Розпочали роботи...(оновлено 17.11)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

17.11.    Станом на сьогодні світлофори з необхідним обладнанням змонтовані на опорах...

02.11.   Станом на сьогодні біля магазину АТБ  по вул. Декабристів встановлені фундаменти з анкерними болтами для кріплення несучих конструкцій світлофора...

Розпочали роботи...(оновлено 17.11): 9 комментариев

 1. Вода 04.11.2017 at 22:00

  А, Ви, будь-ласка прокоментуйте, що в нашому місті діється із ПДР. Візьмемо прямо біля міліції."Кирпич" якщо їхати на поворот між мерією та пам'ятником Декабристів. Що саме цікаве, хтось хоче, перекриває проїзд по Шевченко шлагбаумом, або дозволяє проїзд. Якщо їхати по Шевченко, то біля суду, був колись знак пропусти. Тепер немає. Херня? Так. Викликає здивування взагалі будь-які знаки в нашому місті. Це просто капець. Чи є у нас відповідальна особа за цю роботу. Це жах. ПДР до пори.

 2. Вода 05.11.2017 at 15:25

  Ну що? Сьогодні взяли і спиляли шлагбаум. Круто.

 3. леонід 07.11.2017 at 20:36

  Уважно подививсь сьогодні на той «хвундамент» і також на стійку сфітлофорів. Сумно однако. Острівець для пішоходів винесено на проїжджу частину (рухаємось зі сторони Києва). Враховуючи трафік з містечка а також наявність зразу ж світлофором повороту на ліво з досить інтенсивним трафіком це була крайня права полоса руху на якій встановлена стійка світлофора. Вона перекрита острівцем для пішоходів, класичне « горлишко бутилки» створено спеціально, так для чого «огород городить». А далі саме сумне, в темну пору року люди знаходяться посед проїжджої частини, з Києва мчить отморозок, обходить стійку зліва і повторення Харківської трагедії запрограмовано. Так для чого будуємо? Впорядкувать дорожній рух чи населення калічити за бюджетні кошти? PS: адміну, вийдіть та промоделюйте ситуацію, Ви поруч проживаєте, хоч і не водій , але задайте питання керівництву міста, все таки їх рекламуєте.

 4. admin 07.11.2017 at 21:50

  леоніду — за фахом я інженер — механік автомобільного транспорту, за останньою посадою відповідав за безпеку руху у Військах ПВО України, в той час це територія всієї Украни, а ще раніше і Молдавії. До того ж водій з багаторічним стажем.

  По суті питання. Є правила та технічні умови, які регламентують встановлення знаків та інших засобів регулювання дорожнього руху. Є компетентні органи, які контролюють правильність їх застосування. Тому ваше питання ми переадресуємо саме до них.

  Проте, на нашу думку, не слід робити поспішні висновки. Як кажуть, поживемо-побачимо.

  Крім того, нам відомо, що за громадською ініціативою міська рада може розглянути питання про спорудження підземного переходу поблизу магазину АТБ...

 5. Леонід 09.11.2017 at 15:02

  Відсилаю до першоджерел на які посилається admin . ДСТУ 4092—2002 «Світлофори дорожні. Загальні технічні вимоги, правила застосування та вимоги безпеки» , п.7.19 Відстань від КРАЮ ПРОЇЗНОЇ ЧАСТИНИ до світлофора, встановленого збоку від проїзної частини, повинна становити від 0,5 до 2,90 м (див. рисунок 2). Їдемо далі . Правила дорожнього руху, п1.10 «край проїзної частини (для нерейкових трансортних засобів) — ВИДИМА умовна чи позначена дорожньою розміткою лінія на проїзній частині в місці її прилягання до узбіччя, тротуару, газону, розподільчої смуги, смуги для руху трамваїв, велосипедної або пішохідної доріжки.» Що ми маємо а нашому випадку при русі зі сторони Києва. Розмітки немає, покриття дорожнє однотипне, заниження чи підвищення відсутнє, ми бачимо тільки металевий відбійник, який в нашому випадку є край проїзної частини. А далі за рухом посеред проїзної частини « гордо стоїть» стійка сфітлофора. Аварійна ситуація створена. Фах проектанта викликає дуже великі сумніви. Замість зниженння аварійності створені умови для її підвищення.

 6. admin 09.11.2017 at 15:32

  Леоніду — давайте почекаємо завершення робіт — буде і розмітка, і заниження і підвищення, і розподільча смуга, і т. ін.

 7. Андрій Каденко 09.11.2017 at 17:46

  Цікаво, а погодження Нацполіції на проекті щодо влаштування світлофору є? Бо якщо є, то всі претензії ми маємо висловлювати до нацполіції. Якщо погодження немає -то до підрядника та місцевих посадовців які контролюють це питання.

 8. Думка 10.11.2017 at 10:34

  Яка б не була суперечка, а через дорогу від АТБ і до Западинського ринку постійно рухається автотранспорт і пішоходи, тому як найскоріш потрібно вирішувати питання встановлення світлофору. Ця ділянка дороги є небезпечною для життя людей.

 9. Леонід 08.06.2018 at 08:19

  admin 09.11.2017 at 15:32

  Леоніду — давайте почекаємо завершення робіт — буде і розмітка, і заниження і підвищення, і розподільча смуга, і т. ін. Дочекались, і де розмітка,заниження і підвищення? Головне , що шмуль-хата узаконена.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.