Розгул бандитизму у Василькові

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ще не вщух скандал навколо матеріалу, опублікованого на сайті «Обозреватель» під заголовком «Васильковская вольница – земля и бандиты», а тут знову – нічний розбій із застосуванням автоматичної зброї.

В результаті цієї події постраждало декілька васильківців та були пошкоджені легкові автомобілі.

Про деталі цього злочину повідомимо пізніше, оскільки сьогодні правоохоронними органами проводиться слідство.

Про те, що у Василькові складна криміногенна ситуація, і що в місті вже давно відбулася «смычка» місцевої влади і криміналітету знають всі.

Нещодавно учасники багатолюдного мітингу васильківців у своєму відкритому листі попередили голову КОДА А. Присяжнюка про неконтрольований розвиток ситуації у Василькові.

Про те саме представники громадськості міста дещо раніше повідомили і керівника обласної міліції.

Але, як відомо, Анатолій Йосипович постійно ігнорує запрошення мешканців міста відвідати Васильків, щоб на місці розібратися з тим, що насправді тут відбувається, та, в разі необхідності вжити всіх необхідних заходів реагування.

Очевидно, А. Присяжнюк не хоче піклуватися про авторитет Партії регіонів на Васильківщині.

Мабуть, влаштовує те, що Іващенко, висуванець від міської організації ПР, якою керує голова РДА В. Сабадаш, своєю діяльністю на посаді міського голови вже давно опустив цей авторитет, до речі, як і авторитет голови КОДА у Василькові, «нижче плінтуса».

P.S.: У Василькові все ще чекають реакції голови КОДА на жорстоке побиття літньої людини під час його планового виїзного прийому мешканців міста.

Розгул бандитизму у Василькові: 1 комментарий

  1. 1 20.12.2011 at 11:02

    «нічний розбій із застосуванням автоматичної зброї» — что за история? Расскажите поподробнее.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.