Розширена апаратна нарада...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

28 серпня під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. відбулася розширена апаратна нарада із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої влади, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директорами комунальних підприємств, начальниками управлінь, відділів міської ради, курівниками міськрайонних служб, під час якої розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

 1. Поліщук О.В. – т.в.о. начальника Васильківського відділу поліції – за звітний період до Васильківського відділу поліції надійшло 632 заяви про вчинення кримінальних правопорушень: нанесення тілесних ушкоджень, згвалтування, крадіжки, розбій, незаконний оббіг наркотиків, керування автотранспортом у нетверезому стані. По заявам проводяться розслідування.
 2. Сук О.М. – начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України – за минулий тиждень сталося 2 пожежі; проведено перевірку навчальних закладів міста з метою пожежної безпеки та підготовки приміщень до нового навчального року.
 3. Августинович Я.І. – головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги – до Центру почали надходити бланки лікарняних листів. Мешканці, які перебуваючи на лікарняних отримали довідки, можуть обміняти їх на лікарняні листи.
 4. Пацало Л.М. – головний лікар Васильківської ЦРЛ – з”явились випадки в місті на інфекційне захворювання сальмонельоз.
 5.  Кривошея С.Є. – завідувач Васильківського районного відділу лабораторних досліджень – у супермаркеті “Сільпо” серед працівників виявлено 5 осіб хворих на інфекційне захворювання сальмонельоз. На сьогодні всі вони проходять стаціонарне лікування.
 6. Бурсова Л.П. – начальник управління соціального захисту населення – здійснена проплата на 37 путівок для ліквідаторів Чорнобильської АЕС І категорії.
 7. Козак Л.О. – начальник відділу освіти – 28 серпня 0 10.00 відбудеться педагогічна конференція; завершуються ремонтні роботи у навчальних закладах міста; завезено підручники для 9-х класів.
 8. Прунцев С.Є. – перший заступник міського голови – керівникам управлінь, відділів переглянути та доопрацювати Програми на 2018 рік.
 9. Перепелиця Л.О. – заступник міського голови – вивчається інформація по освітленню вулиць міста.

Посилання:http://vasylkiv.org/2017/08/28/rozshirena-aparatna-narada-3/

 

Розширена апаратна нарада...: 25 комментариев

 1. Старий полковник 29.08.2017 at 18:58

  Дуже корисна інформація, Адмін. Дивно, що знайшли тільки сальмонельоз. Все це цілком закономірно.

  Потрібно найсуворішим чином спитати з Пацало та Кривошеї що зроблено в плані профілактики сальмонельозу у Василькові та районі. Коли останній раз було перевірено санітарний стан закладів громадського харчування, магазинів, салонів краси?

  Брати хабарі з підприємців багато розуму не потрібно, а навести елементарний лад — у працівників СЕС немає часу. Зараз кажуть — немає повноважень, але святкувати нашару іменини, робити модні зачиски, возити торбами продукти — на все це повноважень вистачає. А все інше — чинне законодавство нібито не дозволяє. Ганба!

 2. admin 29.08.2017 at 19:24

  Старому полковнику — а до адміністрації «Сільпо» у вас питань немає?..

 3. Алиса 29.08.2017 at 23:00

  Шановний необізнаний «старий полковник»! А вас не хвилює те що СЕС ліквідовано ще в травні місяці? А якість продуктів харчування має контролювати Держспоживслужба.

  Тепер про перевірку: у випадках, коли є обґрунтована загроза життю і здоров’ю людей, з’являється можливість проводити перевірки суб’єктів господарювання без попередження. А якщо такої загрози не має, суб'єкти господарювання попереджаються про перевірку в 10-ти денний термін.

  Якщо у продуктів харчування порушені умови зберігання, температурний режим, неправильна обробка та приготування, тоді привіт сальмонела!!!

  Ви собі навіть уявити не можете, що це за страшна хвороба. І до метеликів мені ваше СЕС, якщо я купую продукти в мережі магазинів, адміністрація та працівники якого безвідповідально відносяться до зберігання продуктів харчування! В першу чергу це саме вони мають контролювати!

 4. Старий полковник 29.08.2017 at 23:17

  А що за організацію тоді очолює пан Кривошея? Які саме функції вона виконує зараз? І де, нарешті, у нас в місті Держспоживслужба? Аліса була в «стране чудес», а зараз — в якому місті? Авто в неї стало круче, статки — збільшились, а вона все шукає «загрозу життю» )))

 5. Алиса 29.08.2017 at 23:47

  Зверху ж написано, що він завідувач відділу лабораторних досліджень.

