Розкрадають «Змієві Вали»!!! (Оновлено 24.03.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Мешканці міста обурені приватною забудовою на території історико-заповідної зони «Змієві Вали».

Те, що таке занепокоєння має під собою більш ніж реальні підстави, свідчать надані нам фотоматеріали.

null

До нас надходить інформація про те, що начебто, готуються документи, які відкривають шлях до повного дерибану землі на «Змієвих Валах». Організатори афери повинні знати, що васильківці стануть на заваді здійсненню цих злочинних намірів.

З вимогою захистити історико-культурні надбання Х-ХІІ століть ГО «Рідне місто» звертається до Голови КОДА А.Присяжнюка, адже без участі відповідних обласних служб, враховуючи статус території, здійсниювати таку масштабну аферу неможливо.

Сподіваємося також на реакцію правоохоронних органів.

Відеоматеріал з місця подій.

Готується відповідне звернення ГО «Рідне місто» до Департаменту культурної спадщини при міністерстві культури України. Просимо всіх небайдужих громадян, організації, установи звертатися за телефонами:
(044) 2544279, 2545646, 2544218.

Письмові звернення надсилати на адресу Департаменту:

01601, м.Київ, вул.Івана Франка, 19

Оновлено 24.03.2012

Представники громадських об'єднань Василькова, які звернулися до відповідних інстанцій з приводу земельного дерибану в історико-заповідній зоні міста, сьогодні отримали запрошення на зустріч з керівництвом Інституту археології. Представники громадського активу Василькова з усіма відповідними документами та матеріалами стовно даного факту зустрінуться з посадовцями Інституту археології у вівторок 27 березня. Про результати зустрічі наш сайт повідомить окремо.

Місцевість, яку намагаються незаконно роздерибанити ділки від влади виявилася унікальною в своєму роді. Згадки про гору Любу та фортифікаційні споруди ХVI — XVIII сторіч можна віднайти в роботах та наукових дослідженнях відомих вітчизняних та зарубіжних істориків і археологів. В книзі Павла Халебського «Україна — земля козаків. Від Рашкова до Путивля» теж є згадка про дану місцевість.

Слудкуйте за розвитком подій на нашому сайті!

Розкрадають «Змієві Вали»!!! (Оновлено 24.03.2012): 5 комментариев

 1. Мирква 21.03.2012 at 16:44

  (модерація)вже вобще (модерація) чи шо?Це ж вали,там люди оддихають на природі ,шашлички жарять.

 2. Петро 21.03.2012 at 17:34

  >Це ж вали,там люди оддихають на природі, шашлички жарять.

  Не відпочивають, а відпочивали. Тепер не будуть, бо ПР вирішила, що то нечувана розкіш для людей насолоджуватись шашличком на природі.

 3. Іван 21.03.2012 at 18:20

  Іващенко позорник Партії Регіонів.

  А щож мовчить історик Шекера та його побратим Бабич?

  Чи коли коло корита то історія на другому плані?

 4. Сергийко 22.03.2012 at 11:52

  Історія продовжується — місто стало площадкою для заробляння грошей окремими дозволенними панами, а взамін мешканцям — купи бруду та витоптані останні клаптики газонів.

  І тільки де щось привабливе(чи для бізнесінтересу , чи для власного добробуту та відпочинку) — все у мешканців зразу ж вихапується собі,коханим!Є ще один ласий клаптик землі — там де була інфекційна дитяча лікарня, неподалік від церкви, з прекрасним видовищем на Васильків — цікаво хто на нього накладе лапу?А байки про історію тут недоречні — «які речі — коли хата горить»???

 5. Тінь Сонця 24.03.2012 at 17:47

  Люди добрі!!! Що ж це відбувається в нашому місті??? Скільки Іващенко буде підло і зухвало грабувати громаду???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.