Рішення міської ради не законне!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Оприлюднюємо лист обласного відділення антимонопольного комітету України щодо встановлення плати для провайдерів з надання комукаційних послуг. Така плата, в кінцевому рахунку, неодмінно приведе до здорожчення тарифів для простих споживачів послуг. Зважаючи на те, що кількість абонентів сягає декількох тисяч і всі вониє виборцями, то підвищення плати не додасть їм бажання голосувати за списки ПР та квндидата від ПР по мажоритарному округу. Може члени ПР Іващенко та Саламатов свідомо діють на шкоду своїй партії, маючи при цьом особисту матеріальну вигоду.

Рішення міської ради не законне!.: 2 комментария

  1. Виталий 13.08.2012 at 19:41

    Саламатову в погоне за «баблом» законы не писаны!Он глотку рвал о" законом" повышении тарифов на теплоносители,до выступался- Грушку не просто сняли ,но и уголовное дело завели! Саламатов в очереди на нары к Мосейчуку вместе с Крикуновым!!!

  2. Небайдужий 19.08.2012 at 21:35

    Та хіба там одне незаконне рішення? Там майже всі рішення які приймає Іващенко та його молода команда, ідуть з порушенням закону. Землі видаються як на землях Путрівської сільської ради, так і на землях Погребівської сільської ради, а також на землях Глевахівської селищної ради. Тому роботи для СБУ та прокуратури непочатий край!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.