  Те й робить, мабуть, що мікроби всякі досліджує...)

  А контролюючий орган Держспоживслужба, в нас її не має і не буде, є обласне управління, там інсректори, які і виїзджають на перевірки.

  Не шукаю загрозу життю, а остерігаюсь.

  А ви мабуть безсмертний чи безстрашний...

 6. Старий полковник 30.08.2017 at 10:51

  Шановний Адміне!

  Як небайдужого громадян на міста мене може хвилювати маайже все:

  — на які кошти пан Поліщук відпочивав за кордоном? Чи відповідає декларація його статкам?

  — коли пан Сук останнього разу перевіряв стан протипожежної безпеки на васильківських ринках? І що зроблено конкретно?

  — коли пані Августинович припинить любоватися собою у Фейсбуці, а перевірить якість надання медичних послуг дільничними лікарями?

  — коли пані Пацало відзвітується за потрачені бюджетні кошти та за гроші, які отримує з платних послуг?

 7. Старий полковник 30.08.2017 at 10:53

  Про решту «функціонерів» — окремо.

 8. Старий полковник 30.08.2017 at 13:09

  Щодо Сільпо: які висновки повинна зробити адміністрація міста та відповідні органи пвсля оприлюднення результатів лабораторних досліджень?

  Де позиція влади? Чому мовчить офіційний сайт? Де коментар Мирного? Ще питання?

 9. народ 30.08.2017 at 16:45

  браво старому полковнику!!!!!.Ми всі ждемо відповіді на поставлені питання. Адміне, ваш обов'язок отримати повну інформацію від зазначених полковником осіб, раз ви опублікували протокол наради. Та на наступне планування повідомити присутніх.

 10. народ 30.08.2017 at 16:57

  сільпо мирний ти часом не заснув, чи ти реагуєш тільки на призвіще Перінська. Поясни громаді, що зроблено по усуненню хвороби, вжиті тобою заходи, про профілактику та звільнення хворих та винних. Громада жде рішучих дій від мирного Андрія сільпо.

 11. Старий полковник 30.08.2017 at 18:48

  Адміне, з нетерпінням чекаємо на відповіді. Поки Андрій СільпоВидний думає, ви оперативненько видайте інформацію. Ви ж в курсі справ.

  Далі — запитання до гера Прунцева, Максима Перепелиці, Лілії Козак-Систем та правдозакоханій Людмилі Бурсовій.

 12. Бурсова Л.П. 31.08.2017 at 08:09

  я прочитала та слухаю ваші запитання.

 13. Прохожий 31.08.2017 at 10:03

  Пане Старий полковнику! А вы до себе ставили питання, що вы особисто зробили для міста?

  Ставити питання багато розуму не треба. Візьміть та зробіть щось корисне для рідного міста. А потім задавайте питання!

 14. Думка 31.08.2017 at 10:32

  Браво старому полковнику! Висвітив питання значної частини мешканцыв міста! Як трапилася так, що 5 працівників сільпо захворіли сальмонелою? Чи за медогляд по санітарним книжкам, який не проходили, заплатили гроші і на цьому все? То що скаже пан Кривошея, як завідувач відділу лабораторних досліджень? Це ж у місті не секрет!

  Те, що магазини та інші заклади громадського харчування та продажу продтоварів мастять наборами продуктів перевіряючих, то не є таємницею! Але ж треба совість мати та ретельніше перевіряти на торгових точках міста великих чи малих якість зберігання продуктів. Адже не є таємницею, наприклад, що ковбасні вироби, які з часом мають характерній для них запах, змащують олією, м'ясо що теж за терміном потребує обробки, його пускають на шашлик, курятину пускають на гриль-кури...Все це відомі факти висвічені в пресі журналістами. Пам'ятається одна велика партія місцева васильківська БЮТ у своїй программі яскраво прописала, як вони будуть контролювати якість продуктів харчування та ціни в супермаркетах? Хочеться спитати — що навели лад чи тільки програмною писаниною відбулися?

  Пацало Л.М. на своєму місці. До неї питань немає. Але до Я.І.Августинович є — чому вяло контролює відношення своїх підлеглих до пацієнтів? Це пока питання, але коли урветься терпець будуть скарги на вищому рівні! Що тоді відповість пані У.Супрун?

