Розумним людям для роздумів...: 2 комментария

 1. Танцор диско 02.12.2017 at 00:54

  Дуже цікаво: «Бригада С» (Слончак, Сергієнко, Сіранчук) на чолі з Шульмахером категорично хоче залишити на посаді заслужену аферистку Василькова Галину Юріївну Ларіну. Про те свідчить костурбатий спітч пана Сергієнка, який випригував із вузеньких штанів своїми 120 кг живої ваги та во всю захищав «видатного працівника культури міста».

  Такої ж думки додержуються більшість радикальних депутатів. Ось тут, очевидно, прийшла вказівка зверху: танці тільки з нашими зірками, пасадобль з Ларіною та рок-н-рол з Сірою.

  З Недільком все зрозуміло: Миколу влаштовує рівень міської культури на рівні Плесецького гранкар'єра, гармошка та оселедець під шубою.

  А ось Свобода здивувала, невже надія та лучезарнє світло васильківського націонал-патриотизма Юра Коваленко банально продався за гроші? Не може бути такого!

 2. Молния 02.12.2017 at 14:32

  Коваленко не берет? Уже давно Слончак приручил и научил коваленка и сергиенка сшибать деньги за участки. А теперь и Серую Лидию по професии буфетчица офицерской столовой, а по призванию- артистка, надо работой обеспечить, кто же ......... Слончаку подсказки давать будет? Так что юра сергей и присоединившаяся тетяна з миколой легли под сашулика. Всех обваял.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.