Рішення ради, за яке депутати не голосували?..(оновлено 06.04.2018)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

06.04.2018.Тему поновили у зв"язку з рішенням прокуратури щодо стадіону у в/м. (див. попередню тему).

19.08.2015. В минулий понеділок апеляційний суд Київської області залишив в силі постанову судді Васильківського міськрайонного суду С.Корнієнка, якою визнано  недійсним та скасовано рішення Васильківської міської ради № 05.63. -55. Цією ж постановою визнані недійсними відповідні державні акти на земельні ділянки та скасована їх державна реєстрація.

29.10. 2014.  26 вересня ц. р.  Васильківський міськрайонний суд в складі головуючого — судді Корнієнка С.В., при секретарі — Дрозденко К.О.  вирішив — «...визнати недійсним та скасувати рішення Васильківської міської ради № 05.63-55 -v від 28.09.2о1о22.06. „Про затвердження проекту із землеустрою громадянам (згідно додатку №1) щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, ведення особистого селянського господарства, будівництва індивідуального гаражу на території м. Васильків“, в частині затвердження  проекту землеустрою громадян: Кравцю Ф.Ф., Шишкіну В.А., Кравцю І.Ф., Мокрицькому С.С., Кравець Г.М.,  Крилевич Г.Р., Смику В.І.,  Біріновій Р.С., Андрійчук О.С., Кобзар В.І. Проценко Г.К., Зеленкову М.О., Зайцевій Н.В., Каденко Л.М., Павліковському В.М...»«

Суд також вирішив визнати недійсними  відповідні державні акти на право власності на земельні ділянки та скасувати їх державну реєстрацію.

22.06. У зв»язку із звільненням Васильківського міжрайпрокурора за сумнівних обставин, справа про 23 земельні ділянки набуває все більшого резонансу.

05. червня ц.р. Васильківська міжрайпрокуратура звернулась до Васильківського міськрайонного суду з позовною заявою про визнання незаконним та скасування рішення Васильківської міської ради, визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки, скасування їх державної реєстрації, повернення земельних ділянок.

Мова йде про 23 земельні ділянки на території стадіону у в/м 11, виділені Васильківською міською радою немешканцям міста Василькова у вересні 2010 р.

За словами декількох місцевих депутатів минулого скликання, таке рішення, начебто, не голосувалось на пленарному засіданні міськради.

Кажуть, що подібна «сдєлка» могла бути оцінена в півмільйона доларів США.

P.S.       Серед осіб, які отримали землю на території стадіону, є декілька мешканців Мелітополя з адресою, яка вже зустрічалась в інших рішеннях міськради про виділення земельних ділянок.

Рекомендуємо нашим читачам переглянути матеріали на цю тему, які ми публікували раніше: — «Кришують...», від 25.11.2013;   «Просимо Сабадаша надати інформацію», від 26.11.2013;     «Стадіони в „пакеті...“», від 28.11.2013;   «Своя доля», від 28.11.2013.

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.