  Чому не можемо навести лад у своєму місті?

 15. Прохожий 31.08.2017 at 12:29

  Давайте!!!!

 16. Старий полковник 02.09.2017 at 07:56

  Адміне, якось так несолідно: стільки запитань — і жодної відповіді...

 17. Сусідка 02.09.2017 at 20:49

  Адмін, після публікації на НТН репортажу, коли тяжкохворого інваліда, який більш ніж півдня лежав на полу на прийомі та йому таблетку не дали, зіславшись на те, що в них не має коштів, першою про свою роботу нехай розказує Пацало. Наскільки відомо і місто, і район кошти на ліки виділяють для першочергової допомоги, а також хотілось би почути від Пацало Л.М., чи правда, що холодильники моргу здаються в оренду?

 18. admin 03.09.2017 at 19:01

  Старому полковнику — якщо солідно і серйозно, якби я був полтавським соцьким, то не тільки б запросто відповів на всі ваші питання, а й багато дечого б зробив: береги Стугни були б із сала, а на вербах би росли ковбаси...

 19. Старий полковник 03.09.2017 at 19:59

  А ви не поспішайте, почніть з Поліщука та Сука: поцікавтися, проаналізуйте, скомпонуйте та видайте громаді. Вона ж чекає...

 20. Акти Vist 04.09.2017 at 20:18

  Взагалі дуже багато питань до дописувачів даної публікації. Чомусь стрімко переводяться стрілки, хоча в публікації затронута тема саме антисанітарії великого в місті супермаркету «Сільпо», в якому обслуговується більша половина мешканців міста. І хвилює найбільше захисник людей, а за сумісництвом адміністратор даного супермаркету Андрій Шевченко Мирний, який ані скілічки не хвилюється за неякісний товар. І не дасть він відповіді на ваші запитання, бо з того магазинчику він кормиться і босс Семенець не дозволить зкомпроментувати себе якимись публікаціями. Відомо мабуть всім, що пан Семенець зі Слончаком грають давно по-своєму і обидва себе бачать керівниками міста. Шевченко просто шістка в їх руках, який іноді закидає якісь брехливі темки у соцмережаж. І повірте, не для добробуту громадян, а для свого добробуту. Якби був такий патріот свого міста, то в першу чергу запитав би у свого боса, чому він побудував незаконно супермаркет у тому місці, де колись був парк відпочинку громадян. і чому він зайнявши таку шикарну територію в центрі міста, нічого не зробив для школярів школи №1, у яких так нагло забрав такий ласий шматочок землі...

 21. Думка 05.09.2017 at 13:06

  Підтримую Акти Vistа. А й справді треба відповісти по темі правдолюбу Шевченко Мирному на поставлені дописувачами питання. А місцевим мультіміліонерам хіба що усміхнуться китайські ліхтарики та гарбуз зі свічкою від васильківчан.

 22. народ 05.09.2017 at 16:03

  Народ вже звертав увагу, що сільпо мирний, як бичок на червоне. реагує швидко на прізвище секретаря ради. Описує якісь дороги, поліцейських, ділянки, а по сальмонельозу — нуль реакції. І якщо дружбани: семенець зі слончаком команди «фас» не дають, сидить сільпо мирний, як глухонімий. Бажаємо йому таким і залишитись, а не активіста та борця з себе строїти. Борець це М.Бруква, О.Перінська, М.Неділько, що відстоюють права народу.

 23. Депутат 05.09.2017 at 23:27

  Коридори райполіклініки вже всі здані в оренду, залишилися ще холодильники для покійників здати. Про ліки думати не має часу та коштів.

 24. Вода 10.09.2017 at 21:59

  День міста. Все гаразд. Маю надію, що мер і всі депутати достатньо нанюхались гавна. Мабуть ні. 21 год 52 хв. сьогоді. Знову ці аромати. Ви, хоть 5 метрові букви на англійському виставляйте, що хтось любить Васидьків, але любити місто з ароматом гавна — я особистл не можу.Бажаю Вам гавна в кожний кабінет, і в хату депутатську, і тоді можливо, Ви щось зробите для людей.

 25. Прокурор 18.09.2017 at 18:28

  У світі трагічних подій, що сталися у дитячому таборі «Вікторія» в Одесі, виникає багато питань до наших «органів» ДСНС: чи перевірені належним чином учбові та дошкільні заклади, чи працює протипожежна сігналізація, чи знають наші керівники, як діяти у надзвичайній ситуації?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.