017 at 20:41

  А,що сьогодні було біля суду десь в 11 годин. Когось затримали, чи викрали. Два буса. Кремезні хлопці. Пістолети. Крики.??????

 7. Думка 21.10.2017 at 17:43

  Велика помилка васильквців в тому, що вони бездумно вибирають нові створені партії, наприклад Укроп, який запятнав свою репутацію скандалом навколо зем.ділянки. А якщо буде створена нова якась партія, то і під неї засунуться деякі деребанщиків майна громади та земельних участків, яких для простих васильківців не має. Тому деякі стають депутатами щоб забезпечими інтереси своєї сім"ї. Хочеться відзначити в позитивному напрямку роботу з населенням Л.Бурсової, О.Перінської та ін. І соромно за те, що маючи свій бізнес за рахунок громади деякі депути БЮТу — знахабніло її оббирають. За місцеву БЮТ та Укроп голосувати не слід.

  А завдяки В.І.Сабадашу, як міському голові на сьогодні маємо стабільність в місті.

 8. Гриша 21.10.2017 at 20:52

  Списки Членів партії потрібно вивчати перед тим як вибирати цих Членів.

 9. Думка 24.10.2017 at 11:17

  Що їх вивчати, якщо у нас деякі депутати на своїх округах пройшли з мінімальними голосами...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.