Рятівники України? Чи «пацієнти»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Що не кажіть, а везе нашому Василькову на геніїв. Візьміть, наприклад, Анатолія Марущака. Анатолій Трохимович на повному серйозі вважає, що у разі його смерті в Україні нікому буде проводити в життя національну ідею, головним носієм якої він вважає самого себе.

Або візьміть Сергія Сабова. Бачите, Сергія Олександровича аж ніяк не влаштовує політична діяльність місцевого масштабу. Тому сьогодні взявся він за об"єднання всіх опозиційних сил в масштабах України.

Хочеш, не хочеш, а виникає питання, хто вони обидва — рятівники України, чи «пацієнти»?..

Рятівники України? Чи «пацієнти»?.: 6 комментариев

 1. Леонід 20.02.2018 at 12:20

  А Анатолій Марущак чим насолив adminu?

 2. admin 20.02.2018 at 12:26

  Леоніду — так я ж його просто жалію...

  До речі, в темі забув згадати ще одного нашого «генія» — Колю Неділька, який «творить сьогоднішню історію України»...

 3. Вуйко 20.02.2018 at 13:26

  Або Боровика

  Який думає , що має право коментувати і повчати життю інших

 4. Вуйко 20.02.2018 at 13:28

  Але похвально, що тепер перелік інформаційних джерел для підготовки новин на цьому зріс. До пліток на базарі та васильків . Інфо приєдналися вирвані з контексту дописи користувачів у фейсбук .

  Ростем .

 5. Думка 20.02.2018 at 20:35

  До речі Анатолій Трохимович у свій час агітував виборців щоб голосували за Себялюбимого С.Сабова, наносячи тим самим велику шкоду громаді від керівництва даного очільника. Хто за це відповість? Чому агітували за особу, яка окрім як з великою формою зверхності до інших людей себе поводила...Якому дуже далеко до національних традицій та ментальності населення міста...

 6. Труфальдино 20.02.2018 at 23:01

  Ставлячись з повагою до поважного віку пана Марущака, можу сказати, що його прагнення втілити у життя національну ідею часом нагадує банальний психічний розлад під назвою резанерствуюча манія. Це — маніакальний синдром з мовленнєвим збудженням у формі тривалих повчальних промов та просторікувань. Це не я вигадав, а психотерапевти) Хиба можна не погодиться?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.